Arhiva oznaka: cure

Prvenstvo Republike Hrvatske u odbojci djevojčice 7 i 8 razred od 27.-29. 04. 2014. u Poreču.

Na državnom natjecanju školskih športskih društava u odbojci djevočice 7 i 8 razred održanom u Poreču od 27.-29.04. 2014. predstavljale su nas učenice OŠ Antuna Augustinčića iz Zaprešića:

 

Pročitaj cijelu vijest

Nina Karamatić, Lara Štimac, Lara Adamić-Golić, Mirna Safner, Sara Rimac, Ana Špoljarić,Ana Fabek, Ana Barišić, Ema Strunjak, Mateja Tomić, Marija Bjelivuk i Lorena Božić.

poreč3

 

Odbojkaška ekipa OŠ A. Augustinčića osvojila je izvrsno 3. mjesto pod vodstvom profesora Tomislava Malkoča.

Košarka M i Ž polufinale i finale 7 i 8 razred – 05.02.2014.

U srijedu 05.02.2014. god. u Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake i djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 16.10.2013. u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja  17 : 16

2.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36

4.    OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16

6.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00

7.    OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34

8.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14

9.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15

 Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića  6

2. OŠ Ljudevita Gaja 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Pušća 0

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Ante Kovačića 0

 

Odigrano 05.02.2014.:

 

1. OŠ A. Augustinčića  – OŠ I. Perkovca  26 : 00        A1 – B2

2. OŠ Bistra – OŠ Ljudevit Gaj    18 : 17       B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca  –    OŠ Lj. Gaja     2 : 38

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Pušća    25 : 13

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.  Naziv škole                  Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

1.    OŠ A. Augustinčića      „Naprijed“         Zaprešić

2.    OŠ Bistra                       „Bistra“                Bistra

3.    OŠ Ljudevit Gaj              „Gaj“                    Zaprešić

4.    OŠ Ivana Perkovca        „Sutla“                 Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa           „Belas“                 Brdovec

6./7.OŠ Pušća                     „Polet“                   Pušća

6./7.OŠ Ante Kovačića        „Bljesak“                Marija Gorica

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

 

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

Odigrano 05.02.2013.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

 

 

 

Odbojka djevojčice 5 i 6 r. – 10.04.2013.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 10.04.2013. god.  odigrane su utakmice u odbojci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.

Grupa:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Ljudevita Gaj

3.     OŠ Pušća

4.      OŠ Ivana Perkovca

 

1.      Pušća – I. Perkovca       2  :   0

2.      A. Augustinčića – Ljudevita Gaja 2 : 0

3.      Pušća –  A. Augustinčića        0  :  2

4.      A. Augustinčića – I. Perkovca 2 : 0

5.      Ljudevita Gaja – Pušća 2 : 0

6.      I. Perkovca – Ljudevita Gaja  0 : 2

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Ljudevita Gaj

3.     OŠ Pušća

4.      OŠ Ivan Perkovca

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi:  Tomislav Malkoč,prof.

 

Košarka djevojčice 5 i 6 razred športska dvorana Šenkovec – 15.03.2013.

 

U Šenkovcu u školskoj športskoj športskoj dvorani  15.03.2013. god.  odigrane su utakmice u rukometu za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Grupa :

1. OŠ Bistra

2. OŠ Pavla Belasa Ljudevita Gaja

3. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

4. OŠ A. Augustinčića

 

  1.    Bistra –A. Augustinčića                                06 : 08         A1:A4
  2.    Lj. Gaja–  I.B. Mažuranić                              29 : 00         A2:A3

3    A. Augustinčića – I.B. Mažuranić               07 :  02        A4:A3

4    Bistra –  Lj. Gaja                                             02 : 29         A1:A2

5.   Lj. Gaja– A. Augustinčića                             14 : 02          A2:A4

6.   I.B. Mažuranić- Bistra                                    04 : 05         A3:A1

 

Konačni poredak momčadi:

1.     OŠ Ljudevita Gaja    6

2.     OŠ A. Augustinčića    4

3.     OŠ Bistra                    2

4.     OŠ I.B. Mažuranić     0

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Rukomet djevojčice 5 i 6 raz. u ŠRC Zaprešić – 27.02.2013.

 

 

 

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 27.02.2013. god.  odigrane su finalne utakmice u rukometu za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Grupa A:

1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ Bistra

3. OŠ Ljudevit Gaj
Poredak A grupa:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ljudevit Gaj

3. OŠ A. Augustinčića

 

Brupa B:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Jakovlje

Poredak B grupa:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Jakovlje

 

1.    Bistra – Lj. Gaj                            5  :  0

2.    Jakovlje  – I. Perkovca              2  :   5          B1:B2

3     A. Augustinčića  – Bistra           1  :   3

4.   Lj. Gaj   – A. Augustinčića         2  :   1

 

Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

 

OŠ Bistra                 –  OŠ Jakovlje         06 : 01     A1 – B2

OŠ I. Perkovca       –  OŠ Lj. Gaj             02 : 05     B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Jakovlje – OŠ I. Perkovca        02 : 01

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ Bistra –   OŠ Lj. Gaja      02 : 01

 

Konačni poredak momčadi:
1.               OŠ Bistra

2.               OŠ Ljudevit Gaj

3.               OŠ Jakovlje

4.               OŠ I. Perkovca

5.               OŠ A. Augustinčića

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Andrea Ivić,prof.

Rukomet 7 i 8 raz. djevojčice finale u ŠRC Zaprešić – 20.02.2013.

Na gradsko-općinskom OŠ Zaprešićki kraj 7 i 8 razredi djevojčice rukomet održanom 20.02.2013.

 

 

 

 

 

 

 

Na natjecanju su sudjelovali:

r.br.   Naziv škole                        Naziv ŠŠD-a         Iz mjesta

1.       OŠ Ljudevit Gaj                  „Gaj“         Zaprešić

2.       OŠ Antuna Augustinčića     „Naprijed“  Zaprešić

3.       OŠ Ante Kovačića               „Bljesak“    Marija Gorica

4.       OŠ Bistra                             „Bistra“      Bistra

5.       OŠ Jakovlje                                             Jakovlje

6.       OŠ Ivana Perkovca              „Sutla“       Šenkovec

 

 

Rezultati grupe A – odigrano 21.11.2012.:

OŠ                              OŠ

OŠ I. Perkovca           OŠ Bistra        01        :           17

OŠ A. Augustinčića   OŠ I. Perkovca 01      :           02

OŠ Bistra        OŠ A. Augustinčića   21        :           02

 

Rezultati grupe B – odigrano 21.11.2012.:

OŠ                  OŠ

OŠ Jakovlje   OŠ Kupljenovo          06        :           00

OŠ Lj. Gaja   OŠ Jakovlje                04        :           02

OŠ Kupljenovo          OŠ L. Gaja     02        :           13

 

 

Odigrano 20.02.2013.:

 

OŠ Bistra – OŠ Jakovlje                   10 : 02          A1 – B2

OŠ Lj. Gaja –  OŠ I. Perkovca          01 : 03          B1 – A2

 

Utakmica za I. mjesto

 

ŠŠD   Bistra OŠ Bistra          ŠŠD Sutla    OŠ I. Perkovca 15        :           01

 

Utakmica za III. mjesto

 

ŠŠD              OŠ Jakovlje      ŠŠD  Gaj       OŠ Lj. Gaj.      00        :           05

 

Konačni poredak momčadi:

 

r.br. Naziv škole                      Naziv ŠŠD-a       Iz mjesta

1.    OŠ Bistra                         „Bistra“              Bistra

2.    OŠ Ivana Perkovca         „Sutla“                 Šenkovec

3.    OŠ Ljudevita Gaja          „Gaj“                   Zaprešić

4.    OŠ Jakovlje                                                 Jakovlje

5.    OŠ A. Augustinčića        „August“             Zaprešić

6.    OŠ Ante Kovačića          „Bljesak“             Marija Gorica

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Andrea Ivić,prof.

Košarka djevojčice 7 i 8 razred u ŠRC Zaprešić – 13.02.2013.

U srijedu 13.02.2013.god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon odigranih kvalifikacija u natjecanju iz košarke za djevojčice 10.10.2012.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću poredak je bio sljedeći:

 

Rezultati grupe A – odigrano 10.10.2012.

OŠ  I. Perkovca  OŠ A. Augustinčića  04        :           30

OŠ A. Augustinčića   OŠ  Bistra       18        :           12

OŠ Bistra        OŠ I. Perkovca           27        :           06

Rezultati grupe B – odigrano 10.10. 2012.

OŠ Lj. Gaj      OŠ Ante Kovačića     00        :           53

Odigrano 13.02.2013.:

OŠ A. Augustinčića – OŠ A. Kovačića       33  :  02

OŠ Lj. Gaja – OŠ Bistra                             17  :  15

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića   OŠ Ljudevit Gaj    16 : 15

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ A. Kovačića         OŠ Bistra              00  : 15

 

Konačni poredak momčadi:

  1. OŠ A. Augustinčića„Naprijed“   Zaprešić

2. OŠ Ljudevita Gaja  „Gaj“               Zaprešić

3. OŠ Bistra                 „Bistra“           Bistra

4. OŠ Ante Kovačića  „Bljesak“        Marija Gorica

5. OŠ I. Perkovca        „Sutla“             Šenkovec

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

Odbojka djevojčice 7 i 8 razred polufinale i finale – 06.02.2013.

   U Zaprešiću dvorana ŠRC-a Zaprešić 06.02.2013. na natjecanju iz odbojke djevojčice za 7 i 8 razrede osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

 

 

 

Rezultati grupe A-odigrano 24.10.2012.:

OŠ Ante Kovačića     OŠ I.B.Mažuranić      00        :           02

OŠ I. Perkovca           OŠ  Ljudevit Gaj        00        :           02

OŠ I.B.Mažuranić      OŠ Ljudevit Gaj         00        :           02

OŠ Ante Kovačića     OŠ I. Perkovca           02        :           01

OŠ I. Perkovca           OŠ I.B.Mažuranić      01        :           02

OŠ Ljudevit Gaj         OŠ Ante Kovačića     02        :           00

 

Rezultati grupe B-odigrano 24.10.2012.:

OŠ Pavla Belasa         OŠ Pušća                    02        :           01

OŠ A. Augustinčića   OŠ Pavla Belasa         02        :           00

OŠ Pušća       OŠ Antuna Augustinčića       00        :           02

 

Odigrano 06.02.2013.:

OŠ Ljudevita Gaja   – OŠ Pavla Belasa     02 : 00                A1 – B2

OŠ A. Augustinčića –  OŠ I.B.Mažuranić 02 : 00                B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Pavla Belasa   OŠ I.B.Mažuranić        02        :           00

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčić OŠ Ljudevita Gaja     02        :           00

 

Konačni poredak momčadi:
1.         OŠ A. Augustinčića  „August“       Zaprešić

2.         OŠ Ljudevit Gaj         „Gaj“              Zaprešić

3.         OŠ Pavla Belasa         „Belas“        Brdovec

4.         OŠ I.B. Mažuranić     „Croatia“        Prigorje Brdovečko

5.         OŠ Pušća                    „Polet“          Pušća

6.         OŠ Ante Kovačića     „Bljesak“        Marija Gorica

7.         OŠ Ivana Perkovc      „Sutla“            Šenkovec

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Tomislav Malkoč,prof.

 

 

Stolni tenis djevojčice i dječaci prvenstvo OŠ Zaprešićkog kraja u športskoj dvorani u Šenkovcu – 05.12.2012.

     U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca 05.12.2012. održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

 
Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

 

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za dječake:

A grupa

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

 

Poredak:   1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

  1. OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca 3 : 1

B grupa

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ljudevita Gaja

 

Poredak:     1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Bistra

  1. OŠ Bistra – OŠ Lj. Gaja 0 : 3

 

Uslijedila je utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ I.Perkovca – OŠ Lj. Gaja  0 : 3    

Finalni susret održan je između:

OŠ Lj. Gaja – OŠ A.Augustinčića 2 : 3

 

Ukupni poredak dječaci:

  1.            OŠ Antuna Augustinčića
  2.            OŠ Bistra
  3.            OŠ Ljudevita Gaja
  4.            OŠ Ivana Perkovca

 

U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca 05.12.2012. održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.
Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za djevojčice:

 

Nastupile su 2 ekipe:

1.OŠ ljudevita Gaja

2.OŠ A. Augustinčića

 

Odigran je finalni susret

Lj. Gaja – A. Augustinčića 2 : 3

 

Ukupni poredak djevojčice:

  1.      OŠ Antuna Augustinčića
  2.      OŠ Ljudevita Gaja

Rukomet djevojčice 7 i 8 raz. ŠRC Zaprešić – 21.11.2012.

U srijedu 21.11.2012.god. u športskoj dvorani ŠRC-a u Zaprešiću odigrane su utakmice A i B grupe u rukometu za djevojčice:

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Bistra

 

B grupu formirale su:

1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Jakovlje

3. OŠ Kupljenovo

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice A grupe:

1.    OŠ I. Perkovca – OŠ Bistra 01 : 17

2.    OŠ A. Augustinčića – OŠ I. Perkovca 01 : 02

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 21: 02

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice B grupe:

  1.        OŠ Jakovlje – OŠ Kupljenovo 06 : 00
  2.        OŠ Lj. Gaja – OŠ Jakovlje 04 : 02
  3.        OŠ Kupljenovo – OŠ L. Gaja 02 :13

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Antuna Augustinčića 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Bistra drugoplasirana OŠ Ivana Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ Jakovlje 2

3. OŠ  Kupljenovo 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Ljudevita Gaja a drugoplasirana OŠ Jakovlje koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 6 utakmica. Sudila je gđica. Nina Topolovac.

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Bistra i Ivana Perkovca) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ Jakovlje) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2012./13. u SC Inter, Zaprešić.