Arhiva oznaka: prvenstvo

Prvenstvo Republike Hrvatske u odbojci djevojčice 7 i 8 razred od 27.-29. 04. 2014. u Poreču.

Na državnom natjecanju školskih športskih društava u odbojci djevočice 7 i 8 razred održanom u Poreču od 27.-29.04. 2014. predstavljale su nas učenice OŠ Antuna Augustinčića iz Zaprešića:

 

Pročitaj cijelu vijest

Nina Karamatić, Lara Štimac, Lara Adamić-Golić, Mirna Safner, Sara Rimac, Ana Špoljarić,Ana Fabek, Ana Barišić, Ema Strunjak, Mateja Tomić, Marija Bjelivuk i Lorena Božić.

poreč3

 

Odbojkaška ekipa OŠ A. Augustinčića osvojila je izvrsno 3. mjesto pod vodstvom profesora Tomislava Malkoča.

Stolni tenis djevojčice i dječaci prvenstvo OŠ Zaprešićkog kraja u športskoj dvorani u Šenkovcu – 05.12.2012.

     U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca 05.12.2012. održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

 
Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

 

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za dječake:

A grupa

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

 

Poredak:   1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

  1. OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca 3 : 1

B grupa

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ljudevita Gaja

 

Poredak:     1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Bistra

  1. OŠ Bistra – OŠ Lj. Gaja 0 : 3

 

Uslijedila je utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ I.Perkovca – OŠ Lj. Gaja  0 : 3    

Finalni susret održan je između:

OŠ Lj. Gaja – OŠ A.Augustinčića 2 : 3

 

Ukupni poredak dječaci:

  1.            OŠ Antuna Augustinčića
  2.            OŠ Bistra
  3.            OŠ Ljudevita Gaja
  4.            OŠ Ivana Perkovca

 

U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca 05.12.2012. održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.
Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za djevojčice:

 

Nastupile su 2 ekipe:

1.OŠ ljudevita Gaja

2.OŠ A. Augustinčića

 

Odigran je finalni susret

Lj. Gaja – A. Augustinčića 2 : 3

 

Ukupni poredak djevojčice:

  1.      OŠ Antuna Augustinčića
  2.      OŠ Ljudevita Gaja