Nogomet (futsal) 7i8r. ŠRC Zaprešić 14.02.2018.

U srijedu 14.02.2018.god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake 7 i 8 r. osnovnih škola zaprešićkog kraja.

OŠ Bistra 1.mjesto

Nakon odigranih kvalifikacija u natjecanju iz nogometa za dječake u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić
poredak je bio sljedeći:

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (27.09.2017):

1. OŠ Pavla Belasa
2.OŠ Bistra
3./4. OŠ Ivana Perkovca
3./4. OŠ Jakovlje
5./6. OŠ Kupljenovo
5./6. OŠ Luka

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (04.10. 2017.):

1. OŠ A. Augustinčića
2. I. B. Mažuranić
3. OŠ Pušća
4. Lj. Gaja
5. OŠ Ante Kovačića

Danas 14.02.2017. održani su susreti između ekipa A1 i B2 i B1 i A2:

OŠ A. Augustinčića – OŠ I. B. Mažuranić 03 : 02 B1 – A2
OŠ Bistra – OŠ Pavla Belasa 02 : 02 (4 : 5) B2 – A1

Utakmica za I. mjesto
OŠ Bistra – OŠ Pavla Belasa 09 : 03

Utakmica za III. mjesto
OŠ A. Augustinčića – OŠ I. B. Mažuranić 00 : 06

Konačni poredak momčadi:

r.br. Naziv škole                       Naziv Školskog                    Iz mjesta
športskog društva

1. OŠ Bistra                              „Bistra“                                  Bistra
2. OŠ Pavla Belasa                  “Belas”                                    Brdovec
3. OŠ Antun Augustinčić        “August”                                 Zaprešić
4. OŠ I.B. Mažuranić               “ Croatia”                               Prigorje Brdovečko
5./6./7. OŠ Ivana Perkovca    „Sutla“                                    Šenkovec
5./6./7. OŠ Pušća                     “Polet”                                    Pušća
5./6./7. OŠ Jakovlje                  „Jakovlje“                                Jakovlje
8./9. OŠ Ljudevit Gaj                „Gaj“                                       Zaprešić
8./9. OŠ Kupljenovo                 “Mladost”                               Kupljenovo
10./11. OŠ Luka                         “Luka”                                    Luka
10./11. OŠ Ante Kovačića         “Bljesak”                                Marija Gorica

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Oliver Faber,prof.

Prvoplasirana ekipa OŠ Bistra izborila je nastup na županijskom natjecanju školskih športskih društava osnovnih škola Zagrebačke županije.

OŠ Bistra

OŠ A. Augustinčića

OŠ I.B. Mažuranić

OŠ Pavla Belasa

OŠ Pavla Belasa