Arhiva oznaka: šrc zaprešić

Rukomet dječaci 7 i 8 raz. ŠRC Zaprešić – 28.11.2012.

U srijedu 28.11.2012.god. u športskoj dvorani ŠRC-a u Zaprešiću odigrane su utakmice A i B grupe u rukometu za dječake:

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pavla Belasa

4. OŠ Antuna Augustinčića

 

B grupu formirale su:

1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Jakovlje

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice A grupa:

1.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 07 : 09

2.    OŠ I. Perkovca – OŠ Pavla Belasa 10 : 07

3.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Pavla Belasa 11 : 04

4.    OŠ Bistra – OŠ I. Perkovca 07 : 03

5.    OŠ I. Perkovca – OŠ A. Augustinčića 12 : 16

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Bistra 04 :09

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice B grupa:

  1.        OŠ Kupljenovo – OŠ Jakovlje  02 : 08
  2.        OŠ Lj. Gaja – OŠ Kupljenovo 08 : 01
  3.        OŠ Jakovlje – OŠ Lj. Gaja 09 : 14

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića 6

2. OŠ Bistra 4

3. OŠ Ivana Perkovca 2

4. OŠ Pavla Belasa 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Antuna Augustinčića drugoplasirana OŠ Bistra koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ Jakovlje 2

3. OŠ Kupljenovo 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Ljudevita Gaja a drugoplasirana OŠ Jakovlje koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 9 utakmica. Sudila je gđica. Nina Topolovac.

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića i Bistra) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ Jakovlje)nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2012./13. u SC Inter, Zaprešić.

 

Rukomet djevojčice 7 i 8 raz. ŠRC Zaprešić – 21.11.2012.

U srijedu 21.11.2012.god. u športskoj dvorani ŠRC-a u Zaprešiću odigrane su utakmice A i B grupe u rukometu za djevojčice:

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Bistra

 

B grupu formirale su:

1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Jakovlje

3. OŠ Kupljenovo

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice A grupe:

1.    OŠ I. Perkovca – OŠ Bistra 01 : 17

2.    OŠ A. Augustinčića – OŠ I. Perkovca 01 : 02

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 21: 02

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice B grupe:

  1.        OŠ Jakovlje – OŠ Kupljenovo 06 : 00
  2.        OŠ Lj. Gaja – OŠ Jakovlje 04 : 02
  3.        OŠ Kupljenovo – OŠ L. Gaja 02 :13

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Antuna Augustinčića 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Bistra drugoplasirana OŠ Ivana Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ Jakovlje 2

3. OŠ  Kupljenovo 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Ljudevita Gaja a drugoplasirana OŠ Jakovlje koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 6 utakmica. Sudila je gđica. Nina Topolovac.

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Bistra i Ivana Perkovca) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ Jakovlje) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2012./13. u SC Inter, Zaprešić.

9. sportski susreti vrtića Maslačak i Vrtuljak održani su u prostoru sportske dvorane ŠRC-a Zaprešić – 14.11.2012.

9. sportski susreti vrtića “Vrtuljak” i “Maslačak” održani su 14.11.2012.god. u prostoru dvorane Športskog rekreacionog centra Zaprešić. Na pripremi za sportske susrete vrtića  sudjelovalo je oko 300 djevojčica i dječaka.

 

Sportske susrete otvorio je gospodin dogradonačelnik Damir Benčević i gđa. Sandra Sabol dipl. oec. predstojnica Ureda za društvene djelatnosti grada Zaprešića,

a pred organizatorom Školskim športskim savezom “Zaprešićkog kraja” djecu, roditelje, bake, djedove, voditelje grupa (tete), pedagoge vrtića, ravnateljice predstavnike grada predsjednik školskog športskog saveza Marijan Bužanić,prof. .

Nakon uvodnog nastupa navijačkih skupina oba vrtića djeca su se natjecala u nogometu posebno za djevojčice i posebno za dječake.

 

Uslijedila je igrica štafete trčanjem.

Nakon toga djeca su odmjerila brzinu i spretnost na poligonu.

I na kraju potezanjem konopa koje je bilo posljednja igra susreti su se približili kraju.

Osim djevojčica i dječaka snage u potezanju konopa odmjerile su i tete oba vrtića.

Susreti su završili postrojavanjem svih sudionika i podjelom zasluženih diploma za sve sudionike sportskih susreta i igrača natjecatelja i navijača.

U suđenju na sportskim susretima pomogli su
Tomislav Malkoć,prof. i Andrea Tvorek,prof. tjelesne i zdravstvene kulture.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U suđenju na sportskim susretima pomogli su Tomislav Malkoć,prof. i Andrea Tvorek,prof. tjelesne i zdravstvene kulture.

 

Natjecanje odbojka dječaci održano je u dvorani ŠRC Zaprešić – 07.11.2012.

Prednatjecanje u odbojci za dječake osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 07.11.2012.god. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

 

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

 

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Bistra

 

3. OŠ Pavla Belasa

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u A grupi:

 

1. OŠ A. Augustinčića – OŠ Pavla Belasa (32:30)(25:20) 2:0                            

2. OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića (26:24)(21:25)(12:15) 1:2

3. OŠ Pavla Belasa – OŠ Bistra (25:15)(09:25) (08:15)  1:2                            

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Bistra 3

3. OŠ Pavla Belasa 1

 

 

Prva u grupi A bila je momčad  OŠ A. Augustinčića a druga OŠ Bistra koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

B grupuformirale su:

 

1. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ Pušća

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u B grupi:

 

1. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća (26:24)(25:20) 2:0                           

2. I. B. Mažuranić – OŠ Ljudevita Gaja (25:21)(22:25) (09:15)  1:2                            

3. OŠ Pušća – OŠ I. B. Mažuranić (12:25)(21:25) 0:2                           

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić 3

3. OŠ Pušća 0

 

Prva u grupi B bila je momčad  Ljudevita Gajaa druga OŠ I. B. Mažuranić koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ A. Augustinčića i OŠ Bistra) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Ljudevita Gaja i I. B. Mažuranić) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu 2012./2013. u sportskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

OŠ Ljudevita Gaja

Košarka dječaci 7 i 8 razred – 31.10.2012.

Prednatjecanje u košarci za dječake osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 31.10.2012.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacionog centra Zaprešić.

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

 

1. OŠ Pušća

2. OŠ Ante Kovačića

3. OŠ Ivana Perkovca

4. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

 

B grupu formirale su:

 

1. OŠ Bistra

2. OŠ Antuna Augustinčića

3. OŠ Pavla Belasa

4. OŠ Ljudevita Gaja

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

 

1.    OŠ Pušća – OŠ I.B. Mažuranić 10 : 18                             

2.    OŠ Bistra – OŠ Ljudevita Gaja 10 : 25

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Ivana Perkovca 04 : 02

4.    OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Pavla Belasa 09 : 11

5.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Ivana Perkovca 18 : 16

6.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 21 : 18

7.    OŠ Pušća – OŠ Ante Kovačića 26: 00

8.    OŠ Bistra – OŠ Antuna Augustinčića 16 : 30

9.    OŠ Ante Kovačića – OŠ I.B. Mažuranić 04 :42

10. OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja 21 :10

11. OŠ Ivana Perkovca – OŠ Pušća 09 :11

12. OŠ Pavla Belasa – OŠ Bistra 10 :11

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ I.B. Mažuranić 6

2. OŠ Pušća 4

3. OŠ Ivana Perkovca 2

4. OŠ Ante Kovačića 0

 

Prva je bila momčad  OŠ I.B. Mažuranić a druga OŠ Pušća koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ Bistra

4. OŠ Pavla Belasa

 

Prva je bila momčad  OŠ Antuna Augustinčića a druga OŠ Ljudevita Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 12 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 10 min. Sudio je gospodin Nikola Podolšak.

 

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ I.B. Mažuranić i OŠ Pušća ) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Antuna Augustinčića i OŠ Ljudevita Gaja nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk.god. 2012./13. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

OŠ Ljudevita Gaja

OŠ Antuna Augustinčića

OŠ Ivane Brlić Mažuranić

OŠ Pavla Belasa

OŠ Bistra

OŠ Ivana Perkovca

Oš Ante Kovačića

Odbojka djevojčice 7 i 8 razred prednatjecanje – 24.10.2012.

Prednatjecanje u odbojci za djevojčice osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 24.10.2012.god. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić“ u Zaprešiću.


 

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

 

1. OŠ Ante Kovačića

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Ljudevita Gaja

4. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u A grupi:

 

1. OŠ A. Kovačića – OŠ I.B.Mažuranić (13:25)(18:25) 0:2                            

2. I. Perkovca – OŠ  Lj. Gaja (06:25)(10:25) 0:2                             

3. OŠ I.B.Mažuranić – OŠ Lj. Gaja (20:25)(23:25) 0:2                            

4. OŠ A. Kovačića– OŠ I. Perkovca (25:18)(21:25) (17:15)  2:1                          

5. I. Perkovca – OŠ I.B.Mažuranić (25:19)(09:25) (07:15) 1:2                             

6. OŠ Lj. Gaja– A. Kovačića(24:10)(25:12) 2:0                           

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Ljudevita Gaja 6

2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić 4

3. OŠ Ante Kovačića 2

4. OŠ I. Perkovca 2

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Ljudevita Gaja a drugoplasirana OŠ Ivane Brlić Mažuranić koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

B grupuformirale su:

 

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Pušća

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u B grupi:

 

1. OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća (23:25)(25:21) (15:10)  2:1                            

2. OŠ A. Augustinčića – OŠ P. Belasa (25:07)(25:19)  2:0                            

3. OŠ Pušća – OŠ A. Augustinčića (20:25)(17:25) 0:2                           

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Antuna Augustinčića 4

2. OŠ Pavla Belasa 2

3. OŠ Pušća 1

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Antuna Augustinčića a drugoplasirana OŠ Pavla Belasakoje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ Pušća) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Antuna Augustinčića i OŠ Pavla Belasa) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2012./2013. u ŠRCZaprešić.

Košarka prednatjecanje djevojčice 7 i 8 razred ŠRC Zaprešić – 10.10.2012.

Prednatjecanje u košarci za djevojčice osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 10.10.2012.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacionog centra Zaprešić.

 

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

 

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Antuna Augustinčića

 

B grupu formirale su:

 

1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Ante Kovačića

 

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

 

1.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ A. Augustinčića 04 : 30                             

2.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Ljudevita Gaja 00 : 53

3.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Bistra 18 : 12

4.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 27 : 06

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Antuna Augustinčića 4

2. OŠ Bistra 2

3. OŠ Ivana Perkovca 0

 

Prva je bila momčad  OŠ Antuna Augustinčića a druga  OŠ Bistra te su se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Ljudevita Gaja 2

2. OŠ Ante Kovačića 0

 

Prva je bila momčad  OŠ Ljudevita Gaja a druga OŠ Ante Kovačića te su se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 4 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 10min. Sudio je gospodin Ninoslav Čop.

 

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića i OŠ Bistra) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ Ante Kovačića nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk.god, 2012./13. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

 

Nogomet ( futsal) 7 i 8 raz. B skupina – 03.10.2012.

U srijedu 03.10.2012.god. u športskoj dvorani ŠRC-a “Zaprešić” u Zaprešiću odigrane su utakmice B grupe u nogometu (futsal).

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Ljudevita Gaja a drugoplasirana OŠ Ivane Brlić Mažuranić koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 10 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 07 min. Sudio je gospodin Tomislav Bionda.
Nakon izvlačenja koje je održano u rujnu između jedanaest osnovnih škola u B grupu ušlo je 5  škole:

1. OŠ Jakovlje

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

4. OŠ Kupljenovo

5. OŠ Pušća

 

1.  Ljudevita Gaja – Pušća                  5  :   0

2.  I. B. Mažuranić – Kupljenovo       3  :   0

3.  Pušća – I. B. Mažuranić                 0  :   2

4.  Jakovlje – Ljudevita Gaja              1  :   3

5.  I. B. Mažuranić – Jakovlje             4  :   3

6.  Kupljenovo – Pušća                        0  :   1

7.  Jakovlje – Kupljenovo                   4  :   1

8.  Ljudevita Gaja – I. B. Mažuranić   2  :   1

9.  Kupljenovo – Ljudevita Gaja         0  :   3

10.  Pušća – Jakovlje                             5  :   3

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ljudevita Gaja       12

2.  I. B. Mažuranić        9 

3. OŠ Pušća                          6

4. OŠ Jakovlje                      3 

5. OŠ Kupljenovo                 0

Prve dvije momčadi (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ I. B. Mažuranić  ) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2012./2013.  u ŠRC Zaprešić, Zaprešić.

Nogomet (futsal) 7 i 8 raz. A skupina – 26.09.2012.

U srijedu 26.09.2012. Športski školski savez „Zaprešićki kraj“ počeo je novu sezonu natjecanja za učenike.

Prvi na rasporedu je nogomet za učenike 7. i 8.razreda. Dvije su grupe po 5 ekipa a igra se u ŠRC“Zaprešić“

Ovu srijedu utakmice je odigrala A grupa.

 

Ekipe A grupe :

 

OŠ Bistra :   Luka Batina,Mauro Lukačević,Lovro Majkić,Bruno Matijević,Vid                      Lacković,Jakov Špićek,Fran Drviš,Ilija Pranjić,Roberto Aničić,Mateo Hanžek

OŠ I.Perkovac :  Niko Marić,Marko Vorih,Stjepan Hrgar,Alen Debeljak,Kristijan Golub,Zvonimir Puškaš,Bruno Braje,Branko Španjol,Srećko Nikolić,Josip Skledar

OŠ A.Augustinčić:   Matej Fistrić,Ivan Jolić,Lovro Markuš,Josip Ištuk,Franko Petrović,Mario Šurlan,Marko Čosić,Andrej Velagić,Karlo Šarić,Armano Šarunić,Marko Barun

OŠ Luka:   Mihael Fernežir,Manuel Šimunjak,Dominik Berislavić,Karlo Halambek,Petar Vuk,Josip Skender,Adrijan Jurina,Matija Belina Posavec,Darijo Posavec,Vedran Vrhovec

OŠ P.Belas:   David Ljubek,Robert Medvedec,Matija Bukovina,Antonio Dramac,Luka Goda,Antonio Planinčić,Luka Tolić,Adam Čujko,Kristian Marić,Dominik Orlović

 

REZULTATI odigranih utakmica :

OŠ A.Augustinčić  –   OŠ P.Belas                 1 : 0

OŠ I.Perkovac        –   OŠ Luka                      5 : 0

OŠ P.Belas           –     OŠ I.Perkovac            1 : 2

OŠ Bistra              –     OŠ A.Augustinčić       0 : 0

OŠ I.Perkovac      –     OŠ Bistra                     3 : 0

OŠ Luka                –     OŠ P.Belas

OŠ I.Perkovac      –     OŠ A.Augustinčić           :

OŠ Bistra              –     OŠ Luka                           :

OŠ Luka                –     OŠ A.Augustinčić        0 : 2

OŠ P.Belas           –     OŠ Bistra                      1 : 2

 

UKUPNI POREDAK :

  1. OŠ I.Perkovac
  2. OŠ A.Augustinčić
  3. OŠ Bistra
  4. OŠ P.Belas
  5. OŠ Luka

 

Prve dvije ekipe iz A i B grupe poslije Nove godine igraju polufinale i finale a pobjednik ide na županijsko natjecanje.

 

Odbojka 5 i 6 razred djevojčice – 28.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 28.03.2012. god.  odigrane su polufinalne i finalne utakmice u odbojci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.
Grupa A:

1. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Pavla Belasa

Poredak A grupa:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

3. OŠ Kupljenovo

 

Brupa B:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ  A. Augustinčića

Poredak B grupa:

1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ Ljudevit Gaj

  1. Kupljenovo – P. Belasa   1  :   2             A2:A3
  2. Lj. Gaj     –  A. Augustinčića  0  :   2     B1:B2

3    I, B. M.   – Kupljenovo   2  :   0             A1:A2

4    P. Belasa   – I, B. M.        2  :   0             A1:A3

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

 

OŠ P. Belasa           –             OŠ Lj. Gaj   02 : 01 (25:12) (25:13)(15:08)       A1 – B2

OŠ A. Augustinčića – OŠ I. B. Mažuranić 02 : 00  (25:07) (25:26)                 B1 – A2


Utakmica za III. mjesto

OŠ Lj. Gaj     – OŠ Ivane Brlić Mažuranić 02 : 00  (27:25) (25:21)   

 

Utakmica za I. mjesto

 P. Belasa           –   OŠ A. Augustinčića    02 : 00  (11:25) (07:25)                 

Konačni poredak momčadi:

  1.     OŠ A. Augustinčića   
  2.      OŠ P. Belasa
  3.      OŠ Ljudevita Gaj
  4.      OŠ Ivane Brlić Mažuranić
  5.      OŠ Kupljenovo

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Tomislav Malkoč,prof.