Rukomet dječaci prednatjecanje A i B grupa – 17.11.2010.

U srijedu 17.11.2010.god. u športskoj dvorani “Inter” u Zaprešiću odigrane su utakmice A i B grupe u rukometu za dječake:


Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Ante Kovačića

4. OŠ Antuna Augustinčića

 

B grupu formirale su:

1. OŠ Pušća Bistra

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice A grupa:

 

1.    OŠ Lj. Gaja – OŠ A. Kovačića 09 : 02

2.    OŠ I. Perkovca – OŠ A. Augustinčića 01 : 08

3.    OŠ A. Kovačića – OŠ A. Augustinčića 00 : 14

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I. Perkovca 13 : 02

5.    OŠ I. Perkovca – OŠ A. Kovačića 06:02

6.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Lj. Gaja 06 : 06

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice A grupa:

 

1.       OŠ Kupljenovo – OŠ I.B. Mažuranić 03 : 12

2.       OŠ Bistra – OŠ Kupljenovo 11 : 01

3.       OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Bistra 03 :05

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Antuna Augustinčića 5 (28:07)

2. OŠ Ljudevita Gaja 5 (28:10)

3. OŠ Ivana Perkovca 2

4. OŠ Ante Kovačića 0

 

OŠ A. Augustinčića

OŠ Lj. Gaja

I. Perkovca

OŠ A. Kovačića

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Antuna Augustinčića drugoplasirana OŠ Ljudevita Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić 2

3. OŠ Kupljenovo 0

 

OŠ Bistra

OŠ I.B. Mažuranić

OŠ Kupljenovo

 

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Bistra a drugoplasirana OŠ Ivane Brlić Mažuranić koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 9 utakmica. Sudila je gđica. Nina Topolovac.

 

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića i Ljudevita Gaja) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Bistra i OŠ Ivane Brlić Mažuranić) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2010./11. u SC Inter, Zaprešić.