Odbojka dječaci finale 7 i 8 r.

U Zaprešiću dvorana ŠRC-a Zaprešić 28.01.2015. na natjecanju iz odbojke dječaci za 7 i 8 razrede osnovnih škola zaprešićkog.

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u A grupi 29.11.2014:

1. OŠ Kupljenovo – OŠ Pušća 0:2
2. OŠ I. B. Mažuranić – OŠ A. Augustinčića 0:2
3. OŠ Kupljenovo – OŠ A. Augustinčića 0:2
4. OŠ Pušća – OŠ I. B. Mažuranić 2:0
5. OŠ I. B. Mažuranić – OŠ I. Perkovca 2:0
6. OŠ I. Perkovca – OŠ A. Augustinčića 0:2
7. OŠ Pušća – OŠ A. Augustinčića 0:2
8. OŠ Kupljenovo – OŠ I. Perkovca 0:2
9. OŠ Kupljenovo – OŠ I. B. Mažuranić 0:2
10. OŠ Pušća – OŠ I. Perkovca 2:0

Rezultati grupe A- odigrano 29.11.2014:

1. OŠ A. Augustinčića 8
2. OŠ Pušća 6
3. OŠ I. B. Mažuranić 4
4. OŠ Ivana Perkovca 2
5. OŠ Kupljenovo 0

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u B grupi 29.11.2014:

1. OŠ Bistra – OŠ Ljudevita Gaja 1:2
2. OŠ Bistra – OŠ Pavla Belasa 2:0
3. OŠ Lj. Gaja – OŠ Pavla Belasa 2:0
4. OŠ Luka – OŠ Bistra 0:2
5. OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 0:2
6. OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka 2:1

Rezultati grupe B- odigrano 29.11.2014:

1. OŠ Ljudevita Gaja 6
2. OŠ Bistra 5
3. OŠ Pavla Belasa 2
4. OŠ Luka 1

Danas (29.01.2015.) odigrani su polufinalni i finalni susreti:

OŠ A. Augustinčića – OŠ Bistra (25:13)(25:09) 2 : 0 A1 – B2
OŠ Lj. Gaja – OŠ Pušća (25:09)(25:23) 1 : 2 B1 – A2
Utakmica za III. mjesto
OŠ Pušća – OŠ Bistra (25:18)(25:18) 00 : 02
Utakmica za I. mjesto
OŠ Augustinčića – OŠ Lj. Gaja (25:14)(21:25)(15:25) 01 : 02

Konačni poredak momčadi:

1. OŠ Ljudevit Gaj „Gaj“ Zaprešić
2. OŠ A. Augustinčića „August“ Zaprešić
3. OŠ Pušća „Polet“ Pušća
4. OŠ Bistra „Bistra“ Bistra
5./6. OŠ Pavla Belasa „Belas“ Brdovec
5./6. OŠ I.B. Mažuranić „Croatia“ Prigorje Brdovečko
7./8. OŠ Ivana Perkovca “Sutla” Šenkovec
7./8. OŠ Luka „Luka“ Luka
9. OŠ Kupljenovo „Mladost“ Kupljenovo

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Andrea Tvorek,prof.

Prvoplasirana ekipa OŠ Ljudevita Gaja izborila je nastup na županijskom natjecanju školskih športskih društava osnovnih škola Zagrebačke županije.