Arhiva oznaka: šesti

Rukomet dječaci 5 i 6 razred – 19.03.2014.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su polufinalne i finalne utakmice u rukometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:                                                                 Grupa B:

1. OŠ Bistra                                                           1.OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ A. Augustinčića                                          2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pavla Belasa                                               3. OŠ Jakovlje

 

Poredak A grupa:                                                 Poredak B grupa:

1. OŠ Bistra                                                           1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ A. Augustinčića                                          2. OŠ Jakovlje

3. OŠ Pavla Belasa                                               3. I. Perkovca

Nakon izvodenja sedmeraca u B grupi između OŠ I. Perkovca I OŠ Jakovlje ( 4:5) na drugo mjesto u skupini plasirala se OŠ Jakovlje.

1.  Jakovlje – Pavla Belasa           8  :   2

2.  I. Perkovca –  Jakovlje            2  :   2

3   Bistra  – A. Augustinčića        2  :   5

4   Lj. Gaja   – I. Perkovca            6  :   0

5.  Pavla Belasa – Bistra              2  :  10

6.  Jakovlje –  Lj. Gaja                   0  :  6

 Utakmica za III. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ I. Jakovlje   04 : 01

Utakmica za I. mjesto

Bistra –   OŠ Lj. Gaj     02 : 09 

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ Ljudevita Gaj       

2.    OŠ Bistra     

3.     OŠ A. Augustinčića   

4.     OŠ Jakovlje

5.     OŠ I. Perkovca              

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Odbojka dječaci 5 i 6 r. – 10.04.2013.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 10.04.2013. god.  odigrane su utakmice u odbojci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.

 

Grupa :

1. OŠ Bistra

2. OŠ A. Augustinčića

3. OŠ Ljudevit Gaj

 

 

 

1.      Bistra – A. Augustinčića         2  :   0

2.      Ljudevit Gaj –  Bistra  0  :   2

3.      A. Augustinčića –  Ljudevit Gaj       2  :   1

 

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Bistra   

3.     OŠ Ljudevita Gaj

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi:  Tomislav Malkoč,prof.

 

Odbojka djevojčice 5 i 6 r. – 10.04.2013.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 10.04.2013. god.  odigrane su utakmice u odbojci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.

Grupa:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Ljudevita Gaj

3.     OŠ Pušća

4.      OŠ Ivana Perkovca

 

1.      Pušća – I. Perkovca       2  :   0

2.      A. Augustinčića – Ljudevita Gaja 2 : 0

3.      Pušća –  A. Augustinčića        0  :  2

4.      A. Augustinčića – I. Perkovca 2 : 0

5.      Ljudevita Gaja – Pušća 2 : 0

6.      I. Perkovca – Ljudevita Gaja  0 : 2

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Ljudevita Gaj

3.     OŠ Pušća

4.      OŠ Ivan Perkovca

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi:  Tomislav Malkoč,prof.

 

Rukomet 5 i 6 raz. dječaci u ŠRC Zaprešić – 03.04.2013.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 03.04.2013. god.  odigrane su finalne utakmice u rukometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.
Grupa A:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Jakovlje

3. OŠ Bistra

Poredak A grupa:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Jakovlje

 

Brupa B:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ A. Augustinčića

Poredak B grupa:

1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ Ljudevit Gaj

 

  1.             Jakovlje –Bistra                             2  :   3      A1:A4
  2.             Lj. Gaja – A. Augustinčića            6  :   7     A2:A3

3             Ivana Perkovca – Bistra                0  :   6     B2:B3

4             Jakovlje     – I. Perkovca                 2  :   3     A4:A3

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Bistra       –  OŠ Lj Gaja                         06 : 07     A1 – B2

OŠ A. Augustinčića   –  OŠ I. Perkovca     09 : 05     B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Bistra- OŠ I. Perkovca   05 : 01

Utakmica za I. mjesto

 Lj. Gaj     –   OŠ A. Augustinčića   01 : 07 

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Ljudevita Gaj

3.     OŠ Bistra

4.     OŠ I. Perkovca

5.     OŠ Jakovlje

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

Košarka djevojčice 5 i 6 razred športska dvorana Šenkovec – 15.03.2013.

 

U Šenkovcu u školskoj športskoj športskoj dvorani  15.03.2013. god.  odigrane su utakmice u rukometu za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Grupa :

1. OŠ Bistra

2. OŠ Pavla Belasa Ljudevita Gaja

3. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

4. OŠ A. Augustinčića

 

  1.    Bistra –A. Augustinčića                                06 : 08         A1:A4
  2.    Lj. Gaja–  I.B. Mažuranić                              29 : 00         A2:A3

3    A. Augustinčića – I.B. Mažuranić               07 :  02        A4:A3

4    Bistra –  Lj. Gaja                                             02 : 29         A1:A2

5.   Lj. Gaja– A. Augustinčića                             14 : 02          A2:A4

6.   I.B. Mažuranić- Bistra                                    04 : 05         A3:A1

 

Konačni poredak momčadi:

1.     OŠ Ljudevita Gaja    6

2.     OŠ A. Augustinčića    4

3.     OŠ Bistra                    2

4.     OŠ I.B. Mažuranić     0

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Nogomet ( futsal) 5 i 6 raz. u ŠRC Zaprešić – 06.03.2013.

 

 

 

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 06.03.2013. god.  odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Grupa A:

 

1. OŠ Luka

 

2. OŠ Jakovlje

 

3. OŠ Ljudevit Gaj

 

4. OŠ I.B. Mažuranić

 

5. OŠ Pušća
 

Poredak A grupa:

 

1. OŠ Ljudevit Gaj                 12

 

2. OŠ I.B. Mažuranić               7

 

3. OŠ Jakovlje                         6

 

4. OŠ Luka                               2

 

5. OŠ Pušća                            1

 

Grupa B:

 

1  OŠ Pavla Belasa

 

2. OŠ Ivana Perkovca

 

3. OŠ A. Augustinčića

 

4. OŠ Bistra

 

5. OŠ Ante Kovačića

 

Poredak B grupa:

 

1. OŠ Bistra                             9

 

2. OŠ A. Augustinčića             8

 

3. OŠ Ivana Perkovca             7

 

4. OŠ Pavla Belasa                 2

 

5. OŠ Ante Kovačića               1

 

1.  Jakovlje  – Pušća                          3 : 0

 

2.   I.Perkovca – Ante Kovačića       1 : 0

 

3    Lj. Gaj  – I.B.Mažuranić               5 : 0

 

4     A. Augustinčića – Bistra              1 : 0

 

5.   Pušća – Ljudevit Gaj                    1 : 4

 

6.   A. Kovačića – A. Augustinčića    0 : 3

 

7.   Luka – Jakovlje                            1 : 3

 

8.   P. Belasa – I.Perkovca                0 : 2

 

9.   Lj. Gaj  – Luka                              1 : 0

 

10. A. Augustinčića – P. Belasa        0 : 0

 

11. I.B.Mažuranić –  Pušća                4 : 0

 

12. Bistra –  Ante Kovačića                7 : 0

 

13. Luka  –  I.B.Mažuranić                 0 : 0

 

14. Pavla Belasa  –  Bistra                0 : 1

 

15. Jakovlje – Lj. Gaja                       0 : 2

 

16. I.Perkovca – A. Augustinčića       1 : 1

 

17. I.B.Mažuranić –  Jakovlje             4 : 3

 

18. Bistra – I.Perkovca                       4 : 1

 

19. Pušća       –  Luka                        1 : 1

 

20. Ante Kovačića –  P. Belasa         1 : 1

 

 

 

Utakmica za III. mjesto

 

OŠ I.B.Mažuranić   – OŠ A. Augustinčića  01 : 01 (01 : 02)

 

Utakmica za I. mjesto

 

OŠ Ljudevit Gaj      –   OŠ Bistra  1 : 0

 

 

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.   OŠ Ljudevit Gaj

 

2.   OŠ Bistra

 

3.   OŠ A. Augustinčića

 

4.   OŠ I.B. Mažuranić

 

5.  OŠ I. Perkovca

 

6.   OŠ Jakovlje

 

7.   OŠ P. Belasa

 

8.   OŠ Luka

 

9.   OŠ Pušća

 

10.  OŠ Ante Kovačića

 

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Rukomet djevojčice 5 i 6 raz. u ŠRC Zaprešić – 27.02.2013.

 

 

 

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 27.02.2013. god.  odigrane su finalne utakmice u rukometu za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Grupa A:

1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ Bistra

3. OŠ Ljudevit Gaj
Poredak A grupa:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ljudevit Gaj

3. OŠ A. Augustinčića

 

Brupa B:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Jakovlje

Poredak B grupa:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Jakovlje

 

1.    Bistra – Lj. Gaj                            5  :  0

2.    Jakovlje  – I. Perkovca              2  :   5          B1:B2

3     A. Augustinčića  – Bistra           1  :   3

4.   Lj. Gaj   – A. Augustinčića         2  :   1

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

 

OŠ Bistra                 –  OŠ Jakovlje         06 : 01     A1 – B2

OŠ I. Perkovca       –  OŠ Lj. Gaj             02 : 05     B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Jakovlje – OŠ I. Perkovca        02 : 01

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ Bistra –   OŠ Lj. Gaja      02 : 01

 

Konačni poredak momčadi:
1.               OŠ Bistra

2.               OŠ Ljudevit Gaj

3.               OŠ Jakovlje

4.               OŠ I. Perkovca

5.               OŠ A. Augustinčića

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Andrea Ivić,prof.

Odbojka 5 i 6 razred djevojčice – 28.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 28.03.2012. god.  odigrane su polufinalne i finalne utakmice u odbojci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.
Grupa A:

1. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Pavla Belasa

Poredak A grupa:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

3. OŠ Kupljenovo

 

Brupa B:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ  A. Augustinčića

Poredak B grupa:

1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ Ljudevit Gaj

  1. Kupljenovo – P. Belasa   1  :   2             A2:A3
  2. Lj. Gaj     –  A. Augustinčića  0  :   2     B1:B2

3    I, B. M.   – Kupljenovo   2  :   0             A1:A2

4    P. Belasa   – I, B. M.        2  :   0             A1:A3

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

 

OŠ P. Belasa           –             OŠ Lj. Gaj   02 : 01 (25:12) (25:13)(15:08)       A1 – B2

OŠ A. Augustinčića – OŠ I. B. Mažuranić 02 : 00  (25:07) (25:26)                 B1 – A2


Utakmica za III. mjesto

OŠ Lj. Gaj     – OŠ Ivane Brlić Mažuranić 02 : 00  (27:25) (25:21)   

 

Utakmica za I. mjesto

 P. Belasa           –   OŠ A. Augustinčića    02 : 00  (11:25) (07:25)                 

Konačni poredak momčadi:

  1.     OŠ A. Augustinčića   
  2.      OŠ P. Belasa
  3.      OŠ Ljudevita Gaj
  4.      OŠ Ivane Brlić Mažuranić
  5.      OŠ Kupljenovo

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Tomislav Malkoč,prof.

 

Odbojka 5 i 6 razred dječaci – 28.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 28.03.2012. god.  odigrane su polufinalne i finalne utakmice u odbojci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.

Grupa A:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ljudevit Gaj

3. OŠ A. Augustinčića

Poredak A grupa:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ A. Augustinčića

3. OŠ Bistra

Brupa B:

1. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2. OŠ  Pavla Belasa

Poredak B grupa:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

  1. Ljudevit Gaj- A. Augustinčića           2  :   0         A2:A3
  2. I. B. Mažuranić –  Pavla Belasa         0  :   2         B1:B2

3     Bistra  –  Ljudevit Gaj                        0  :   2         A1:A2

4     A. Augustinčića –  Bistra                    2  :   0         A1:A3

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Lj. Gaj          –  OŠ I. B. Mažuranić 02 : 01 (25:13) (25:09)                A1 – B2

OŠ Pavla Belasa – OŠ A. Augustinčića 01 : 02  (25:17) (11:25) (09:15)  B1 – A2

 

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivane Brlić Mažuranić – OŠ P. Belasa           01 : 02  (25:13) (20:25) (09:15)     

 

Utakmica za I. mjesto

 Lj. Gaj          –              OŠ A. Augustinčića    02 : 00  (25:09) (25:13)                 

Konačni poredak momčadi:

  1.     OŠ Ljudevita Gaj         
  2.      OŠ A. Augustinčića Ljudevita Gaj
  3.      OŠ P. Belasa
  4.      OŠ Ivane Brlić Mažuranić
  5.      OŠ Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Rukomet dječaci 5 i 6 razred – 21.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 21.03.2012. god.  odigrane su polufinalne i finalne utakmice u rukometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:

 

1. OŠ Kupljenovo     

2. OŠ A. Augustinčića          

3. OŠ Jakovlje

4. OŠ Ljudevit Gaj

Poredak A grupa:

1. OŠ Ljudevit Gaj    

2. OŠ A. Augustinčića

3. OŠ Jakovlje           

4. OŠ Kupljenovo

 

Brupa B: 

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pavla Belasa

Poredak B grupa:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Bistra

 

1.    Kupljenovo – Lj. Gaj                 1 : 13                   A1:A4

2.    Jakovlje – A. Augustinčića       3 :   5                   A2:A3

3     Ivana Perkovca – P. Belasa      3 :   4                   B2:B3

4     Lj. Gaj     – A. Augustinčića     8 :   2                   A4:A3

5.    Kupljenovo   – Jakovlje             1 :   8                   A1:A2

6.    Bistra – I. Perkovca                  5 :   6                   B1:B2

7.    Jakovlje – Lj. Gaj                      5 : 11                   A2:A4

8.    A. Augustinčića – Kupljenovo9 : 10                   A3:A1

9.    P. Belasa – Bistra                      5 :   3                   B3:B1

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Lj. Gaj        OŠ I. Perkovca    02 : 06     A1 – B2

OŠ P. Belasa    OŠ A. Augustinčića       03 : 01     B1 – A2

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca   – OŠ A. Augustinčića    02 : 02 (4:5) nakon izvođenja sedmeraca 

Utakmica za I. mjesto

Lj. Gaj        OŠ P. Belasa   08 : 03 

Konačni poredak momčadi:                                         

1.    OŠ Ljudevita Gaj     

2.     OŠ P. Belasa                   

3.     OŠ A. Augustinčića        

4.     OŠ I. Perkovca                                      

5.     OŠ Jakovlje                    

6.     OŠ Bistra

7.     OŠ Kupljenovo              

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.