Nogomet (futsal) 5i6r. dječaci 21.02.2018. u ŠRC Zaprešić

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 21.02.2018. god.  odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

 

 

 

 

Nakon izvlačenja formirane su tri skupine.

Nogomet dječaci 5 i 6 r.       

A grupa                                                                  Poredak:      

  1. I.B. Mažuranić        3   3   3   9                    1.  I.B. Mažuranić          
  2. I. Perkovca              0   0   0   0                    2.  Jakovlje
  3. Pušća                       3   0   0   3                    3.  Pušća
  4. Jakovlje                    0   3   3   6                    4.  I. Perkovca       

Bgrupa      

  1.  P. Belasa                 3   0         3                   1.  A. Augustinčića
  2.  Luka                         0   0         0                   2.  P. Belasa
  3. A. Augustinčića       3        3    6                   3.  Luka

 C grupa         

  1. Kupljenovo                    0    0     0                 1.  Bistra
  2. Bistra                        3    3           6                 2.    Kupljenovo
  3. Lj. Gaja                     0         3     3                  3.  Lj. Gaja  

 

  1. I.B. Mažuranić – Jakovlje                   1   :    0                       
  2. I. Perkovca – Pušća                            1   :    6                       
  3. Luka – A. Augustinčića                      0   :    1                       
  4. Bistra – Lj. Gaja                                  4   :    1                        
  5. Jakovlje – Pušća                                  2   :    1                       
  6. I.B. Mažuranić – I. Perkovca             5   :    1                       
  7. A. Kovačića – Luka                             2   :    0                       
  8. Kupljenovo – Bistra                           0   :    4                       
  9. I. Perkovca – Jakovlje                         0   :    7                       
  10. 10.Pušća –  I.B. Mažuranić                1   :    3                       
  11. 11.A. Augustinčića – A. Kovačića      2   :    1   
  12. Lj. Gaja Kupljenovo                           3   :    0       

Finalna grupa:      

  •   I.B. Mažuranić         1             0       1                                                                                       
  • Augustinčića              1     3               4                                                                                       
  •   Bistra                                0     3       3         
  1. I.B. Mažuranić A. Augustinčića           1   :   1                       
  2. A. Augustinčića Bistra                          2   :   1                       
  3. I.B. Mažuranić Bistra                            0   :   5            

Ukupni poredak:       

  1.   OŠ A. Augustinčića    
  2.   OŠ Bistra
  3.   OŠ I.B. Mažuranić
  4.   OŠ Jakovlje
  5.   OŠ P. Belasa
  6.   OŠ Pušća
  7.   OŠ Lj. Gaja
  8.   OŠ Kupljenovo
  9.   OŠ I. Perkovca
  10.   OŠ Luka

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Tomislav Malkoč,prof.

Prvoplasirana ekipa OŠ A. Augustinčića izborila je nastup na županijskom natjecanju školskih športskih društava osnovnih škola Zagrebačke županije.