Rukomet 7 i 8 raz. dječaci finale u ŠRC Zaprešić – 20.02.2013.

Gradsko-općinsko natjecanje šk. god. 2012./2013. zaprešićki kraj 7 i 8 razredi dječaci rukomet održano je 20.02.2013.

Na natjecanju su sudjelovali:

r.br. Naziv škole                            Naziv ŠŠD-a Iz mjesta

1.      OŠ Ljudevit Gaj                    „Gaj“             Zaprešić

2.      OŠ Antuna Augustinčića   „August“       Zaprešić

3.      OŠ Ivana Perkovca             „Sutla“           Šenkovec

4.      OŠ Bistra                                 „Bistra“          Bistra

5.      OŠ Jakovlje                                                     Jakovlje

6.      OŠ Pavla Belasa                   „Belas“          Brdovec

7.      OŠ Kupljenovo                     „Mladost“    Kupljenovo

 

Rezultati grupe A – odigrano 28.11 2012.

OŠ                                OŠ

OŠ Bistra                    OŠ A. Augustinčića   07           :              09

OŠ I. Perkovca         OŠ Pavla Belasa         10           :              07

OŠ A. Augustinčića OŠ Pavla Belasa         11           :              04

OŠ Bistra                    OŠ I. Perkovca            07           :              03

OŠ I. Perkovca         OŠ A. Augustinčića   12           :              16

OŠ Pavla Belasa      OŠ Bistra                       04           :              09

 

Rezultati grupe B – odigrano 28.11 2012.

OŠ                          OŠ

OŠ Kupljenovo OŠ Jakovlje        02           :              08

OŠ Lj. Gaja          OŠ Kupljenovo 08           :              01

OŠ Jakovlje        OŠ Lj. Gaja          09           :              14

 

Odigrano 20.02.2013.:

 

OŠ A. Augustinčića –  OŠ Jakovlje   10 : 04            A1 – B2

OŠ Lj. Gaja –  OŠ  Bistra                    08 : 05            B1 – A2

 

Utakmica za I. mjesto

 

OŠ  Lj. Gaja         OŠ Antuna Augustinčića 06 : 15

 

Utakmica za III. mjesto

 

OŠ  Bistra               OŠ Jakovlje                     10 : 06

 

 

Konačni poredak momčadi:

 

r.br. Naziv škole                               Naziv ŠŠD-a     Iz mjesta

1.      OŠ Antuna Augustinčića      „August“          Zaprešić

2.      OŠ Ljudevit Gaj                       „Gaj“                Zaprešić

3.      OŠ Bistra                                    „Bistra“             Bistra

4.      OŠ Jakovlje                                                           Jakovlje

5.      OŠ Ivana Perkovca                „Sutla“              Šenkovec

6.      OŠ Pavla Belasa                      „ Belas“             Brdovec

7.      OŠ Kupljenovo                        „Mladost“        Kupljenovo

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.