Arhiva oznaka: polufinale

Nogomet (futsal) M 7 i 8 razred polufinale i finale – 12.02.2014.

U srijedu 12.02.2014. god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake 7 i 8 r. osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon odigranih kvalifikacija u natjecanju iz nogometa za dječake u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću poredak je bio sljedeći:

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica(15.09.2013):

1. OŠ Pavla Belasa             12

2. OŠ Luka                            

3. OŠ Ljudevita Gaja             6

4. OŠ Pušća                           3

5. OŠ Kupljenovo                  0
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (02,10,2013.):

1. OŠ Bistra                           9

2. OŠ I. Perkovca                 7    +8 (+13-5) 

3. OŠ A. Augustinčića           7    +2 (+ 9 -7)

4. OŠ Jakovlje                        3 

5. OŠ I.B. Mažuranić             1
Danas 12.02.2014. održani su susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Pavla Belasa   – OŠ Ivana Perkovca  01 : 01  nakon penala ( 4 : 3)  A1 – B2

OŠ Bistra – OŠ Luka  02 : 04     B1 – A2

 

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka   02 : 01

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca-   OŠ Bistra   02 : 02 nakon penala ( 4 : 3)

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.     Naziv škole                                                     Naziv Školskog             Iz mjesta

športskog društva

1.   OŠ Pavla Belasa           “Belas”       Brdovec

2.   OŠ Luka                          “Luka”           Luka

3.   OŠ Ivana Perkovca         „Sutla“          Šenkovec

4.    OŠ Bistra                        „Bistra“          Bistra

5.    OŠ Antun Augustinčić     “August”        Zaprešić

6.    OŠ Ljudevit Gaj               „Gaj“              Zaprešić

7./8.OŠ Pušća                        “Polet”           Pušća

7./8.OŠ Jakovlja                    „Jakovlje“      Jakovlje

9.    OŠ I.B. Mažuranić          “ Croatia”       Prigorje Brdovečko

10.  OŠ Kupljenovo               “Mladost”       Kupljenovo

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Ninoslav Čop,prof.

 

Prvoplasirana ekipa OŠ Pavla Belasa izborila je nastup na županijskom natjecanju školskih športskih društava osnovnih škola Zagrebačke županije.

Košarka M i Ž polufinale i finale 7 i 8 razred – 05.02.2014.

U srijedu 05.02.2014. god. u Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake i djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 16.10.2013. u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja  17 : 16

2.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36

4.    OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16

6.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00

7.    OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34

8.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14

9.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15

 Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića  6

2. OŠ Ljudevita Gaja 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Pušća 0

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Ante Kovačića 0

 

Odigrano 05.02.2014.:

 

1. OŠ A. Augustinčića  – OŠ I. Perkovca  26 : 00        A1 – B2

2. OŠ Bistra – OŠ Ljudevit Gaj    18 : 17       B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca  –    OŠ Lj. Gaja     2 : 38

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Pušća    25 : 13

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.  Naziv škole                  Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

1.    OŠ A. Augustinčića      „Naprijed“         Zaprešić

2.    OŠ Bistra                       „Bistra“                Bistra

3.    OŠ Ljudevit Gaj              „Gaj“                    Zaprešić

4.    OŠ Ivana Perkovca        „Sutla“                 Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa           „Belas“                 Brdovec

6./7.OŠ Pušća                     „Polet“                   Pušća

6./7.OŠ Ante Kovačića        „Bljesak“                Marija Gorica

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

 

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

Odigrano 05.02.2013.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

 

 

 

Odbojka 5 i 6 razred djevojčice – 28.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 28.03.2012. god.  odigrane su polufinalne i finalne utakmice u odbojci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.
Grupa A:

1. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Pavla Belasa

Poredak A grupa:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

3. OŠ Kupljenovo

 

Brupa B:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ  A. Augustinčića

Poredak B grupa:

1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ Ljudevit Gaj

  1. Kupljenovo – P. Belasa   1  :   2             A2:A3
  2. Lj. Gaj     –  A. Augustinčića  0  :   2     B1:B2

3    I, B. M.   – Kupljenovo   2  :   0             A1:A2

4    P. Belasa   – I, B. M.        2  :   0             A1:A3

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

 

OŠ P. Belasa           –             OŠ Lj. Gaj   02 : 01 (25:12) (25:13)(15:08)       A1 – B2

OŠ A. Augustinčića – OŠ I. B. Mažuranić 02 : 00  (25:07) (25:26)                 B1 – A2


Utakmica za III. mjesto

OŠ Lj. Gaj     – OŠ Ivane Brlić Mažuranić 02 : 00  (27:25) (25:21)   

 

Utakmica za I. mjesto

 P. Belasa           –   OŠ A. Augustinčića    02 : 00  (11:25) (07:25)                 

Konačni poredak momčadi:

  1.     OŠ A. Augustinčića   
  2.      OŠ P. Belasa
  3.      OŠ Ljudevita Gaj
  4.      OŠ Ivane Brlić Mažuranić
  5.      OŠ Kupljenovo

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Tomislav Malkoč,prof.

 

Rukomet dječaci 5 i 6 razred – 21.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 21.03.2012. god.  odigrane su polufinalne i finalne utakmice u rukometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:

 

1. OŠ Kupljenovo     

2. OŠ A. Augustinčića          

3. OŠ Jakovlje

4. OŠ Ljudevit Gaj

Poredak A grupa:

1. OŠ Ljudevit Gaj    

2. OŠ A. Augustinčića

3. OŠ Jakovlje           

4. OŠ Kupljenovo

 

Brupa B: 

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pavla Belasa

Poredak B grupa:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Bistra

 

1.    Kupljenovo – Lj. Gaj                 1 : 13                   A1:A4

2.    Jakovlje – A. Augustinčića       3 :   5                   A2:A3

3     Ivana Perkovca – P. Belasa      3 :   4                   B2:B3

4     Lj. Gaj     – A. Augustinčića     8 :   2                   A4:A3

5.    Kupljenovo   – Jakovlje             1 :   8                   A1:A2

6.    Bistra – I. Perkovca                  5 :   6                   B1:B2

7.    Jakovlje – Lj. Gaj                      5 : 11                   A2:A4

8.    A. Augustinčića – Kupljenovo9 : 10                   A3:A1

9.    P. Belasa – Bistra                      5 :   3                   B3:B1

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Lj. Gaj        OŠ I. Perkovca    02 : 06     A1 – B2

OŠ P. Belasa    OŠ A. Augustinčića       03 : 01     B1 – A2

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca   – OŠ A. Augustinčića    02 : 02 (4:5) nakon izvođenja sedmeraca 

Utakmica za I. mjesto

Lj. Gaj        OŠ P. Belasa   08 : 03 

Konačni poredak momčadi:                                         

1.    OŠ Ljudevita Gaj     

2.     OŠ P. Belasa                   

3.     OŠ A. Augustinčića        

4.     OŠ I. Perkovca                                      

5.     OŠ Jakovlje                    

6.     OŠ Bistra

7.     OŠ Kupljenovo              

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.