Šah djevojčice i dječaci – 18.11.2009.




U Zaprešiću u OŠ Antuna Augustinčića održano je međuškolsko natjecanje u šahu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.








Natjecanje je započelo u 13.00h u prostoriji knjižnice OŠ Antuna Augustinčića. Odigrano je ukupno 148 + 3 = 151 partija u šahu.

 

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u šahu za djevojčice:

 

I. kolo

OŠ Lj. Gaja – OŠ Bistra 11/2: 11/2

OŠ A. Augustinčića – OŠ Luka 1 : 2

Slobodna ekipa OŠ Kupljenovo

 

II. kolo

OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 3 : 0

OŠ Kupljenovo – OŠ Lj. Gaja 2 : 1

Slobodna ekipa OŠ Luka

 

III. kolo

OŠ A. Augustinčića – OŠ Kupljenovo 1/2: 21/2

OŠ Luka – OŠ Bistra 0 : 3

Slobodna okipa OŠ Lj. Gaja

 

IV. kolo

OŠ Kupljenovo – OŠ Luka 2 : 1

OŠ Lj. Gaja – OŠ A. Augustinčića 3 : 0

Slobodna ekipa OŠ Bistra

 

 

Konačni poredak:

 

    1.          OŠ Kupljenovo 8 ½ *

    2.          OŠ Lj. Gaja  8 1/2

    3.          OŠ Bistra 8 1/2

    4.          OŠ Luka 5

    5.          OŠ A. Augustinčića 11/2

 

           * Napomena – Redosljed ekipa određen je dodatnim kriterijem.

 

1.   OŠ Kupljenovo 8 1/2

2. OŠ Lj. Gaja  8 1/2

3. OŠ Bistra 8 1/2

4. OŠ Luka 5

5. OŠ A. Augustinčića 11/2

 

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u šahu za dječake:

 

I. kolo

OŠ Bistra – OŠ I.Perkovca 21/2: 11/2

OŠ Pavla Belasa – OŠ I.B.Mažuranić 2 : 2

OŠ Lj. Gaja – OŠ A.Augustinčića 4 : 0

OŠ Kupljenovo – OŠ Luka 2 : 2

 

II. kolo

OŠ I.Perkovca – OŠ Luka 1 : 3

OŠ A.Augustinčića – OŠ Kupljenovo 1/2 :

OŠ I.B.Mažuranić – OŠ Lj. Gaja  :

OŠ Bistra – OŠ Pavla Belasa 1/2 :

 

III. kolo

OŠ Pavla Belasa – OŠ I.Perkovca 2 : 2

OŠ Lj. Gaja  – OŠ Bistra : 1/2

OŠ Kupljenovo – OŠ I.B.Mažuranić 2 : 2

OŠ Luka – OŠ A.Augustinčića 2 : 2

 

IV. kolo

OŠ I.Perkovca – OŠ A.Augustinčića 2 : 2

OŠ I.B.Mažuranić – OŠ Luka 2 : 2

OŠ Bistra – OŠ Kupljenovo 1 : 3

OŠ Pavla Belasa – OŠ Lj. Gaja  0 : 4

 

 

V. kolo

OŠ Lj. Gaja  – OŠ I.Perkovca  4 : 0

OŠ Kupljenovo – OŠ Pavla Belasa : 1/2

OŠ Luka – OŠ Bistra 2 : 2

OŠ A.Augustinčića – OŠ I.B.Mažuranić 1/2 :

 

VI. kolo

OŠ I.Perkovca – OŠ I.B.Mažuranić 0 : 4

OŠ Bistra – OŠ A.Augustinčića 3 : 1

OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka 2 : 2

OŠ Lj. Gaja  OŠ Kupljenovo 4 : 0

 

VII. kolo

OŠ Kupljenovo – OŠ I.Perkovca 2 : 2

OŠ Luka – OŠ Lj. Gaja 1 : 3

OŠ A.Augustinčića – OŠ Pavla Belasa 1 : 3

OŠ I.B.Mažuranić – OŠ Bistra 2 : 2

 

 

 

 

Konačni poredak:

 

  1. OŠ Lj. Gaja 26 bodova
  2. OŠ I.B.Mažuranić 17 bodova
  3. Kupljenovo 16 bodova
  4. OŠ Luka 14 bodova
  5. OŠ Pavla Belasa 13 bodova
  6. OŠ Bistra 11½ bodova
  7. OŠ I.Perkovca
  8. OŠ A.Augustinčića 7

 

 

OŠ Lj. Gaja 26
OŠ I.B.Mažuranić 17
Kupljenovo 16
OŠ Luka 14

  1. OŠ Pavla Belasa 13

            NEMA FOTOGRAFIJE

OŠ Bistra 11½
OŠ I.Perkovca
OŠ A.Augustinčića 7