Na državnom natjecanju školskih športskih društava u odbojci djevočice 7 i 8 razred održanom u Poreču od 27.-29.04. 2014. predstavljale su nas učenice OŠ Antuna Augustinčića iz Zaprešića:
Pročitaj cijelu vijest
Na državnom natjecanju školskih športskih društava u odbojci djevočice 7 i 8 razred održanom u Poreču od 27.-29.04. 2014. predstavljale su nas učenice OŠ Antuna Augustinčića iz Zaprešića:
Pročitaj cijelu vijest
Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:
Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):
1. OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca 14 : 01
2. OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06
3. OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38
4. OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08
5. OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03
6. OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39
Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):
1. OŠ Ljudevita Gaja 4
2. OŠ I.B. Mažuranić 2
3. OŠ Pavla Belasa 0
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):
1. OŠ A. Augustinčića 4
2. OŠ Ivana Perkovca 2
3. OŠ Bistra 0
Odigrano 05.02.2014.:
OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca 22 : 00
OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić 32 : 02
Utakmica za I. mjesto
OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj 15 : 23
Utakmica za III. mjesto
OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić 04 : 18
Konačni poredak momčadi:
1. OŠ Ljudevita Gaja „Gaj“ Zaprešić
2. OŠ A. Augustinčića „August“ Zaprešić
3. OŠ I.B. Mažuranić ”Croatia” Prigorje Brdovečko
4. OŠ I. Perkovca „Sutla“ Šenkovec
5. OŠ Pavla Belasa “Belas” Brdovec
6. OŠ Bistra „Bistra“ Bistra
Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.
U srijedu 05.02.2014. god. u Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake i djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.
Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 16.10.2013. u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:
Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:
1. OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja 17 : 16
2. OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13
3. OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36
4. OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15
5. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16
6. OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00
7. OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34
8. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14
9. OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15
Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:
1. OŠ Antuna Augustinčića 6
2. OŠ Ljudevita Gaja 4
3. OŠ Pavla Belasa 2
4. OŠ Pušća 0
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:
1. OŠ Bistra 4
2. OŠ Ivana Perkovca 2
3. OŠ Ante Kovačića 0
Odigrano 05.02.2014.:
1. OŠ A. Augustinčića – OŠ I. Perkovca 26 : 00 A1 – B2
2. OŠ Bistra – OŠ Ljudevit Gaj 18 : 17 B1 – A2
Utakmica za III. mjesto
OŠ I. Perkovca – OŠ Lj. Gaja 2 : 38
Utakmica za I. mjesto
OŠ A. Augustinčića – OŠ Pušća 25 : 13
Konačni poredak momčadi:
r.br. Naziv škole Naziv ŠŠD-a Iz mjesta
1. OŠ A. Augustinčića „Naprijed“ Zaprešić
2. OŠ Bistra „Bistra“ Bistra
3. OŠ Ljudevit Gaj „Gaj“ Zaprešić
4. OŠ Ivana Perkovca „Sutla“ Šenkovec
5. OŠ Pavla Belasa „Belas“ Brdovec
6./7.OŠ Pušća „Polet“ Pušća
6./7.OŠ Ante Kovačića „Bljesak“ Marija Gorica
Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.
Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:
Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):
1. OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca 14 : 01
2. OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06
3. OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38
4. OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08
5. OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03
6. OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39
Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):
1. OŠ Ljudevita Gaja 4
2. OŠ I.B. Mažuranić 2
3. OŠ Pavla Belasa 0
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):
1. OŠ A. Augustinčića 4
2. OŠ Ivana Perkovca 2
3. OŠ Bistra 0
Odigrano 05.02.2013.:
OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca 22 : 00
OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić 32 : 02
Utakmica za I. mjesto
OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj 15 : 23
Utakmica za III. mjesto
OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić 04 : 18
Konačni poredak momčadi:
1. OŠ Ljudevita Gaja „Gaj“ Zaprešić
2. OŠ A. Augustinčića „August“ Zaprešić
3. OŠ I.B. Mažuranić ”Croatia” Prigorje Brdovečko
4. OŠ I. Perkovca „Sutla“ Šenkovec
5. OŠ Pavla Belasa “Belas” Brdovec
6. OŠ Bistra „Bistra“ Bistra
Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.
U srijedu 30.10.2013.god. u športskoj dvorani ŠRC-a u Zaprešiću odigrane su utakmice A i B grupe u rukometu za djevojčice:
Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:
1. OŠ Antuna Augustinčića
2. OŠ Ljudevita Gaja
3. OŠ Jakovlje
B grupu formirale su:
1. OŠ Ivana Perkovca
2. OŠ Bistra
Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice A grupe:
1. OŠ Lj. Gaja – OŠ Jakovlje 05 : 03
2. OŠ Jakovlje – OŠ A. Augustinčića 04 : 06
3. OŠ A. Augustinčića – OŠ Lj. Gaja 08 : 04
Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice B grupe:
1. OŠ I. Perkovca – OŠ Bistra 02 : 06
Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:
1. OŠ Antuna Augustinčića 4
2. OŠ Lj. Gaja 2
3. OŠ Jakovlje 0
Prvoplasirana bila je momčad OŠ Antuna Augustinčića drugoplasirana OŠ Lj. Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:
1. OŠ Bistra 2
2. OŠ I. Perkovca 0
Prvoplasirana bila je momčad OŠ Bistra a drugoplasirana OŠ Ivana Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.
Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrane su 4 utakmice. Sudila je gđica. Nina Topolovac.
Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića i OŠ Lj. Gaja) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Bistra i Ivana Perkovca) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2013./14. u SC Inter, Zaprešić.
Prednatjecanje u košarci za dječake osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 16.10.2013.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacionog centra Zaprešić.
Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:
1. OŠ Antuna Augustinčića
2. OŠ Pavla Belasa
3. OŠ Pušća
4. OŠ Ljudevita Gaja
B grupu formirale su:
1. OŠ Ivana Perkovca
2. OŠ Ante Kovačića
3. OŠ Bistra
Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:
1. OŠ OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja 17 : 16
2. OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13
3. OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36
4. OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15
5. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16
6. OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00
7. OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34
8. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14
9. OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15
Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:
1. OŠ Antuna Augustinčića 6
2. OŠ Ljudevita Gaja 4
3. OŠ Pavla Belasa 2
4. OŠ Pušća 0
Prva je bila momčad OŠ Antuna Augustinčića a druga OŠ Ljudevita Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:
1. OŠ Bistra 4
2. OŠ Ivana Perkovca 2
3. OŠ Ante Kovačića 0
Prva je bila momčad OŠ Bistra a druga OŠ Ivana Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.
Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 9 utakmica. Utakmice su trajale je 4 x 7 min. Sudio je gospodin Ivan Turk.
Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića i OŠ Ljudevita Gaja) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Bistra i OŠ Ivana Perkovca nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk.god. 2013./14. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.
U srijedu 25.09.2013.god. u Športskom rekreacionom centru u Zaprešiću odigrane su utakmice A grupe u nogometu.
Prvoplasirana bila je momčad OŠ Pavla Belasa a drugoplasirana OŠ Luka koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.
Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 10 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 12min. Sudio je gospodin Ante Rašić.
Nakon izvlačenja koje je održano u rujnu između jedanaest osnovnih škola u A grupu ušlo je 5 škola:
1. OŠ Luka
2. OŠ Kupljenovo
3. OŠ Ljudevita Gaja
4. OŠ Pavla Belasa
5. OŠ Pušća
Igralo se redosljedom koji je određen Bergerovim tablicama i postignuti su sljedeći rezultati:
1. OŠ Kupljenovo – OŠ Pušća 0 : 6
2. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 0 : 4
3. OŠ Pušća – OŠ Ljudevita Gaja 0 : 3
4. OŠ Luka – OŠ Kupljenovo 3 : 0
5. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Luka 0 : 4
6. OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 3 : 1
7. OŠ Luka – OŠ Pavla Belasa 2 : 4
8. OŠ Kupljenovo – OŠ Ljudevita Gaja 0 :10
9. OŠ Pavla Belasa – OŠ Kupljenovo 3 : 0
10. OŠ Pušća – OŠ Luka 4 : 5
Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:
1. OŠ Pavla Belasa 12
2. OŠ Luka 9
3. OŠ Ljudevita Gaja 6
4. OŠ Pušća 3
5. OŠ Kupljenovo 0
Prve dvije momčadi (OŠ Pavla Belasa i OŠ Luka) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2013./14.
Gradsko-općinsko natjecanje šk. god. 2012./2013. zaprešićki kraj 7 i 8 razredi dječaci rukomet održano je 20.02.2013.
Na natjecanju su sudjelovali:
r.br. Naziv škole Naziv ŠŠD-a Iz mjesta
1. OŠ Ljudevit Gaj „Gaj“ Zaprešić
2. OŠ Antuna Augustinčića „August“ Zaprešić
3. OŠ Ivana Perkovca „Sutla“ Šenkovec
4. OŠ Bistra „Bistra“ Bistra
5. OŠ Jakovlje Jakovlje
6. OŠ Pavla Belasa „Belas“ Brdovec
7. OŠ Kupljenovo „Mladost“ Kupljenovo
Rezultati grupe A – odigrano 28.11 2012.
OŠ OŠ
OŠ Bistra OŠ A. Augustinčića 07 : 09
OŠ I. Perkovca OŠ Pavla Belasa 10 : 07
OŠ A. Augustinčića OŠ Pavla Belasa 11 : 04
OŠ Bistra OŠ I. Perkovca 07 : 03
OŠ I. Perkovca OŠ A. Augustinčića 12 : 16
OŠ Pavla Belasa OŠ Bistra 04 : 09
Rezultati grupe B – odigrano 28.11 2012.
OŠ OŠ
OŠ Kupljenovo OŠ Jakovlje 02 : 08
OŠ Lj. Gaja OŠ Kupljenovo 08 : 01
OŠ Jakovlje OŠ Lj. Gaja 09 : 14
Odigrano 20.02.2013.:
OŠ A. Augustinčića – OŠ Jakovlje 10 : 04 A1 – B2
OŠ Lj. Gaja – OŠ Bistra 08 : 05 B1 – A2
Utakmica za I. mjesto
OŠ Lj. Gaja OŠ Antuna Augustinčića 06 : 15
Utakmica za III. mjesto
OŠ Bistra OŠ Jakovlje 10 : 06
Konačni poredak momčadi:
r.br. Naziv škole Naziv ŠŠD-a Iz mjesta
1. OŠ Antuna Augustinčića „August“ Zaprešić
2. OŠ Ljudevit Gaj „Gaj“ Zaprešić
3. OŠ Bistra „Bistra“ Bistra
4. OŠ Jakovlje Jakovlje
5. OŠ Ivana Perkovca „Sutla“ Šenkovec
6. OŠ Pavla Belasa „ Belas“ Brdovec
7. OŠ Kupljenovo „Mladost“ Kupljenovo
Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.
Na gradsko-općinskom OŠ Zaprešićki kraj 7 i 8 razredi djevojčice rukomet održanom 20.02.2013.
Na natjecanju su sudjelovali:
r.br. Naziv škole Naziv ŠŠD-a Iz mjesta
1. OŠ Ljudevit Gaj „Gaj“ Zaprešić
2. OŠ Antuna Augustinčića „Naprijed“ Zaprešić
3. OŠ Ante Kovačića „Bljesak“ Marija Gorica
4. OŠ Bistra „Bistra“ Bistra
5. OŠ Jakovlje Jakovlje
6. OŠ Ivana Perkovca „Sutla“ Šenkovec
Rezultati grupe A – odigrano 21.11.2012.:
OŠ OŠ
OŠ I. Perkovca OŠ Bistra 01 : 17
OŠ A. Augustinčića OŠ I. Perkovca 01 : 02
OŠ Bistra OŠ A. Augustinčića 21 : 02
Rezultati grupe B – odigrano 21.11.2012.:
OŠ OŠ
OŠ Jakovlje OŠ Kupljenovo 06 : 00
OŠ Lj. Gaja OŠ Jakovlje 04 : 02
OŠ Kupljenovo OŠ L. Gaja 02 : 13
Odigrano 20.02.2013.:
OŠ Bistra – OŠ Jakovlje 10 : 02 A1 – B2
OŠ Lj. Gaja – OŠ I. Perkovca 01 : 03 B1 – A2
Utakmica za I. mjesto
ŠŠD Bistra OŠ Bistra ŠŠD Sutla OŠ I. Perkovca 15 : 01
Utakmica za III. mjesto
ŠŠD OŠ Jakovlje ŠŠD Gaj OŠ Lj. Gaj. 00 : 05
Konačni poredak momčadi:
r.br. Naziv škole Naziv ŠŠD-a Iz mjesta
1. OŠ Bistra „Bistra“ Bistra
2. OŠ Ivana Perkovca „Sutla“ Šenkovec
3. OŠ Ljudevita Gaja „Gaj“ Zaprešić
4. OŠ Jakovlje Jakovlje
5. OŠ A. Augustinčića „August“ Zaprešić
6. OŠ Ante Kovačića „Bljesak“ Marija Gorica
Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Andrea Ivić,prof.
U srijedu 13.02.2013.god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.
Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 31.10.2012.u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:
Rezultati grupe A – odigrano 31.10.2012.
OŠ Pušća OŠ I.B. Mažuranić 10 : 18
OŠ Ante Kovačića OŠ Ivana Perkovca 04 : 02
OŠ I.B. Mažuranić OŠ Ivana Perkovca 18 : 16
OŠ Pušća OŠ Ante Kovačića 26 : 00
OŠ Ante Kovačića OŠ I.B. Mažuranić 04 : 42
OŠ Ivana Perkovca OŠ Pušća 09 : 11
Rezultati grupe B – odigrano 31.10.2012.
OŠ Bistra OŠ Lj. Gaja 10 : 25
OŠ A. Augustinčića OŠ P. Belasa 09 : 11
OŠ Lj. Gaja OŠ Pavla Belasa 21 : 18
OŠ Bistra OŠ A. Augustinčića 16 : 30
OŠ A. Augustinčića OŠ Lj. Gaja 21 : 10
OŠ Pavla Belasa OŠ Bistra 10 : 11
Odigrano 13.02.2013.:
1. OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Lj. Gaja 14 : 30 A1 – B2
2. OŠ A. Augustinčića – OŠ Pušća 22 : 02 B1 – A2
Utakmica za I. mjesto
OŠ A. Augustinčića OŠ Lj. Gaja 15 : 14
Utakmica za III. mjesto
I.B. Mažuranić OŠ Pušća 19 : 16
Konačni poredak momčadi:
1. OŠ A. Augustinčića „Naprijed“ Zaprešić
2. OŠ Ljudevit Gaj „Gaj“ Zaprešić
3. OŠ I.B. Mažuranić „Croatia“ Prigorje Brdovečko
4. OŠ Pušća „Polet“ Pušća
5. OŠ Bistra „Bistra“ Bistra
6. OŠ Ivana Perkovca „Sutla“ Šenkovec
7. OŠ Pavla Belasa „Belas“ Brdovec
8. OŠ Ante Kovačića „Bljesak“ Marija Gorica
Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.
U srijedu 13.02.2013.god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.
Nakon odigranih kvalifikacija u natjecanju iz košarke za djevojčice 10.10.2012.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću poredak je bio sljedeći:
Rezultati grupe A – odigrano 10.10.2012.
OŠ I. Perkovca OŠ A. Augustinčića 04 : 30
OŠ A. Augustinčića OŠ Bistra 18 : 12
OŠ Bistra OŠ I. Perkovca 27 : 06
Rezultati grupe B – odigrano 10.10. 2012.
OŠ Lj. Gaj OŠ Ante Kovačića 00 : 53
Odigrano 13.02.2013.:
OŠ A. Augustinčića – OŠ A. Kovačića 33 : 02
OŠ Lj. Gaja – OŠ Bistra 17 : 15
Utakmica za I. mjesto
OŠ A. Augustinčića OŠ Ljudevit Gaj 16 : 15
Utakmica za III. mjesto
OŠ A. Kovačića OŠ Bistra 00 : 15
Konačni poredak momčadi:
2. OŠ Ljudevita Gaja „Gaj“ Zaprešić
3. OŠ Bistra „Bistra“ Bistra
4. OŠ Ante Kovačića „Bljesak“ Marija Gorica
5. OŠ I. Perkovca „Sutla“ Šenkovec
Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.