Arhiva oznaka: sedmi

Prvenstvo Republike Hrvatske u odbojci djevojčice 7 i 8 razred od 27.-29. 04. 2014. u Poreču.

Na državnom natjecanju školskih športskih društava u odbojci djevočice 7 i 8 razred održanom u Poreču od 27.-29.04. 2014. predstavljale su nas učenice OŠ Antuna Augustinčića iz Zaprešića:

 

Pročitaj cijelu vijest

Nina Karamatić, Lara Štimac, Lara Adamić-Golić, Mirna Safner, Sara Rimac, Ana Špoljarić,Ana Fabek, Ana Barišić, Ema Strunjak, Mateja Tomić, Marija Bjelivuk i Lorena Božić.

poreč3

 

Odbojkaška ekipa OŠ A. Augustinčića osvojila je izvrsno 3. mjesto pod vodstvom profesora Tomislava Malkoča.

Košarka djevojčice 7 i 8 razred finale – 05.02.2014.

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01                              

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

 Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

                                                                                 

Odigrano 05.02.2014.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Košarka M i Ž polufinale i finale 7 i 8 razred – 05.02.2014.

U srijedu 05.02.2014. god. u Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake i djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 16.10.2013. u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja  17 : 16

2.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36

4.    OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16

6.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00

7.    OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34

8.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14

9.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15

 Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića  6

2. OŠ Ljudevita Gaja 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Pušća 0

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Ante Kovačića 0

 

Odigrano 05.02.2014.:

 

1. OŠ A. Augustinčića  – OŠ I. Perkovca  26 : 00        A1 – B2

2. OŠ Bistra – OŠ Ljudevit Gaj    18 : 17       B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca  –    OŠ Lj. Gaja     2 : 38

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Pušća    25 : 13

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.  Naziv škole                  Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

1.    OŠ A. Augustinčića      „Naprijed“         Zaprešić

2.    OŠ Bistra                       „Bistra“                Bistra

3.    OŠ Ljudevit Gaj              „Gaj“                    Zaprešić

4.    OŠ Ivana Perkovca        „Sutla“                 Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa           „Belas“                 Brdovec

6./7.OŠ Pušća                     „Polet“                   Pušća

6./7.OŠ Ante Kovačića        „Bljesak“                Marija Gorica

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

 

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

Odigrano 05.02.2013.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

 

 

 

Rukomet Ž 7 i 8 razred – 30.10.2013.

U srijedu 30.10.2013.god. u športskoj dvorani ŠRC-a u Zaprešiću odigrane su utakmice A i B grupe u rukometu za djevojčice:

 

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ Jakovlje

B grupu formirale su:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Bistra

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice A grupe:

1.    OŠ Lj. Gaja – OŠ Jakovlje 05 : 03

2.    OŠ Jakovlje – OŠ A. Augustinčića 04 : 06

3.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Lj. Gaja 08 : 04

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice B grupe:

1.        OŠ I. Perkovca – OŠ Bistra 02 : 06

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića 4

2. OŠ Lj. Gaja 2

3. OŠ Jakovlje 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Antuna Augustinčića drugoplasirana OŠ Lj. Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Bistra 2

2. OŠ I. Perkovca 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Bistra a drugoplasirana OŠ Ivana Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrane su 4 utakmice. Sudila je gđica. Nina Topolovac.

 

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića i OŠ Lj. Gaja) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Bistra i Ivana Perkovca) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2013./14. u SC Inter, Zaprešić.

 

Košarka M 7 i 8 razred – 16.10.2013.

Prednatjecanje u košarci za dječake osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 16.10.2013.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacionog centra Zaprešić.

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Pušća

4. OŠ Ljudevita Gaja

B grupu formirale su:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Ante Kovačića

3. OŠ Bistra

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja  17 : 16                             

2.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36

4.    OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16

6.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00

7.    OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34

8.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14

9.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića  6

2. OŠ Ljudevita Gaja 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Pušća 0

Prva je bila momčad  OŠ Antuna Augustinčića  a druga OŠ Ljudevita Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Ante Kovačića 0

Prva je bila momčad  OŠ Bistra a druga OŠ Ivana Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.
Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 9 utakmica. Utakmice su trajale je 4 x 7 min. Sudio je gospodin Ivan Turk.

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića  OŠ Ljudevita Gaja) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Bistra i OŠ Ivana Perkovca nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk.god. 2013./14. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

Nogomet ( futsal) M 7 i 8 razred A grupa – 25.09.2013.

 U srijedu 25.09.2013.god. u Športskom rekreacionom centru u Zaprešiću odigrane su utakmice A grupe u nogometu.

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Pavla Belasa a drugoplasirana OŠ Luka koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 10 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 12min. Sudio je gospodin Ante Rašić.
Nakon izvlačenja koje je održano u rujnu između jedanaest osnovnih škola u A grupu ušlo je 5 škola:

1. OŠ Luka

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Ljudevita Gaja

4. OŠ Pavla Belasa

5. OŠ Pušća
Igralo se redosljedom koji je određen Bergerovim tablicama i postignuti su sljedeći rezultati:

1.    OŠ Kupljenovo – OŠ Pušća                         0  :  6

2.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa        0  :  4

3.    OŠ Pušća – OŠ Ljudevita Gaja                    0  :  3

4.    OŠ Luka –  OŠ Kupljenovo                          3  :  0

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Luka                     0  :  4

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća                      3  :  1

7.    OŠ Luka – OŠ Pavla Belasa                        2  :  4

8.    OŠ Kupljenovo – OŠ Ljudevita Gaja          0  :10

9.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Kupljenovo             3  :  0

10. OŠ Pušća – OŠ Luka                                    4  :  5

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Pavla Belasa            12

2. OŠ Luka                            

3. OŠ Ljudevita Gaja            6

4. OŠ Pušća                          3

5. OŠ Kupljenovo                 0
Prve dvije momčadi (OŠ Pavla Belasa i OŠ Luka) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2013./14.

Rukomet 7 i 8 raz. dječaci finale u ŠRC Zaprešić – 20.02.2013.

Gradsko-općinsko natjecanje šk. god. 2012./2013. zaprešićki kraj 7 i 8 razredi dječaci rukomet održano je 20.02.2013.

Na natjecanju su sudjelovali:

r.br. Naziv škole                            Naziv ŠŠD-a Iz mjesta

1.      OŠ Ljudevit Gaj                    „Gaj“             Zaprešić

2.      OŠ Antuna Augustinčića   „August“       Zaprešić

3.      OŠ Ivana Perkovca             „Sutla“           Šenkovec

4.      OŠ Bistra                                 „Bistra“          Bistra

5.      OŠ Jakovlje                                                     Jakovlje

6.      OŠ Pavla Belasa                   „Belas“          Brdovec

7.      OŠ Kupljenovo                     „Mladost“    Kupljenovo

 

Rezultati grupe A – odigrano 28.11 2012.

OŠ                                OŠ

OŠ Bistra                    OŠ A. Augustinčića   07           :              09

OŠ I. Perkovca         OŠ Pavla Belasa         10           :              07

OŠ A. Augustinčića OŠ Pavla Belasa         11           :              04

OŠ Bistra                    OŠ I. Perkovca            07           :              03

OŠ I. Perkovca         OŠ A. Augustinčića   12           :              16

OŠ Pavla Belasa      OŠ Bistra                       04           :              09

 

Rezultati grupe B – odigrano 28.11 2012.

OŠ                          OŠ

OŠ Kupljenovo OŠ Jakovlje        02           :              08

OŠ Lj. Gaja          OŠ Kupljenovo 08           :              01

OŠ Jakovlje        OŠ Lj. Gaja          09           :              14

 

Odigrano 20.02.2013.:

 

OŠ A. Augustinčića –  OŠ Jakovlje   10 : 04            A1 – B2

OŠ Lj. Gaja –  OŠ  Bistra                    08 : 05            B1 – A2

 

Utakmica za I. mjesto

 

OŠ  Lj. Gaja         OŠ Antuna Augustinčića 06 : 15

 

Utakmica za III. mjesto

 

OŠ  Bistra               OŠ Jakovlje                     10 : 06

 

 

Konačni poredak momčadi:

 

r.br. Naziv škole                               Naziv ŠŠD-a     Iz mjesta

1.      OŠ Antuna Augustinčića      „August“          Zaprešić

2.      OŠ Ljudevit Gaj                       „Gaj“                Zaprešić

3.      OŠ Bistra                                    „Bistra“             Bistra

4.      OŠ Jakovlje                                                           Jakovlje

5.      OŠ Ivana Perkovca                „Sutla“              Šenkovec

6.      OŠ Pavla Belasa                      „ Belas“             Brdovec

7.      OŠ Kupljenovo                        „Mladost“        Kupljenovo

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

Rukomet 7 i 8 raz. djevojčice finale u ŠRC Zaprešić – 20.02.2013.

Na gradsko-općinskom OŠ Zaprešićki kraj 7 i 8 razredi djevojčice rukomet održanom 20.02.2013.

 

 

 

 

 

 

 

Na natjecanju su sudjelovali:

r.br.   Naziv škole                        Naziv ŠŠD-a         Iz mjesta

1.       OŠ Ljudevit Gaj                  „Gaj“         Zaprešić

2.       OŠ Antuna Augustinčića     „Naprijed“  Zaprešić

3.       OŠ Ante Kovačića               „Bljesak“    Marija Gorica

4.       OŠ Bistra                             „Bistra“      Bistra

5.       OŠ Jakovlje                                             Jakovlje

6.       OŠ Ivana Perkovca              „Sutla“       Šenkovec

 

 

Rezultati grupe A – odigrano 21.11.2012.:

OŠ                              OŠ

OŠ I. Perkovca           OŠ Bistra        01        :           17

OŠ A. Augustinčića   OŠ I. Perkovca 01      :           02

OŠ Bistra        OŠ A. Augustinčića   21        :           02

 

Rezultati grupe B – odigrano 21.11.2012.:

OŠ                  OŠ

OŠ Jakovlje   OŠ Kupljenovo          06        :           00

OŠ Lj. Gaja   OŠ Jakovlje                04        :           02

OŠ Kupljenovo          OŠ L. Gaja     02        :           13

 

 

Odigrano 20.02.2013.:

 

OŠ Bistra – OŠ Jakovlje                   10 : 02          A1 – B2

OŠ Lj. Gaja –  OŠ I. Perkovca          01 : 03          B1 – A2

 

Utakmica za I. mjesto

 

ŠŠD   Bistra OŠ Bistra          ŠŠD Sutla    OŠ I. Perkovca 15        :           01

 

Utakmica za III. mjesto

 

ŠŠD              OŠ Jakovlje      ŠŠD  Gaj       OŠ Lj. Gaj.      00        :           05

 

Konačni poredak momčadi:

 

r.br. Naziv škole                      Naziv ŠŠD-a       Iz mjesta

1.    OŠ Bistra                         „Bistra“              Bistra

2.    OŠ Ivana Perkovca         „Sutla“                 Šenkovec

3.    OŠ Ljudevita Gaja          „Gaj“                   Zaprešić

4.    OŠ Jakovlje                                                 Jakovlje

5.    OŠ A. Augustinčića        „August“             Zaprešić

6.    OŠ Ante Kovačića          „Bljesak“             Marija Gorica

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Andrea Ivić,prof.

Košarka dječaci 7 i 8 razred ŠRC Zaprešić – 13.02.2013.

       U srijedu 13.02.2013.god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 31.10.2012.u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:

 

 

 

Rezultati grupe A – odigrano 31.10.2012.

 

OŠ Pušća        OŠ I.B. Mažuranić                 10        :           18

 

OŠ Ante Kovačića     OŠ Ivana Perkovca    04        :           02

 

OŠ I.B. Mažuranić     OŠ Ivana Perkovca    18        :           16

 

OŠ Pušća        OŠ Ante Kovačića                 26        :           00

 

OŠ Ante Kovačića     OŠ I.B. Mažuranić     04        :           42

 

OŠ Ivana Perkovca    OŠ Pušća                    09        :           11

 

 

 

Rezultati grupe B – odigrano 31.10.2012.

 

 

OŠ Bistra        OŠ Lj. Gaja                  10        :           25

 

OŠ A. Augustinčića   OŠ P. Belasa   09        :           11

 

OŠ Lj. Gaja    OŠ Pavla Belasa         21        :           18

 

OŠ Bistra        OŠ A. Augustinčića     16        :           30

 

OŠ A. Augustinčića   OŠ Lj. Gaja       21        :           10

 

OŠ Pavla Belasa         OŠ Bistra        10        :           11

 

 

 

Odigrano 13.02.2013.:

 

 

 

1. OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Lj. Gaja  14 : 30        A1 – B2

 

2. OŠ A. Augustinčića  – OŠ Pušća    22 : 02       B1 – A2

 

 

 

Utakmica za I. mjesto

 

OŠ A. Augustinčića      OŠ Lj. Gaja 15        :          14

 

 

 

Utakmica za III. mjesto

 

I.B. Mažuranić           OŠ Pušća        19        :          16

 

 

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.         OŠ A. Augustinčića  „Naprijed“    Zaprešić

 

2.         OŠ Ljudevit Gaj         „Gaj“              Zaprešić

 

3.         OŠ I.B. Mažuranić     „Croatia“        Prigorje Brdovečko

 

4.         OŠ Pušća                    „Polet“           Pušća

 

5.         OŠ Bistra                    „Bistra“           Bistra

 

6.         OŠ Ivana Perkovca    „Sutla“           Šenkovec

 

7.         OŠ Pavla Belasa         „Belas“         Brdovec

 

8.         OŠ Ante Kovačića     „Bljesak“        Marija Gorica

 

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

Košarka djevojčice 7 i 8 razred u ŠRC Zaprešić – 13.02.2013.

U srijedu 13.02.2013.god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon odigranih kvalifikacija u natjecanju iz košarke za djevojčice 10.10.2012.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću poredak je bio sljedeći:

 

Rezultati grupe A – odigrano 10.10.2012.

OŠ  I. Perkovca  OŠ A. Augustinčića  04        :           30

OŠ A. Augustinčića   OŠ  Bistra       18        :           12

OŠ Bistra        OŠ I. Perkovca           27        :           06

Rezultati grupe B – odigrano 10.10. 2012.

OŠ Lj. Gaj      OŠ Ante Kovačića     00        :           53

Odigrano 13.02.2013.:

OŠ A. Augustinčića – OŠ A. Kovačića       33  :  02

OŠ Lj. Gaja – OŠ Bistra                             17  :  15

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića   OŠ Ljudevit Gaj    16 : 15

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ A. Kovačića         OŠ Bistra              00  : 15

 

Konačni poredak momčadi:

  1. OŠ A. Augustinčića„Naprijed“   Zaprešić

2. OŠ Ljudevita Gaja  „Gaj“               Zaprešić

3. OŠ Bistra                 „Bistra“           Bistra

4. OŠ Ante Kovačića  „Bljesak“        Marija Gorica

5. OŠ I. Perkovca        „Sutla“             Šenkovec

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.