Nogomet ( futsal) 5 i 6 raz. u ŠRC Zaprešić – 06.03.2013.

 

 

 

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 06.03.2013. god.  odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Grupa A:

 

1. OŠ Luka

 

2. OŠ Jakovlje

 

3. OŠ Ljudevit Gaj

 

4. OŠ I.B. Mažuranić

 

5. OŠ Pušća
 

Poredak A grupa:

 

1. OŠ Ljudevit Gaj                 12

 

2. OŠ I.B. Mažuranić               7

 

3. OŠ Jakovlje                         6

 

4. OŠ Luka                               2

 

5. OŠ Pušća                            1

 

Grupa B:

 

1  OŠ Pavla Belasa

 

2. OŠ Ivana Perkovca

 

3. OŠ A. Augustinčića

 

4. OŠ Bistra

 

5. OŠ Ante Kovačića

 

Poredak B grupa:

 

1. OŠ Bistra                             9

 

2. OŠ A. Augustinčića             8

 

3. OŠ Ivana Perkovca             7

 

4. OŠ Pavla Belasa                 2

 

5. OŠ Ante Kovačića               1

 

1.  Jakovlje  – Pušća                          3 : 0

 

2.   I.Perkovca – Ante Kovačića       1 : 0

 

3    Lj. Gaj  – I.B.Mažuranić               5 : 0

 

4     A. Augustinčića – Bistra              1 : 0

 

5.   Pušća – Ljudevit Gaj                    1 : 4

 

6.   A. Kovačića – A. Augustinčića    0 : 3

 

7.   Luka – Jakovlje                            1 : 3

 

8.   P. Belasa – I.Perkovca                0 : 2

 

9.   Lj. Gaj  – Luka                              1 : 0

 

10. A. Augustinčića – P. Belasa        0 : 0

 

11. I.B.Mažuranić –  Pušća                4 : 0

 

12. Bistra –  Ante Kovačića                7 : 0

 

13. Luka  –  I.B.Mažuranić                 0 : 0

 

14. Pavla Belasa  –  Bistra                0 : 1

 

15. Jakovlje – Lj. Gaja                       0 : 2

 

16. I.Perkovca – A. Augustinčića       1 : 1

 

17. I.B.Mažuranić –  Jakovlje             4 : 3

 

18. Bistra – I.Perkovca                       4 : 1

 

19. Pušća       –  Luka                        1 : 1

 

20. Ante Kovačića –  P. Belasa         1 : 1

 

 

 

Utakmica za III. mjesto

 

OŠ I.B.Mažuranić   – OŠ A. Augustinčića  01 : 01 (01 : 02)

 

Utakmica za I. mjesto

 

OŠ Ljudevit Gaj      –   OŠ Bistra  1 : 0

 

 

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.   OŠ Ljudevit Gaj

 

2.   OŠ Bistra

 

3.   OŠ A. Augustinčića

 

4.   OŠ I.B. Mažuranić

 

5.  OŠ I. Perkovca

 

6.   OŠ Jakovlje

 

7.   OŠ P. Belasa

 

8.   OŠ Luka

 

9.   OŠ Pušća

 

10.  OŠ Ante Kovačića

 

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.