Odbojka Ž 7 i 8 razred polufinale i finale – 29.01.2014.

U Zaprešiću dvorana ŠRC-a Zaprešić 29.01.2014. na natjecanju iz odbojke djevojčice za 7 i 8 razrede osnovnih škola zaprešićkog kraja sudjelovali su:

 

 

 

 

Rezultati grupe A-odigrano 23.10.2013.:

1. OŠ I. Perkovca – OŠ Lj. Gaja (16:25)(07:25) 0:2                            

2. OŠ I.B.Mažuranić – OŠ  Pavla Belasa (15:25)(25:22)(07:15) 1:2                            

3. OŠ Pavla Belasa – OŠ Lj. Gaja (25:15)(25:13) 2:0                            

4. OŠ I. Perkovca – OŠ I.B.Mažuranić (07:25)(11:25)  0:2                         

5. OŠ I.B.Mažuranić – OŠ Lj. Gaja (25:22)(21:25) (14:16) 1:2                            

6. OŠ I. Perkovca – Pavla Belasa (11:25)(09:25) 0:2           
Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Pavla Belasa 6

2. OŠ Lj. Gaja 4

3. OŠ Ivane Brlić Mažuranić 4

4. OŠ I. Perkovca 0

Rezultati grupe B-odigrano 23.10.2013.:

1. OŠ Kupljenovo – OŠ Luka (20:25)(16:25) 0:2                           

2. OŠ Pušća – OŠ  A. Augustinčića (06:25)(22:25) 0:2                            

3. OŠ Luka – OŠ A. Augustinčića (01:25)(02:25) 0:2

4. OŠ Kupljenovo – OŠ Pušća (08:25)(11:25)  0:2                            

5. OŠ Pušća – OŠ Luka (25:15)(25:09)  2:0                            

6. OŠ A. Augustinčića – OŠ Kupljenovo (25:06)(25:10)  2:0  
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića 6

2. OŠ Pušća 4

3. OŠ Luka 2

4. OŠ Kupljenovo 0

 

Odigrano 29.01.2014.:

OŠ Pavla Belasa   – OŠ Pušća  02 : 00    A1 – B2

OŠ Ljudevita Gaja   –  OŠ A. Augustinčića 00 : 02    B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ljudevita Gaja   OŠ Pušća      02        :           00
Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčić OŠ Pavla Belasa         02        :           00

 

Konačni poredak momčadi:

 

r.br.     Naziv škole                 Naziv ŠŠD-a   Iz mjesta

 

1.         OŠ A. Augustinčića  „August“        Zaprešić

2.         OŠ Pavla Belasa         „Belas“          Brdovec

3.         OŠ Ljudevit Gaj         „Gaj“                Zaprešić

4.         OŠ Pušća                    „Polet“            Pušća

5.         OŠ I.B. Mažuranić     „Croatia“         Prigorje Brdovečko

6.         OŠ Luka                     „ Luka „           Luka

7.         OŠ Ivana Perkovca    „Sutla“           Šenkovec

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Tomislav Malkoč,prof.