Arhiva oznaka: peti

Rukomet djevojčice 5 i 6 raz. osnovnih škola – 14.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 14.03.2012. god.  odigrane su finalne utakmice u rukometu za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:

 

1. OŠ A. Augustinčića          

2. OŠ Ljudevit Gaj    

3. OŠ Jakovlje           

Poredak A grupa:

1. OŠ A. Augustinčića          

2. OŠ Jakovlje           

3. OŠ Ljudevit Gaj

Brupa B: 

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Bistra

 

Poredak B grupa:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Kupljenovo



1.    Ljudevit Gaj  – Jakovlje           1 :   3           A2:A3

2.    Kupljenovo – Bistra                1 : 12          B2:B3

3     A. Augustinčića – Lj. Gaj         0 :   6          A1:A2

4     I. Perkovca – Kupljenovo          8 :   1          B1:B2

5.    Jakovlje   – A. Augustinčića     1 :   3          A3:A1

6.    Bistra – I. Perkovca                 10 : 1          B3:B1

 

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

 

OŠ A. Augustinčića –  OŠ I. Perkovca   02 : 06     A1 – B2

OŠ Bistra                  OŠ Jakovlje         03 : 01     B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ A. Augustinčića    – OŠ Jakovlje 00 : 02

Utakmica za I. mjesto

I. Perkovca      OŠ Bistra   02 : 06

 

Konačni poredak momčadi:

                                                    

1.               OŠ Bistra

2.               I. Perkovca                                        

3.               OŠ Jakovlje                      

4.               OŠ A. Augustinčića          

5.               OŠ Ljudevit Gaj               

6.               OŠ Kupljenovo                                       

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Andreja Ivić,prof.

Nogomet (futsal) 5 i 6 razred dječaci – 07.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 07.03.2012. god.  odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:

1. OŠ Kupljenovo

2. OŠ A. Augustinčića          

3. OŠ Bistra

4. OŠ Jakovlje  

Poredak A grupa:         

1. OŠ A. Augustinčića          

2. OŠ Jakovlje           

3. OŠ Bistra

4. OŠ Kupljenovo



Grupa B: 

1  OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ Luka

3. OŠ Ivana Perkovca

4. OŠ Pavla Belasa

 

Poredak B grupa:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Luka

4. OŠ Ivana Perkovac



1.   I. Perkovca – Pavla Belasa        0 : 0   B3:B4

2.   Bistra – Jakovlje                       0 : 1   A3:A4       

3     Ljudevit Gaj – Luka                           0 : 0            B1: B2

4     Kupljenovo – A. Augustinčića  0 : 4   A1:A2

5.   I. Perkovca – Ljudevit Gaj        0 : 2  B3:B1

6.   Bistra – Kupljenovo                  7 : 0   A3:A1

7.   Ljudevit Gaj – Pavla Belasa      2 : 1   B1:B4

8.   Kupljenovo – Jakovlje              0 : 8  A1:A4  

9.   A. Augustinčića – Bistra          2 : 0   A2:A3

10. Luka – I. Perkovca                    3 : 1   B2:B3

11. Jakovlje –  A. Augustinčića       1 : 4   A4:A2

12. Pavla Belasa –  Luka                 2 : 1   B4.: b2     


Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ A. Augustinčića – OŠ P. Belasa 01 : 02     A1 – B2

OŠ Ljudevit Gaj – OŠ Jakovlje         05 : 02     B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Jakovlje    – OŠ A. Augustinčića 07 : 06

Utakmica za I. mjesto

OŠ Ljudevit Gaj         OŠ P. Belasa 2 : 0

Konačni poredak momčadi:                                                

1.                  OŠ Ljudevit Gaj     

2.                  OŠ P. Belasa                                         

3.                  OŠ Jakovlje                    

4.                  OŠ A. Augustinčića        

5.                  OŠ Luka                         

6.                  OŠ Bistra

7.                  OŠ I. Perkovca               

8.                  OŠ Kupljenovo              

                                                

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.