Arhiva oznaka: dječaci

Muška natjecanja

Rukomet dječaci 7 i 8 raz. ŠRC Zaprešić – 28.11.2012.

U srijedu 28.11.2012.god. u športskoj dvorani ŠRC-a u Zaprešiću odigrane su utakmice A i B grupe u rukometu za dječake:

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pavla Belasa

4. OŠ Antuna Augustinčića

 

B grupu formirale su:

1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Jakovlje

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice A grupa:

1.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 07 : 09

2.    OŠ I. Perkovca – OŠ Pavla Belasa 10 : 07

3.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Pavla Belasa 11 : 04

4.    OŠ Bistra – OŠ I. Perkovca 07 : 03

5.    OŠ I. Perkovca – OŠ A. Augustinčića 12 : 16

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Bistra 04 :09

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice B grupa:

  1.        OŠ Kupljenovo – OŠ Jakovlje  02 : 08
  2.        OŠ Lj. Gaja – OŠ Kupljenovo 08 : 01
  3.        OŠ Jakovlje – OŠ Lj. Gaja 09 : 14

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića 6

2. OŠ Bistra 4

3. OŠ Ivana Perkovca 2

4. OŠ Pavla Belasa 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Antuna Augustinčića drugoplasirana OŠ Bistra koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ Jakovlje 2

3. OŠ Kupljenovo 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Ljudevita Gaja a drugoplasirana OŠ Jakovlje koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 9 utakmica. Sudila je gđica. Nina Topolovac.

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića i Bistra) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ Jakovlje)nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2012./13. u SC Inter, Zaprešić.

 

Stolni tenis djevojčice i dječaci prvenstvo OŠ Zaprešićkog kraja u športskoj dvorani u Šenkovcu – 05.12.2012.

     U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca 05.12.2012. održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

 
Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

 

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za dječake:

A grupa

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

 

Poredak:   1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

  1. OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca 3 : 1

B grupa

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ljudevita Gaja

 

Poredak:     1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Bistra

  1. OŠ Bistra – OŠ Lj. Gaja 0 : 3

 

Uslijedila je utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ I.Perkovca – OŠ Lj. Gaja  0 : 3    

Finalni susret održan je između:

OŠ Lj. Gaja – OŠ A.Augustinčića 2 : 3

 

Ukupni poredak dječaci:

  1.            OŠ Antuna Augustinčića
  2.            OŠ Bistra
  3.            OŠ Ljudevita Gaja
  4.            OŠ Ivana Perkovca

 

U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca 05.12.2012. održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.
Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za djevojčice:

 

Nastupile su 2 ekipe:

1.OŠ ljudevita Gaja

2.OŠ A. Augustinčića

 

Odigran je finalni susret

Lj. Gaja – A. Augustinčića 2 : 3

 

Ukupni poredak djevojčice:

  1.      OŠ Antuna Augustinčića
  2.      OŠ Ljudevita Gaja

Prvenstvo OŠ Zaprešićkog kraja u šahu održano u Šenkovcu – 14.11.2012.

U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca održano jemeđuškolsko natjecanje u šahu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

 

 

 

Natjecanje je započelo u 13.00h u prostoru školske športske dvorane OŠ Ivana Perkovca. Sudili su i vodili natjecanje gosp. Robert Kupek i gosp. Mišo Šviderski.

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u šahu za djevojčice:

 

I. kolo

OŠ Kupljenovo – OŠ Pavao Belas 4 : 0

  1.  kolo

OŠ Kupljenovo – OŠ Pavao Belas 3 : 1

 

Konačni poredak:

 

    1.          OŠ Kupljenovo

    2.          OŠ Pavao Belas

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u šahu za dječake:

Konačni poredak:

     1.          OŠ Lj. Gaja  10 bodova 17 poena

    2.          OŠ Bistra 7 bodova 13 1/2 poena

    3.          OŠ Kupljenovo 6 bodova 10 1/2  poena

    4.          OŠ Antuna Augustinčića 4 boda 9 poena

    5.          OŠ Pavla Belasa 1 bod 6 1/2 poena

    6.          OŠ Ivana Perkovca 0 bodova 3 1/2 poena

OŠ Ljudevita Gaja

OŠ Bistra

OŠ Kupljenovo

Natjecanje odbojka dječaci održano je u dvorani ŠRC Zaprešić – 07.11.2012.

Prednatjecanje u odbojci za dječake osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 07.11.2012.god. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

 

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

 

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Bistra

 

3. OŠ Pavla Belasa

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u A grupi:

 

1. OŠ A. Augustinčića – OŠ Pavla Belasa (32:30)(25:20) 2:0                            

2. OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića (26:24)(21:25)(12:15) 1:2

3. OŠ Pavla Belasa – OŠ Bistra (25:15)(09:25) (08:15)  1:2                            

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Bistra 3

3. OŠ Pavla Belasa 1

 

 

Prva u grupi A bila je momčad  OŠ A. Augustinčića a druga OŠ Bistra koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

B grupuformirale su:

 

1. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ Pušća

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u B grupi:

 

1. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća (26:24)(25:20) 2:0                           

2. I. B. Mažuranić – OŠ Ljudevita Gaja (25:21)(22:25) (09:15)  1:2                            

3. OŠ Pušća – OŠ I. B. Mažuranić (12:25)(21:25) 0:2                           

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić 3

3. OŠ Pušća 0

 

Prva u grupi B bila je momčad  Ljudevita Gajaa druga OŠ I. B. Mažuranić koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ A. Augustinčića i OŠ Bistra) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Ljudevita Gaja i I. B. Mažuranić) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu 2012./2013. u sportskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

OŠ Ljudevita Gaja

Košarka dječaci 7 i 8 razred – 31.10.2012.

Prednatjecanje u košarci za dječake osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 31.10.2012.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacionog centra Zaprešić.

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

 

1. OŠ Pušća

2. OŠ Ante Kovačića

3. OŠ Ivana Perkovca

4. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

 

B grupu formirale su:

 

1. OŠ Bistra

2. OŠ Antuna Augustinčića

3. OŠ Pavla Belasa

4. OŠ Ljudevita Gaja

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

 

1.    OŠ Pušća – OŠ I.B. Mažuranić 10 : 18                             

2.    OŠ Bistra – OŠ Ljudevita Gaja 10 : 25

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Ivana Perkovca 04 : 02

4.    OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Pavla Belasa 09 : 11

5.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Ivana Perkovca 18 : 16

6.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 21 : 18

7.    OŠ Pušća – OŠ Ante Kovačića 26: 00

8.    OŠ Bistra – OŠ Antuna Augustinčića 16 : 30

9.    OŠ Ante Kovačića – OŠ I.B. Mažuranić 04 :42

10. OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja 21 :10

11. OŠ Ivana Perkovca – OŠ Pušća 09 :11

12. OŠ Pavla Belasa – OŠ Bistra 10 :11

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ I.B. Mažuranić 6

2. OŠ Pušća 4

3. OŠ Ivana Perkovca 2

4. OŠ Ante Kovačića 0

 

Prva je bila momčad  OŠ I.B. Mažuranić a druga OŠ Pušća koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ Bistra

4. OŠ Pavla Belasa

 

Prva je bila momčad  OŠ Antuna Augustinčića a druga OŠ Ljudevita Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 12 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 10 min. Sudio je gospodin Nikola Podolšak.

 

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ I.B. Mažuranić i OŠ Pušća ) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Antuna Augustinčića i OŠ Ljudevita Gaja nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk.god. 2012./13. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

OŠ Ljudevita Gaja

OŠ Antuna Augustinčića

OŠ Ivane Brlić Mažuranić

OŠ Pavla Belasa

OŠ Bistra

OŠ Ivana Perkovca

Oš Ante Kovačića

Odbojka 5 i 6 razred dječaci – 28.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 28.03.2012. god.  odigrane su polufinalne i finalne utakmice u odbojci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.

Grupa A:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ljudevit Gaj

3. OŠ A. Augustinčića

Poredak A grupa:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ A. Augustinčića

3. OŠ Bistra

Brupa B:

1. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2. OŠ  Pavla Belasa

Poredak B grupa:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

  1. Ljudevit Gaj- A. Augustinčića           2  :   0         A2:A3
  2. I. B. Mažuranić –  Pavla Belasa         0  :   2         B1:B2

3     Bistra  –  Ljudevit Gaj                        0  :   2         A1:A2

4     A. Augustinčića –  Bistra                    2  :   0         A1:A3

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Lj. Gaj          –  OŠ I. B. Mažuranić 02 : 01 (25:13) (25:09)                A1 – B2

OŠ Pavla Belasa – OŠ A. Augustinčića 01 : 02  (25:17) (11:25) (09:15)  B1 – A2

 

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivane Brlić Mažuranić – OŠ P. Belasa           01 : 02  (25:13) (20:25) (09:15)     

 

Utakmica za I. mjesto

 Lj. Gaj          –              OŠ A. Augustinčića    02 : 00  (25:09) (25:13)                 

Konačni poredak momčadi:

  1.     OŠ Ljudevita Gaj         
  2.      OŠ A. Augustinčića Ljudevita Gaj
  3.      OŠ P. Belasa
  4.      OŠ Ivane Brlić Mažuranić
  5.      OŠ Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Rukomet dječaci 5 i 6 razred – 21.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 21.03.2012. god.  odigrane su polufinalne i finalne utakmice u rukometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:

 

1. OŠ Kupljenovo     

2. OŠ A. Augustinčića          

3. OŠ Jakovlje

4. OŠ Ljudevit Gaj

Poredak A grupa:

1. OŠ Ljudevit Gaj    

2. OŠ A. Augustinčića

3. OŠ Jakovlje           

4. OŠ Kupljenovo

 

Brupa B: 

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pavla Belasa

Poredak B grupa:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Bistra

 

1.    Kupljenovo – Lj. Gaj                 1 : 13                   A1:A4

2.    Jakovlje – A. Augustinčića       3 :   5                   A2:A3

3     Ivana Perkovca – P. Belasa      3 :   4                   B2:B3

4     Lj. Gaj     – A. Augustinčića     8 :   2                   A4:A3

5.    Kupljenovo   – Jakovlje             1 :   8                   A1:A2

6.    Bistra – I. Perkovca                  5 :   6                   B1:B2

7.    Jakovlje – Lj. Gaj                      5 : 11                   A2:A4

8.    A. Augustinčića – Kupljenovo9 : 10                   A3:A1

9.    P. Belasa – Bistra                      5 :   3                   B3:B1

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Lj. Gaj        OŠ I. Perkovca    02 : 06     A1 – B2

OŠ P. Belasa    OŠ A. Augustinčića       03 : 01     B1 – A2

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca   – OŠ A. Augustinčića    02 : 02 (4:5) nakon izvođenja sedmeraca 

Utakmica za I. mjesto

Lj. Gaj        OŠ P. Belasa   08 : 03 

Konačni poredak momčadi:                                         

1.    OŠ Ljudevita Gaj     

2.     OŠ P. Belasa                   

3.     OŠ A. Augustinčića        

4.     OŠ I. Perkovca                                      

5.     OŠ Jakovlje                    

6.     OŠ Bistra

7.     OŠ Kupljenovo              

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Nogomet (futsal) 5 i 6 razred dječaci – 07.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 07.03.2012. god.  odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:

1. OŠ Kupljenovo

2. OŠ A. Augustinčića          

3. OŠ Bistra

4. OŠ Jakovlje  

Poredak A grupa:         

1. OŠ A. Augustinčića          

2. OŠ Jakovlje           

3. OŠ Bistra

4. OŠ Kupljenovo



Grupa B: 

1  OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ Luka

3. OŠ Ivana Perkovca

4. OŠ Pavla Belasa

 

Poredak B grupa:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Luka

4. OŠ Ivana Perkovac



1.   I. Perkovca – Pavla Belasa        0 : 0   B3:B4

2.   Bistra – Jakovlje                       0 : 1   A3:A4       

3     Ljudevit Gaj – Luka                           0 : 0            B1: B2

4     Kupljenovo – A. Augustinčića  0 : 4   A1:A2

5.   I. Perkovca – Ljudevit Gaj        0 : 2  B3:B1

6.   Bistra – Kupljenovo                  7 : 0   A3:A1

7.   Ljudevit Gaj – Pavla Belasa      2 : 1   B1:B4

8.   Kupljenovo – Jakovlje              0 : 8  A1:A4  

9.   A. Augustinčića – Bistra          2 : 0   A2:A3

10. Luka – I. Perkovca                    3 : 1   B2:B3

11. Jakovlje –  A. Augustinčića       1 : 4   A4:A2

12. Pavla Belasa –  Luka                 2 : 1   B4.: b2     


Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ A. Augustinčića – OŠ P. Belasa 01 : 02     A1 – B2

OŠ Ljudevit Gaj – OŠ Jakovlje         05 : 02     B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Jakovlje    – OŠ A. Augustinčića 07 : 06

Utakmica za I. mjesto

OŠ Ljudevit Gaj         OŠ P. Belasa 2 : 0

Konačni poredak momčadi:                                                

1.                  OŠ Ljudevit Gaj     

2.                  OŠ P. Belasa                                         

3.                  OŠ Jakovlje                    

4.                  OŠ A. Augustinčića        

5.                  OŠ Luka                         

6.                  OŠ Bistra

7.                  OŠ I. Perkovca               

8.                  OŠ Kupljenovo              

                                                

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

 

Odbojka finale dječaci – 15.02.2012.

U Zaprešiću dvorana ŠRC-a Zaprešić 15.02.2012. na natjecanju iz odbojke dječaci za 7 i 8 razrede osnovnih škola zaprešićkog kraja sudjelovali su:

r.br.     Naziv škole                 Naziv ŠŠD-a   Iz mjesta

1.         OŠ Ljudevit Gaj         „Gaj“              Zaprešić

2.         OŠ A. Augustinčića   „Naprijed“      Zaprešić

3.         OŠ Ante Kovačića     „Bljesak“        Marija Gorica

4.         OŠ Bistra                    „Bistra“           Bistra

5.         OŠ Pavla Belasa                                 Brdovec

6.         OŠ Pušća                    „Polet“                        Pušća

7.         OŠ I.B. Mažuranić     „Croatia“        Prigorje Brdovečko

Rezultati grupe A- odigrano 02.11.2011:

                                                            

OŠ A. Augustinčića   OŠ P. Belasa               02        :           00

OŠ Lj. Gaj                    OŠ Pušća                    02        :           00

OŠ P. Belasa               OŠ Pušća                    02        :           02

OŠ A. Augustinčića     OŠ Lj. Gaj                   02        :           01

OŠ Lj. Gaj                     OŠ P. Belasa              02        :           01

OŠ Pušća                     OŠ A. Augustinčića   00        :           02

Rezultati grupe B- odigrano 01.11.2011:

                                                            

OŠ Bistra                    OŠ I. B. Mažuranić    01        :           02

OŠ Ante Kovačića     OŠ Bistra                    00        :           02

OŠ I. B. Mažuranić    OŠ Ante Kovačića     02        :           00

odigrano 15.02.2012:

OŠ A. Augustinčića – OŠ Bistra            02 : 00          A1 – B2

OŠ OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Lj. Gaj      02 : 00          B1 – A2

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ljudevit Gaj        :   OŠ Bistra                02        :           01

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ I.B. Mažuranić :      OŠ A. Augustinčića            02        :           00

Konačni poredak momčadi:

r.br.     Naziv škole                 Naziv ŠŠD-a   Iz mjesta

1.         OŠ I.B. Mažuranić     „Croatia“        Prigorje Brdovečko

2.         OŠ A. Augustinčića   „Naprijed“      Zaprešić

3.         OŠ Ljudevit Gaj         „Gaj“               Zaprešić

4.         OŠ Bistra                    „Bistra“           Bistra

5.         OŠ Pavla Belasa                                Brdovec

6.         OŠ Pušća                    „Polet“            Pušća

7.         OŠ Ante Kovačića     „Bljesak“        Marija Gorica

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Mario Hustić,prof.

Košarka finale dječaci 7 i 8 razred – 08.02.2012.

U srijedu 08.02.2012.god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

 

Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 12.10.2011. u konkurenciji dječaka u grupi A poredak je bio:

1. OŠ Ljudevita Gaja 6

2. OŠ Antuna Augustinčića 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Ante Kovačića 0

U B grupi za dječake (12.10.2011.) ekipe škola su se izborile za sljedeći poredak:

1. OŠ OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ I.B. Mažuranić 0

 

Danas 08.02.2012. održani su susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca 07 : 04

OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 17 : 18

Utakmica za 3 mjesto:

 I.B.Mažuranić – OŠ Bistra 06 : 12

Finalni susret:

OŠ Lj. Gaja – OŠ A. Augustinčića 07 :16

 

Ukupni poredak:

 

1.        OŠ A. Augustinčića

2.        OŠ Lj. Gaja

3.        OŠ Bistra

4.        OŠ Ivana Perkovca

5.        OŠ Pavla Belasa

6./7. OŠ I.B. Mažuranić

6./7. OŠ Ante Kovačića

 

Voditelj pobjedničke ekipe Marija Matošević.prof.