Prvenstvo osnovnih škola – Zaprešićki kraj – srijeda 18.11.2015. OŠ Antuna Augustinčića
Prvenstvo je odigrano u knjižnici osnovne škole Antuna Agustinčića.
Sudac i voditelj natjecanja je bio Robert Kupek,prof..
Natjecateljska komisija bili su svi voditelji momčadi: Oliver Faber,prof., Marija Matošević,prof., učitelj Muradif Muharemović, Pero Đurđević,prof. i prof. iz OŠ Jakovlje. Odigrano je 5 kola (u svakom kolu jedna je momčad bila slobodna).
Osnovni sastavi s bodovima:
3. OŠ Bistra (14 Bod./7 MB)
Pl. Ime FED 1 2 3 4 5 Bod Gam. % Rtg-Ø
1 Winkler Sven CRO 1 1 1 1 4 4 100,0 1000
2 Špoljar Patrik CRO 1 1 0 1 3 4 75,0 1000
3 Car Filip CRO 1 1 1 1 4 4 100,0 1000
4 Car Jura CRO 1 0 1 2 50,0 1000
5 Martinčić Martin CRO 1 1 2 2 100,0 1000
1. OŠ Antuna Augustinčića (12 Bod./7 MB)
Pl. Ime FED 1 2 3 4 5 Bod Gam. % Rtg-Ø
1 Patafta Lovro CRO 1 0 1 1 3 4 75,0 1000
2 Drenski Davor CRO 1 1 1 1 4 4 100,0 1000
3 Fuček Mihael CRO 0 0 0 0 3 0,0 1000
4 Pleša Borna CRO 1 1 1 1 4 4 100,0 1000
5 Bočkor Toni CRO 1 1 1 100,0 1000
5. OŠ Ivana Perkovca (7 Bod./3 MB)
Pl. Ime FED 1 2 3 4 5 Bod Gam. % Rtg-Ø
1 Šitum Lovro CRO 1 0 1 0 2 4 50,0 1000
2 Novak Lukas CRO 0 0 1 0 1 4 25,0 1000
3 Dvornik Dorian CRO 0 0 1 1 2 4 50,0 1000
4 Rukelj Teo CRO 1 0 1 0 2 4 50,0 1000
2. OŠ Ljudevita Gaja (7 Bod./3 MB)
Pl. Ime FED 1 2 3 4 5 Bod Gam. % Rtg-Ø
1 Marić Lovro CRO 0 0 0 1 1 4 33,3 1000
2 Jakšić Filip CRO 1 0 0 1 2 4 50,0 1000
3 Kostelac Tea CRO 1 1 0 1 3 4 75,0 1000
4 Kruljac Tibor CRO 0 0 1 1 3 33,3 1000
5 Marić Roko CRO 0 0 0 2 0,0 1000
4. OŠ Jakovlje (0 Bod./0 MB)
Pl. Ime FED 1 2 3 4 5 Bod Gam . % Rtg-Ø
1 Knežević Srećko CRO 0 0 0 0 0 4 0,0 1000
2 Pušek Dominik CRO 0 0 0 0 0 4 0,0 1000
3 Kostanjski Andrea CRO 0 0 0 0 0 4 0,0 1000
4 Belinić Hrvoje CRO 0 0 0 0 0 4 0,0 1000
Program Swiss-Manager developed and copyright © by DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9, Mail:h.herzog@swiss-manager.at,homepage http://swiss-manager.at, User:Sahovski savez Zagrebacke zupanije, 11.02.2015.
Tablica konačnog poretka:
Mjesto Momčad 1 2 3 4 5 Bod Gam.
1. OŠ Bistra * 2 4 4 4 14 4
2. OŠ Antuna Augustinčića 2 * 3 3 4 12 4
3. OŠ Ivana Perkovca 0 1 * 2 4 7 4
4. OŠ Ljudevita Gaja 0 1 2 * 4 7 4
5. OŠ Jakovlje 0 0 0 0 * 0 0
Zbog boljeg trećeg kriterija ( pobjeda igrača OŠ I. Perkovca na prvoj ploči u međusobnom meču), OŠ Ivana Perkovca iz Šenkovca osvojila je 3. mjesto.
Prvoplasirana ekipa iz OŠ Bistra predstavljati će zaprešićki kraj na natjecanju OŠ zagrebačke županije.