Nogomet ( futsal) 7 i 8 razred – 30.01.2013.

      




 Na gradsko-općinskom natjecanju OŠ zaprešićkog kraja sudjelovalo je 10 škola .Polufinale i finale odigrani su 30.01.2013. u ŠRC Zaprešić. Sudio je gosp. Tomislav Bionda. Utakmice su počele oko 8.00h.

Na natjecanju su sudjelovali:

 

r.br.       Naziv škole         Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

 

1.         OŠ Ivana Perkovca       „Sutla“              Šenkovec

 

2.         OŠ Bistra                          „Bistra“             Bistra

 

3.         OŠ Ljudevit Gaj             „Gaj“                 Zaprešić

 

4.         OŠ Pušća                          „Polet”              Pušća

 

5.         OŠ A. Augustinčića       „August“          Zaprešić

 

6.         OŠ Jakovlje                                                 Jakovlje

 

7.         OŠ Kupljenovo              „Mladost”        Kupljenovo

 

8.         OŠ Luka                                                        Luka

 

9.         OŠ Pavla Belasa                                         Brdovec

 

10.       OŠ I.B. Mažuranić         “Croatia”          Prigorje Brdovečko

 

Rezultati grupe A – odigrano 26.09.2012.:

 

OŠ                                             OŠ

 

OŠ A. Augustinčića             OŠ Pavla Belasa                01  :  00

 

OŠ I.Perkovca                      OŠ Luka                               05  :  00

 

OŠ Pavla Belasa                   OŠ I.Perkovca                   01  :  02

 

OŠ Bistra                                OŠ A. Augustinčića          00  :  00

 

OŠ I.Perkovca                      OŠ Bistra                             03  :  00

 

OŠ Luka                                  OŠ Pavla Belasa                02  :  00

 

OŠ I.Perkovca                      OŠ A. Augustinčića          01  :  00

 

OŠ Bistra                                OŠ Luka                               01  :  00

 

OŠ Luka                                  OŠ A. Augustinčića          00  :  02

 

OŠ Pavla Belasa                   OŠ Bistra                             01  :  02

 

 

 

žRezultati grupe B – odigrano 03.10.2012.:

 

OŠ                                OŠ

 

OŠ Ljudevita Gaja  OŠ Pušća                       05  :  00

 

OŠ I.B. Mažuranić  OŠ Kupljenovo           03  :  00

 

OŠ Pušća                   OŠ I.B. Mažuranić      00  :  02

 

OŠ Jakovlje               OŠ Lj. Gaja                   01  :  03

 

OŠ I.B. Mažuranić  OŠ Jakovlje                  04  :  03

 

OŠ Kupljenovo        OŠ Pušća                       00     01

 

OŠ Jakovlje               OŠ Kupljenovo           04  :  01

 

OŠ Lj. Gaja                OŠ I.B. Mažuranić      02     01

 

OŠ Kupljenovo        OŠ Lj. Gaja                   00     03

 

OŠ Pušća                   OŠ Jakovlje                  05     03

 

 

 

Odigrano 30.01.2013.:

 

OŠ Ivana Perkovca– OŠ I.B.Mažuranić      02 : 00            A1 – B2

 

OŠ Ljudevit Gaj – OŠ A.Augustinčića                                   01 : 00                     B1 – A2

 

Utakmica za I. mjesto

 

ŠŠD Sutla   OŠ I. Perkovca    ŠŠD Gaj     OŠ Lj. Gaja           01(04) : 01(05)

 

Utakmica za III. mjesto

 

ŠŠD  Polet OŠ I.B.Mažuranić  ŠŠD August OŠ  A.Augustinčića   01 : 04

 

Konačni poredak momčadi:

 

r.br.       Naziv škole         Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

 

1.         OŠ Ljudevit Gaj                   „Gaj“                    Zaprešić

 

2.         OŠ Ivana Perkovca             „Sutla“                  Šenkovec

 

3.         OŠ I.B. Mažuranić               “Croatia”             Prigorje Brdovečko

 

4.         OŠ Antuna Augustinčića  „August“             Zaprešić

 

5.         OŠ Bistra                                „Bistra“                Bistra

 

6.         OŠ Pušća                                „Polet“                 Pušća

 

7.         OŠ Pavla Belasa                                                   Brdovec

 

8.         OŠ Jakovlje                                                           Jakovlje

 

9.         OŠ Kupljenovo                    „Mladost”           Kupljenovo

 

10.       OŠ Luka                                                                  Luka

 

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.