Nogomet (futsal) M 7 i 8 razred polufinale i finale – 12.02.2014.

U srijedu 12.02.2014. god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake 7 i 8 r. osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon odigranih kvalifikacija u natjecanju iz nogometa za dječake u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću poredak je bio sljedeći:

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica(15.09.2013):

1. OŠ Pavla Belasa             12

2. OŠ Luka                            

3. OŠ Ljudevita Gaja             6

4. OŠ Pušća                           3

5. OŠ Kupljenovo                  0
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (02,10,2013.):

1. OŠ Bistra                           9

2. OŠ I. Perkovca                 7    +8 (+13-5) 

3. OŠ A. Augustinčića           7    +2 (+ 9 -7)

4. OŠ Jakovlje                        3 

5. OŠ I.B. Mažuranić             1
Danas 12.02.2014. održani su susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Pavla Belasa   – OŠ Ivana Perkovca  01 : 01  nakon penala ( 4 : 3)  A1 – B2

OŠ Bistra – OŠ Luka  02 : 04     B1 – A2

 

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka   02 : 01

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca-   OŠ Bistra   02 : 02 nakon penala ( 4 : 3)

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.     Naziv škole                                                     Naziv Školskog             Iz mjesta

športskog društva

1.   OŠ Pavla Belasa           “Belas”       Brdovec

2.   OŠ Luka                          “Luka”           Luka

3.   OŠ Ivana Perkovca         „Sutla“          Šenkovec

4.    OŠ Bistra                        „Bistra“          Bistra

5.    OŠ Antun Augustinčić     “August”        Zaprešić

6.    OŠ Ljudevit Gaj               „Gaj“              Zaprešić

7./8.OŠ Pušća                        “Polet”           Pušća

7./8.OŠ Jakovlja                    „Jakovlje“      Jakovlje

9.    OŠ I.B. Mažuranić          “ Croatia”       Prigorje Brdovečko

10.  OŠ Kupljenovo               “Mladost”       Kupljenovo

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Ninoslav Čop,prof.

 

Prvoplasirana ekipa OŠ Pavla Belasa izborila je nastup na županijskom natjecanju školskih športskih društava osnovnih škola Zagrebačke županije.