Arhiva oznaka: razred

Prvenstvo Republike Hrvatske u odbojci djevojčice 7 i 8 razred od 27.-29. 04. 2014. u Poreču.

Na državnom natjecanju školskih športskih društava u odbojci djevočice 7 i 8 razred održanom u Poreču od 27.-29.04. 2014. predstavljale su nas učenice OŠ Antuna Augustinčića iz Zaprešića:

 

Pročitaj cijelu vijest

Nina Karamatić, Lara Štimac, Lara Adamić-Golić, Mirna Safner, Sara Rimac, Ana Špoljarić,Ana Fabek, Ana Barišić, Ema Strunjak, Mateja Tomić, Marija Bjelivuk i Lorena Božić.

poreč3

 

Odbojkaška ekipa OŠ A. Augustinčića osvojila je izvrsno 3. mjesto pod vodstvom profesora Tomislava Malkoča.

Rukomet dječaci 5 i 6 razred – 19.03.2014.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su polufinalne i finalne utakmice u rukometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:                                                                 Grupa B:

1. OŠ Bistra                                                           1.OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ A. Augustinčića                                          2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pavla Belasa                                               3. OŠ Jakovlje

 

Poredak A grupa:                                                 Poredak B grupa:

1. OŠ Bistra                                                           1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ A. Augustinčića                                          2. OŠ Jakovlje

3. OŠ Pavla Belasa                                               3. I. Perkovca

Nakon izvodenja sedmeraca u B grupi između OŠ I. Perkovca I OŠ Jakovlje ( 4:5) na drugo mjesto u skupini plasirala se OŠ Jakovlje.

1.  Jakovlje – Pavla Belasa           8  :   2

2.  I. Perkovca –  Jakovlje            2  :   2

3   Bistra  – A. Augustinčića        2  :   5

4   Lj. Gaja   – I. Perkovca            6  :   0

5.  Pavla Belasa – Bistra              2  :  10

6.  Jakovlje –  Lj. Gaja                   0  :  6

 Utakmica za III. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ I. Jakovlje   04 : 01

Utakmica za I. mjesto

Bistra –   OŠ Lj. Gaj     02 : 09 

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ Ljudevita Gaj       

2.    OŠ Bistra     

3.     OŠ A. Augustinčića   

4.     OŠ Jakovlje

5.     OŠ I. Perkovca              

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Košarka M i Ž polufinale i finale 7 i 8 razred – 05.02.2014.

U srijedu 05.02.2014. god. u Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake i djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 16.10.2013. u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja  17 : 16

2.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36

4.    OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16

6.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00

7.    OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34

8.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14

9.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15

 Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića  6

2. OŠ Ljudevita Gaja 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Pušća 0

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Ante Kovačića 0

 

Odigrano 05.02.2014.:

 

1. OŠ A. Augustinčića  – OŠ I. Perkovca  26 : 00        A1 – B2

2. OŠ Bistra – OŠ Ljudevit Gaj    18 : 17       B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca  –    OŠ Lj. Gaja     2 : 38

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Pušća    25 : 13

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.  Naziv škole                  Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

1.    OŠ A. Augustinčića      „Naprijed“         Zaprešić

2.    OŠ Bistra                       „Bistra“                Bistra

3.    OŠ Ljudevit Gaj              „Gaj“                    Zaprešić

4.    OŠ Ivana Perkovca        „Sutla“                 Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa           „Belas“                 Brdovec

6./7.OŠ Pušća                     „Polet“                   Pušća

6./7.OŠ Ante Kovačića        „Bljesak“                Marija Gorica

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

 

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

Odigrano 05.02.2013.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

 

 

 

Rukomet Ž 7 i 8 razred – 30.10.2013.

U srijedu 30.10.2013.god. u športskoj dvorani ŠRC-a u Zaprešiću odigrane su utakmice A i B grupe u rukometu za djevojčice:

 

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ Jakovlje

B grupu formirale su:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Bistra

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice A grupe:

1.    OŠ Lj. Gaja – OŠ Jakovlje 05 : 03

2.    OŠ Jakovlje – OŠ A. Augustinčića 04 : 06

3.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Lj. Gaja 08 : 04

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice B grupe:

1.        OŠ I. Perkovca – OŠ Bistra 02 : 06

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića 4

2. OŠ Lj. Gaja 2

3. OŠ Jakovlje 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Antuna Augustinčića drugoplasirana OŠ Lj. Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Bistra 2

2. OŠ I. Perkovca 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Bistra a drugoplasirana OŠ Ivana Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrane su 4 utakmice. Sudila je gđica. Nina Topolovac.

 

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića i OŠ Lj. Gaja) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Bistra i Ivana Perkovca) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2013./14. u SC Inter, Zaprešić.

 

Košarka M 7 i 8 razred – 16.10.2013.

Prednatjecanje u košarci za dječake osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 16.10.2013.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacionog centra Zaprešić.

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Pušća

4. OŠ Ljudevita Gaja

B grupu formirale su:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Ante Kovačića

3. OŠ Bistra

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja  17 : 16                             

2.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36

4.    OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16

6.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00

7.    OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34

8.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14

9.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića  6

2. OŠ Ljudevita Gaja 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Pušća 0

Prva je bila momčad  OŠ Antuna Augustinčića  a druga OŠ Ljudevita Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Ante Kovačića 0

Prva je bila momčad  OŠ Bistra a druga OŠ Ivana Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.
Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 9 utakmica. Utakmice su trajale je 4 x 7 min. Sudio je gospodin Ivan Turk.

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića  OŠ Ljudevita Gaja) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Bistra i OŠ Ivana Perkovca nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk.god. 2013./14. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

Nogomet ( futsal) M 7 i 8 razred A grupa – 25.09.2013.

 U srijedu 25.09.2013.god. u Športskom rekreacionom centru u Zaprešiću odigrane su utakmice A grupe u nogometu.

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Pavla Belasa a drugoplasirana OŠ Luka koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 10 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 12min. Sudio je gospodin Ante Rašić.
Nakon izvlačenja koje je održano u rujnu između jedanaest osnovnih škola u A grupu ušlo je 5 škola:

1. OŠ Luka

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Ljudevita Gaja

4. OŠ Pavla Belasa

5. OŠ Pušća
Igralo se redosljedom koji je određen Bergerovim tablicama i postignuti su sljedeći rezultati:

1.    OŠ Kupljenovo – OŠ Pušća                         0  :  6

2.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa        0  :  4

3.    OŠ Pušća – OŠ Ljudevita Gaja                    0  :  3

4.    OŠ Luka –  OŠ Kupljenovo                          3  :  0

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Luka                     0  :  4

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća                      3  :  1

7.    OŠ Luka – OŠ Pavla Belasa                        2  :  4

8.    OŠ Kupljenovo – OŠ Ljudevita Gaja          0  :10

9.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Kupljenovo             3  :  0

10. OŠ Pušća – OŠ Luka                                    4  :  5

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Pavla Belasa            12

2. OŠ Luka                            

3. OŠ Ljudevita Gaja            6

4. OŠ Pušća                          3

5. OŠ Kupljenovo                 0
Prve dvije momčadi (OŠ Pavla Belasa i OŠ Luka) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2013./14.

Odbojka dječaci 5 i 6 r. – 10.04.2013.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 10.04.2013. god.  odigrane su utakmice u odbojci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.

 

Grupa :

1. OŠ Bistra

2. OŠ A. Augustinčića

3. OŠ Ljudevit Gaj

 

 

 

1.      Bistra – A. Augustinčića         2  :   0

2.      Ljudevit Gaj –  Bistra  0  :   2

3.      A. Augustinčića –  Ljudevit Gaj       2  :   1

 

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Bistra   

3.     OŠ Ljudevita Gaj

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi:  Tomislav Malkoč,prof.

 

Odbojka djevojčice 5 i 6 r. – 10.04.2013.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 10.04.2013. god.  odigrane su utakmice u odbojci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.

Grupa:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Ljudevita Gaj

3.     OŠ Pušća

4.      OŠ Ivana Perkovca

 

1.      Pušća – I. Perkovca       2  :   0

2.      A. Augustinčića – Ljudevita Gaja 2 : 0

3.      Pušća –  A. Augustinčića        0  :  2

4.      A. Augustinčića – I. Perkovca 2 : 0

5.      Ljudevita Gaja – Pušća 2 : 0

6.      I. Perkovca – Ljudevita Gaja  0 : 2

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Ljudevita Gaj

3.     OŠ Pušća

4.      OŠ Ivan Perkovca

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi:  Tomislav Malkoč,prof.

 

Rukomet 5 i 6 raz. dječaci u ŠRC Zaprešić – 03.04.2013.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 03.04.2013. god.  odigrane su finalne utakmice u rukometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.
Grupa A:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Jakovlje

3. OŠ Bistra

Poredak A grupa:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Jakovlje

 

Brupa B:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ A. Augustinčića

Poredak B grupa:

1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ Ljudevit Gaj

 

  1.             Jakovlje –Bistra                             2  :   3      A1:A4
  2.             Lj. Gaja – A. Augustinčića            6  :   7     A2:A3

3             Ivana Perkovca – Bistra                0  :   6     B2:B3

4             Jakovlje     – I. Perkovca                 2  :   3     A4:A3

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Bistra       –  OŠ Lj Gaja                         06 : 07     A1 – B2

OŠ A. Augustinčića   –  OŠ I. Perkovca     09 : 05     B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Bistra- OŠ I. Perkovca   05 : 01

Utakmica za I. mjesto

 Lj. Gaj     –   OŠ A. Augustinčića   01 : 07 

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Ljudevita Gaj

3.     OŠ Bistra

4.     OŠ I. Perkovca

5.     OŠ Jakovlje

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

Košarka djevojčice 5 i 6 razred športska dvorana Šenkovec – 15.03.2013.

 

U Šenkovcu u školskoj športskoj športskoj dvorani  15.03.2013. god.  odigrane su utakmice u rukometu za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Grupa :

1. OŠ Bistra

2. OŠ Pavla Belasa Ljudevita Gaja

3. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

4. OŠ A. Augustinčića

 

  1.    Bistra –A. Augustinčića                                06 : 08         A1:A4
  2.    Lj. Gaja–  I.B. Mažuranić                              29 : 00         A2:A3

3    A. Augustinčića – I.B. Mažuranić               07 :  02        A4:A3

4    Bistra –  Lj. Gaja                                             02 : 29         A1:A2

5.   Lj. Gaja– A. Augustinčića                             14 : 02          A2:A4

6.   I.B. Mažuranić- Bistra                                    04 : 05         A3:A1

 

Konačni poredak momčadi:

1.     OŠ Ljudevita Gaja    6

2.     OŠ A. Augustinčića    4

3.     OŠ Bistra                    2

4.     OŠ I.B. Mažuranić     0

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.