Odbojka M 7 i 8 razred polufinale i finale – 29.01.2014.

U Zaprešiću dvorana ŠRC-a Zaprešić 29.01.2014. na natjecanju iz odbojke dječaci za 7 i 8 razrede osnovnih škola zaprešićkog kraja sudjelovali su:

 

 

 

 

Rezultati grupe A- odigrano 20.11.2013:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u A grupi: 

1. OŠ Luka – OŠ Pušća 0:2                           

2. OŠ I. B. Mažuranić – OŠ Ljudevita Gaja 0:2

3. OŠ Pušća – OŠ Ljudevita Gaja 0:2

4. OŠ Luka – OŠ I. B. Mažuranić 0:2

5. OŠ I. B. Mažuranić – OŠ Pušća 0:2

6. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Luka 2:0                  

 Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ljudevita Gaja 6

2. OŠ Pušća 4

3. OŠ I. B. Mažuranić 2

4. OŠ Luka 0
Rezultati grupe B- odigrano 20.11.2013:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u B grupi:

1. OŠ Kupljenovo – OŠ A. Augustinčića 0:2

2. OŠ Bistra – OŠ Pavla Belasa 0:2

3. OŠ A. Augustinčića – OŠ Pavla Belasa 2:1

4. OŠ Kupljenovo – OŠ Bistra 0:2

5. OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 0:2

6. OŠ Pavla Belasa – OŠ Kupljenovo 2:0                                      
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ A. Augustinčića 6

2. OŠ Pavla Belasa 5

3. OŠ Bistra 2

4. OŠ Kupljenovo 0

Odigrano 29.01.2014:

OŠ Lj. Gaja     – OŠ Pavla Belasa           02 : 00          A1 – B2

OŠ A. Augustinčića –  OŠ Pušća          01 : 02           B1 – A2
Utakmica za III. mjesto

OŠ Pavla Belasa – OŠ A. Augustinčića 00 : 02
Utakmica za I. mjesto

OŠ Lj. Gaja     – OŠ Pušća            02 : 00
Konačni poredak momčadi:

r.br.     Naziv škole                Naziv ŠŠD-a   Iz mjesta

1.         OŠ Ljudevit Gaj       „Gaj“                 Zaprešić

2.         OŠ Pušća                    „Polet“            Pušća

3.         OŠ A. Augustinčića   „August“         Zaprešić

4.         OŠ Pavla Belasa         „Belas“         Brdovec

5./6.     OŠ Bistra                    „Bistra“           Bistra

5./6.     OŠ I.B. Mažuranić     „Croatia“        Prigorje Brdovečko

7./8.     OŠ Kupljenovo          „Mladost“       Kupljenovo

7./8.     OŠ Luka                     „Luka“             Luka

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Andrea Tvorek,prof.