Odbojka dječaci 7i8r. OŠ zaprešićkog kraja 08.12.2021.

Međuškolsko natjecanje OŠ zaprešićkog kraja u odbojci za dječake 7i8r. održano je 08.12.2021. u dvorani ŠRC-a Zaprešić.

Odbojka dječaci 7 i 8r.

A skupina                                              Poredak

  1. OŠ A. Kovačića                                   4.                           
  2. OŠ Kupljenovo                                   2.                           
  3. OŠ I. Perkovca                                    3.           
  4. OŠ P. Belasa                                        1.         

 

  1. OŠ A. Kovačića OŠ P. Belasa                      0 : 2                                                    1vs4
  2. OŠ Kupljenovo OŠ I. Perkovca                  2 : 1                                                     2vs3
  3. OŠ P. Belasa OŠ I. Perkovca                      2 : 0                                                     4vs3
  4. OŠ A. Kovačića OŠ Kupljenovo                 0 : 2                                                     1vs2
  5. OŠ Kupljenovo OŠ P. Belasa                     0 : 2                                                     2vs4
  6. OŠ I. Perkovca OŠ A. Kovačića                  2 : 1                                                     3vs1

B  skupina                                           Poredak     

  1. OŠ Luka                                               3.                           
  2. OŠ Lj. Gaja                                           1.                           
  3. OŠ Jakovlje                                          2.      
  4. OŠ Lj. Gaja OŠ Jakovlje                    2 : 0                                                              2vs3
  5. OŠ Luka OŠ Lj. Gaja                         1 : 2                                                              1vs2
  6. OŠ Jakovlje OŠ Luka                         2 : 0                                                              3vs1

C   skupina                                           Poredak     

  1. OŠ Bistra                                          2.                           
  2. OŠ I. B Mažuranić                          3.                           
  3. OŠ A. Augustinčića                        1.     
  1. OŠ I. B Mažuranić-OŠ A. Augustinčića 2 : 0                                                     2vs3
  2. OŠ Bistra-OŠ I. B Mažuranić 2 : 1                                                                      1vs2
  3. OŠ A. Augustinčića-OŠ Bistra 2 : 0                                                                     3vs1

 

Finalna skupina:

  1. OŠ P. Belas
  2. OŠ A. Augustinčić
  3. OŠ Lj. Gaja

 

  1. OŠ A. Augustinčić – OŠ Lj. Gaja       2  :  0                                                          2vs3
  2. OŠ P. Belasa- OŠ Lj, Gaja                2  :   1                                                          1vs2
  3. OŠ Lj. Gaja – OŠ P. Belas                 2  :   0                                                           3vs1

 

Ukupni poredak:

  1. OŠ A. Augustinčić
  2. OŠ P. Belas
  3. OŠ Lj. Gaja
  • 4/5/6 OŠ Kupljenovo
  • 4/5/6 OŠ Jakovlje
  • 4/5/6 OŠ Bistra
  • 7/8/9/10 OŠ I. Perkovca
  • 7/8/9/10 OŠ Luka
  • 7/8/9/10 OŠ I. B. Mažuranić
  • 7/8/9/10 OŠ P. Belasa