Šah djevojčice i dječaci – 24.11.2010.

U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca održano je međuškolsko natjecanje u šahu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.


Natjecanje je započelo u 13.00h u prostoru školske športske dvorane OŠ Ivana Perkovca. Odigrano je ukupno 112 dječaci i 40 djevojčice = 152 partije u šahu.

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u šahu za djevojčice:

I. kolo

OŠ Kupljenovo – OŠ A. Augustinčića 3 : 1

OŠ Luka – OŠ Lj. Gaja 1 : 3

Slobodna ekipa Bistra

II. kolo

OŠ A. Augustinčića – OŠ Luka 21/2: 11/2

OŠ Bistra – OŠ Kupljenovo 3 : 1

Slobodna ekipa Lj. Gaja

III. kolo

OŠ Luka – OŠ Bistra 0 : 4

OŠ Lj. Gaja – OŠ A. Augustinčića 3 : 1

Slobodna ekipa Kupljenovo

IV. kolo

OŠ Bistra – OŠ Lj. Gaja 1 : 3

OŠ Kupljenovo – OŠ Luka 3 : 1

Slobodna ekipa A. Augustinčića

V. kolo

OŠ Lj. Gaja – OŠ Kupljenovo 3 : 1

OŠ A. Augustinčića – OŠ Bistra 0 : 4

Slobodna ekipa Luka

Konačni poredak djevojčice:

    1.          OŠ Lj. Gaja  8

    2.          OŠ Bistra 6

    3.          OŠ Kupljenovo 4

    4.          OŠ A. Augustinčića 2

    5.          OŠ Luka

OŠ Lj. Gaja  

OŠ Bistra

OŠ Kupljenovo

OŠ A. Augustinčića

OŠ Luka

 

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u šahu za dječake:

I. kolo

OŠ I.B.Mažuranić – OŠ I.Perkovca 2 : 2 21/2: 11/2

OŠ Kupljenovo – OŠ Luka 2 : 2

OŠ Bistra – OŠ A.Augustinčića 3 : 1

OŠ Lj. Gaja – OŠ Pavla Belasa :

II. kolo

OŠ A.Augustinčića – OŠ Pavla Belasa 0 : 4

OŠ I.Perkovca – OŠ Lj. Gaja 1 : 3

OŠ Luka – OŠ I.B.Mažuranić :

OŠ Bistra – OŠ Kupljenovo 3 : 1

III. kolo

OŠ Kupljenovo – OŠ A.Augustinčića 4 : 0

OŠ I.B.Mažuranić – OŠ Bistra :

OŠ Lj. Gaja – OŠ Luka 1 : 3

OŠ Pavla Belasa – OŠ I.Perkovca 3 : 1

IV. kolo

OŠ A.Augustinčića – OŠ I.Perkovca 1/2 :

OŠ Luka – OŠ Pavla Belasa 3 : 1

OŠ Bistra – OŠ Lj. Gaja :

OŠ Kupljenovo – OŠ I.B.Mažuranić 0 : 4

 

V. kolo

OŠ I.B.Mažuranić – OŠ A.Augustinčića 4 : 0

OŠ Lj. Gaja – OŠ Kupljenovo:

OŠ Pavla Belasa – OŠ Bistra 1 : 3

OŠ I.Perkovca – OŠ Luka 2 : 2

VI. kolo

OŠ A.Augustinčića – OŠ Luka 0 : 4

OŠ Bistra – OŠ I.Perkovca 3 : 1

OŠ Kupljenovo – Pavla Belasa 2 : 2

OŠ I.B.Mažuranić OŠ Lj. Gaja :

VII. kolo

OŠ Lj. Gaja – OŠ A.Augustinčića 4 : 0

OŠ Pavla Belasa – OŠ I.B.Mažuranić 1 : 3

OŠ I.Perkovca – OŠ Kupljenovo 3 : 1

OŠ Luka – OŠ Bistra 4 : 0


Konačni poredak dječaci:

    1.          OŠ Luka 10 bodova**

    2.          OŠ Bistra 10 bodova

    3.          I.B.Mažuranić  9 bodova

    4.          OŠ Lj. Gaja  8 bodova

    5.          OŠ Pavla Belasa  7 bodova

    6.          OŠ I.Perkovca  6 bodova**

    7.          OŠ Kupljenovo 6

    8.          OŠ A.Augustinčića 0 

 **Napomena – redosljed ekipa određen je dodatnim kriterijem (više osvojenih poena)

 

 

  1. OŠ Luka
  2. Bistra
  3. OŠ I.B.Mažuranić
  4. OŠ Lj. Gaja
  5. OŠ Pavla Belasa
  6. OŠ I.Perkovca
  7. OŠ Kupljenovo
  8. OŠ A.Augustinčića