Arhiva oznaka: finale

Nogomet (futsal) M 7 i 8 razred polufinale i finale – 12.02.2014.

U srijedu 12.02.2014. god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake 7 i 8 r. osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon odigranih kvalifikacija u natjecanju iz nogometa za dječake u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću poredak je bio sljedeći:

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica(15.09.2013):

1. OŠ Pavla Belasa             12

2. OŠ Luka                            

3. OŠ Ljudevita Gaja             6

4. OŠ Pušća                           3

5. OŠ Kupljenovo                  0
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (02,10,2013.):

1. OŠ Bistra                           9

2. OŠ I. Perkovca                 7    +8 (+13-5) 

3. OŠ A. Augustinčića           7    +2 (+ 9 -7)

4. OŠ Jakovlje                        3 

5. OŠ I.B. Mažuranić             1
Danas 12.02.2014. održani su susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Pavla Belasa   – OŠ Ivana Perkovca  01 : 01  nakon penala ( 4 : 3)  A1 – B2

OŠ Bistra – OŠ Luka  02 : 04     B1 – A2

 

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka   02 : 01

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca-   OŠ Bistra   02 : 02 nakon penala ( 4 : 3)

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.     Naziv škole                                                     Naziv Školskog             Iz mjesta

športskog društva

1.   OŠ Pavla Belasa           “Belas”       Brdovec

2.   OŠ Luka                          “Luka”           Luka

3.   OŠ Ivana Perkovca         „Sutla“          Šenkovec

4.    OŠ Bistra                        „Bistra“          Bistra

5.    OŠ Antun Augustinčić     “August”        Zaprešić

6.    OŠ Ljudevit Gaj               „Gaj“              Zaprešić

7./8.OŠ Pušća                        “Polet”           Pušća

7./8.OŠ Jakovlja                    „Jakovlje“      Jakovlje

9.    OŠ I.B. Mažuranić          “ Croatia”       Prigorje Brdovečko

10.  OŠ Kupljenovo               “Mladost”       Kupljenovo

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Ninoslav Čop,prof.

 

Prvoplasirana ekipa OŠ Pavla Belasa izborila je nastup na županijskom natjecanju školskih športskih društava osnovnih škola Zagrebačke županije.

Košarka djevojčice 7 i 8 razred finale – 05.02.2014.

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01                              

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

 Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

                                                                                 

Odigrano 05.02.2014.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Košarka M i Ž polufinale i finale 7 i 8 razred – 05.02.2014.

U srijedu 05.02.2014. god. u Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake i djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 16.10.2013. u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja  17 : 16

2.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36

4.    OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16

6.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00

7.    OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34

8.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14

9.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15

 Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića  6

2. OŠ Ljudevita Gaja 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Pušća 0

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Ante Kovačića 0

 

Odigrano 05.02.2014.:

 

1. OŠ A. Augustinčića  – OŠ I. Perkovca  26 : 00        A1 – B2

2. OŠ Bistra – OŠ Ljudevit Gaj    18 : 17       B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca  –    OŠ Lj. Gaja     2 : 38

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Pušća    25 : 13

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.  Naziv škole                  Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

1.    OŠ A. Augustinčića      „Naprijed“         Zaprešić

2.    OŠ Bistra                       „Bistra“                Bistra

3.    OŠ Ljudevit Gaj              „Gaj“                    Zaprešić

4.    OŠ Ivana Perkovca        „Sutla“                 Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa           „Belas“                 Brdovec

6./7.OŠ Pušća                     „Polet“                   Pušća

6./7.OŠ Ante Kovačića        „Bljesak“                Marija Gorica

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

 

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

Odigrano 05.02.2013.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

 

 

 

Rukomet 7 i 8 raz. dječaci finale u ŠRC Zaprešić – 20.02.2013.

Gradsko-općinsko natjecanje šk. god. 2012./2013. zaprešićki kraj 7 i 8 razredi dječaci rukomet održano je 20.02.2013.

Na natjecanju su sudjelovali:

r.br. Naziv škole                            Naziv ŠŠD-a Iz mjesta

1.      OŠ Ljudevit Gaj                    „Gaj“             Zaprešić

2.      OŠ Antuna Augustinčića   „August“       Zaprešić

3.      OŠ Ivana Perkovca             „Sutla“           Šenkovec

4.      OŠ Bistra                                 „Bistra“          Bistra

5.      OŠ Jakovlje                                                     Jakovlje

6.      OŠ Pavla Belasa                   „Belas“          Brdovec

7.      OŠ Kupljenovo                     „Mladost“    Kupljenovo

 

Rezultati grupe A – odigrano 28.11 2012.

OŠ                                OŠ

OŠ Bistra                    OŠ A. Augustinčića   07           :              09

OŠ I. Perkovca         OŠ Pavla Belasa         10           :              07

OŠ A. Augustinčića OŠ Pavla Belasa         11           :              04

OŠ Bistra                    OŠ I. Perkovca            07           :              03

OŠ I. Perkovca         OŠ A. Augustinčića   12           :              16

OŠ Pavla Belasa      OŠ Bistra                       04           :              09

 

Rezultati grupe B – odigrano 28.11 2012.

OŠ                          OŠ

OŠ Kupljenovo OŠ Jakovlje        02           :              08

OŠ Lj. Gaja          OŠ Kupljenovo 08           :              01

OŠ Jakovlje        OŠ Lj. Gaja          09           :              14

 

Odigrano 20.02.2013.:

 

OŠ A. Augustinčića –  OŠ Jakovlje   10 : 04            A1 – B2

OŠ Lj. Gaja –  OŠ  Bistra                    08 : 05            B1 – A2

 

Utakmica za I. mjesto

 

OŠ  Lj. Gaja         OŠ Antuna Augustinčića 06 : 15

 

Utakmica za III. mjesto

 

OŠ  Bistra               OŠ Jakovlje                     10 : 06

 

 

Konačni poredak momčadi:

 

r.br. Naziv škole                               Naziv ŠŠD-a     Iz mjesta

1.      OŠ Antuna Augustinčića      „August“          Zaprešić

2.      OŠ Ljudevit Gaj                       „Gaj“                Zaprešić

3.      OŠ Bistra                                    „Bistra“             Bistra

4.      OŠ Jakovlje                                                           Jakovlje

5.      OŠ Ivana Perkovca                „Sutla“              Šenkovec

6.      OŠ Pavla Belasa                      „ Belas“             Brdovec

7.      OŠ Kupljenovo                        „Mladost“        Kupljenovo

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

Rukomet 7 i 8 raz. djevojčice finale u ŠRC Zaprešić – 20.02.2013.

Na gradsko-općinskom OŠ Zaprešićki kraj 7 i 8 razredi djevojčice rukomet održanom 20.02.2013.

 

 

 

 

 

 

 

Na natjecanju su sudjelovali:

r.br.   Naziv škole                        Naziv ŠŠD-a         Iz mjesta

1.       OŠ Ljudevit Gaj                  „Gaj“         Zaprešić

2.       OŠ Antuna Augustinčića     „Naprijed“  Zaprešić

3.       OŠ Ante Kovačića               „Bljesak“    Marija Gorica

4.       OŠ Bistra                             „Bistra“      Bistra

5.       OŠ Jakovlje                                             Jakovlje

6.       OŠ Ivana Perkovca              „Sutla“       Šenkovec

 

 

Rezultati grupe A – odigrano 21.11.2012.:

OŠ                              OŠ

OŠ I. Perkovca           OŠ Bistra        01        :           17

OŠ A. Augustinčića   OŠ I. Perkovca 01      :           02

OŠ Bistra        OŠ A. Augustinčića   21        :           02

 

Rezultati grupe B – odigrano 21.11.2012.:

OŠ                  OŠ

OŠ Jakovlje   OŠ Kupljenovo          06        :           00

OŠ Lj. Gaja   OŠ Jakovlje                04        :           02

OŠ Kupljenovo          OŠ L. Gaja     02        :           13

 

 

Odigrano 20.02.2013.:

 

OŠ Bistra – OŠ Jakovlje                   10 : 02          A1 – B2

OŠ Lj. Gaja –  OŠ I. Perkovca          01 : 03          B1 – A2

 

Utakmica za I. mjesto

 

ŠŠD   Bistra OŠ Bistra          ŠŠD Sutla    OŠ I. Perkovca 15        :           01

 

Utakmica za III. mjesto

 

ŠŠD              OŠ Jakovlje      ŠŠD  Gaj       OŠ Lj. Gaj.      00        :           05

 

Konačni poredak momčadi:

 

r.br. Naziv škole                      Naziv ŠŠD-a       Iz mjesta

1.    OŠ Bistra                         „Bistra“              Bistra

2.    OŠ Ivana Perkovca         „Sutla“                 Šenkovec

3.    OŠ Ljudevita Gaja          „Gaj“                   Zaprešić

4.    OŠ Jakovlje                                                 Jakovlje

5.    OŠ A. Augustinčića        „August“             Zaprešić

6.    OŠ Ante Kovačića          „Bljesak“             Marija Gorica

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Andrea Ivić,prof.

Odbojka 5 i 6 razred djevojčice – 28.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 28.03.2012. god.  odigrane su polufinalne i finalne utakmice u odbojci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.
Grupa A:

1. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Pavla Belasa

Poredak A grupa:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

3. OŠ Kupljenovo

 

Brupa B:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ  A. Augustinčića

Poredak B grupa:

1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ Ljudevit Gaj

  1. Kupljenovo – P. Belasa   1  :   2             A2:A3
  2. Lj. Gaj     –  A. Augustinčića  0  :   2     B1:B2

3    I, B. M.   – Kupljenovo   2  :   0             A1:A2

4    P. Belasa   – I, B. M.        2  :   0             A1:A3

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

 

OŠ P. Belasa           –             OŠ Lj. Gaj   02 : 01 (25:12) (25:13)(15:08)       A1 – B2

OŠ A. Augustinčića – OŠ I. B. Mažuranić 02 : 00  (25:07) (25:26)                 B1 – A2


Utakmica za III. mjesto

OŠ Lj. Gaj     – OŠ Ivane Brlić Mažuranić 02 : 00  (27:25) (25:21)   

 

Utakmica za I. mjesto

 P. Belasa           –   OŠ A. Augustinčića    02 : 00  (11:25) (07:25)                 

Konačni poredak momčadi:

  1.     OŠ A. Augustinčića   
  2.      OŠ P. Belasa
  3.      OŠ Ljudevita Gaj
  4.      OŠ Ivane Brlić Mažuranić
  5.      OŠ Kupljenovo

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Tomislav Malkoč,prof.

 

Rukomet dječaci 5 i 6 razred – 21.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 21.03.2012. god.  odigrane su polufinalne i finalne utakmice u rukometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:

 

1. OŠ Kupljenovo     

2. OŠ A. Augustinčića          

3. OŠ Jakovlje

4. OŠ Ljudevit Gaj

Poredak A grupa:

1. OŠ Ljudevit Gaj    

2. OŠ A. Augustinčića

3. OŠ Jakovlje           

4. OŠ Kupljenovo

 

Brupa B: 

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pavla Belasa

Poredak B grupa:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Bistra

 

1.    Kupljenovo – Lj. Gaj                 1 : 13                   A1:A4

2.    Jakovlje – A. Augustinčića       3 :   5                   A2:A3

3     Ivana Perkovca – P. Belasa      3 :   4                   B2:B3

4     Lj. Gaj     – A. Augustinčića     8 :   2                   A4:A3

5.    Kupljenovo   – Jakovlje             1 :   8                   A1:A2

6.    Bistra – I. Perkovca                  5 :   6                   B1:B2

7.    Jakovlje – Lj. Gaj                      5 : 11                   A2:A4

8.    A. Augustinčića – Kupljenovo9 : 10                   A3:A1

9.    P. Belasa – Bistra                      5 :   3                   B3:B1

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Lj. Gaj        OŠ I. Perkovca    02 : 06     A1 – B2

OŠ P. Belasa    OŠ A. Augustinčića       03 : 01     B1 – A2

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca   – OŠ A. Augustinčića    02 : 02 (4:5) nakon izvođenja sedmeraca 

Utakmica za I. mjesto

Lj. Gaj        OŠ P. Belasa   08 : 03 

Konačni poredak momčadi:                                         

1.    OŠ Ljudevita Gaj     

2.     OŠ P. Belasa                   

3.     OŠ A. Augustinčića        

4.     OŠ I. Perkovca                                      

5.     OŠ Jakovlje                    

6.     OŠ Bistra

7.     OŠ Kupljenovo              

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Rukomet djevojčice 5 i 6 raz. osnovnih škola – 14.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 14.03.2012. god.  odigrane su finalne utakmice u rukometu za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:

 

1. OŠ A. Augustinčića          

2. OŠ Ljudevit Gaj    

3. OŠ Jakovlje           

Poredak A grupa:

1. OŠ A. Augustinčića          

2. OŠ Jakovlje           

3. OŠ Ljudevit Gaj

Brupa B: 

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Bistra

 

Poredak B grupa:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Kupljenovo



1.    Ljudevit Gaj  – Jakovlje           1 :   3           A2:A3

2.    Kupljenovo – Bistra                1 : 12          B2:B3

3     A. Augustinčića – Lj. Gaj         0 :   6          A1:A2

4     I. Perkovca – Kupljenovo          8 :   1          B1:B2

5.    Jakovlje   – A. Augustinčića     1 :   3          A3:A1

6.    Bistra – I. Perkovca                 10 : 1          B3:B1

 

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

 

OŠ A. Augustinčića –  OŠ I. Perkovca   02 : 06     A1 – B2

OŠ Bistra                  OŠ Jakovlje         03 : 01     B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ A. Augustinčića    – OŠ Jakovlje 00 : 02

Utakmica za I. mjesto

I. Perkovca      OŠ Bistra   02 : 06

 

Konačni poredak momčadi:

                                                    

1.               OŠ Bistra

2.               I. Perkovca                                        

3.               OŠ Jakovlje                      

4.               OŠ A. Augustinčića          

5.               OŠ Ljudevit Gaj               

6.               OŠ Kupljenovo                                       

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Andreja Ivić,prof.

Nogomet (futsal) 5 i 6 razred dječaci – 07.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 07.03.2012. god.  odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:

1. OŠ Kupljenovo

2. OŠ A. Augustinčića          

3. OŠ Bistra

4. OŠ Jakovlje  

Poredak A grupa:         

1. OŠ A. Augustinčića          

2. OŠ Jakovlje           

3. OŠ Bistra

4. OŠ Kupljenovo



Grupa B: 

1  OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ Luka

3. OŠ Ivana Perkovca

4. OŠ Pavla Belasa

 

Poredak B grupa:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Luka

4. OŠ Ivana Perkovac



1.   I. Perkovca – Pavla Belasa        0 : 0   B3:B4

2.   Bistra – Jakovlje                       0 : 1   A3:A4       

3     Ljudevit Gaj – Luka                           0 : 0            B1: B2

4     Kupljenovo – A. Augustinčića  0 : 4   A1:A2

5.   I. Perkovca – Ljudevit Gaj        0 : 2  B3:B1

6.   Bistra – Kupljenovo                  7 : 0   A3:A1

7.   Ljudevit Gaj – Pavla Belasa      2 : 1   B1:B4

8.   Kupljenovo – Jakovlje              0 : 8  A1:A4  

9.   A. Augustinčića – Bistra          2 : 0   A2:A3

10. Luka – I. Perkovca                    3 : 1   B2:B3

11. Jakovlje –  A. Augustinčića       1 : 4   A4:A2

12. Pavla Belasa –  Luka                 2 : 1   B4.: b2     


Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ A. Augustinčića – OŠ P. Belasa 01 : 02     A1 – B2

OŠ Ljudevit Gaj – OŠ Jakovlje         05 : 02     B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Jakovlje    – OŠ A. Augustinčića 07 : 06

Utakmica za I. mjesto

OŠ Ljudevit Gaj         OŠ P. Belasa 2 : 0

Konačni poredak momčadi:                                                

1.                  OŠ Ljudevit Gaj     

2.                  OŠ P. Belasa                                         

3.                  OŠ Jakovlje                    

4.                  OŠ A. Augustinčića        

5.                  OŠ Luka                         

6.                  OŠ Bistra

7.                  OŠ I. Perkovca               

8.                  OŠ Kupljenovo              

                                                

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

 

Odbojka finale dječaci – 15.02.2012.

U Zaprešiću dvorana ŠRC-a Zaprešić 15.02.2012. na natjecanju iz odbojke dječaci za 7 i 8 razrede osnovnih škola zaprešićkog kraja sudjelovali su:

r.br.     Naziv škole                 Naziv ŠŠD-a   Iz mjesta

1.         OŠ Ljudevit Gaj         „Gaj“              Zaprešić

2.         OŠ A. Augustinčića   „Naprijed“      Zaprešić

3.         OŠ Ante Kovačića     „Bljesak“        Marija Gorica

4.         OŠ Bistra                    „Bistra“           Bistra

5.         OŠ Pavla Belasa                                 Brdovec

6.         OŠ Pušća                    „Polet“                        Pušća

7.         OŠ I.B. Mažuranić     „Croatia“        Prigorje Brdovečko

Rezultati grupe A- odigrano 02.11.2011:

                                                            

OŠ A. Augustinčića   OŠ P. Belasa               02        :           00

OŠ Lj. Gaj                    OŠ Pušća                    02        :           00

OŠ P. Belasa               OŠ Pušća                    02        :           02

OŠ A. Augustinčića     OŠ Lj. Gaj                   02        :           01

OŠ Lj. Gaj                     OŠ P. Belasa              02        :           01

OŠ Pušća                     OŠ A. Augustinčića   00        :           02

Rezultati grupe B- odigrano 01.11.2011:

                                                            

OŠ Bistra                    OŠ I. B. Mažuranić    01        :           02

OŠ Ante Kovačića     OŠ Bistra                    00        :           02

OŠ I. B. Mažuranić    OŠ Ante Kovačića     02        :           00

odigrano 15.02.2012:

OŠ A. Augustinčića – OŠ Bistra            02 : 00          A1 – B2

OŠ OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Lj. Gaj      02 : 00          B1 – A2

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ljudevit Gaj        :   OŠ Bistra                02        :           01

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ I.B. Mažuranić :      OŠ A. Augustinčića            02        :           00

Konačni poredak momčadi:

r.br.     Naziv škole                 Naziv ŠŠD-a   Iz mjesta

1.         OŠ I.B. Mažuranić     „Croatia“        Prigorje Brdovečko

2.         OŠ A. Augustinčića   „Naprijed“      Zaprešić

3.         OŠ Ljudevit Gaj         „Gaj“               Zaprešić

4.         OŠ Bistra                    „Bistra“           Bistra

5.         OŠ Pavla Belasa                                Brdovec

6.         OŠ Pušća                    „Polet“            Pušća

7.         OŠ Ante Kovačića     „Bljesak“        Marija Gorica

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Mario Hustić,prof.