Nogomet 5 i 6r. OŠ zaprešićki kraj

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 22.02.2017. god.  odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon izvlačenja formirane su tri skupine.

Nogomet dječaci 5 i 6 r.

A grupa

  1. Luka                      0   0   0       0                   1. P. Belasa
  2. P. Belasa              2   2   1       5                   2. Lj. Gaja
  3. Jakovlje                 0   0   2      2                    3. Jakovlje
  4. Lj. Gaja                 2   2   1       5                    4. Luka

Pucanje kaznenih udarca odlučilo je poredak za 1. mj. u skupini

Lj. Gaja     P. Belasa      3    :    1

B grupa

  1. A. Kovačića             0   0   0     0                  1. A. Augustinčića
  2. Pušća                      0   2           2                  2. Pušća
  3. A. Augustinčića     2        2      4                   3. A. Kovačića

C grupa

  1. Bistra                            2  2      4                  1. Bistra
  2. I. Perkovca              0       0      0                  2. Kupljenovo
  3. Kupljenovo             2   0          2                  3. I. Perkovca
  1. Luka Lj. Gaja                     0   :    4                                  
  2. P. Belasa Jakovlje             3   :    1                                  
  3. Pušća A. Augustinčića     0   :    3                                  
  4. I. Perkovca Kupljenovo   0   :    1                                  
  5. Lj. Gaja Jakovlje                6   :    1                                  
  6. Luka P. Belasa                  1   :    9                                  
  7. A. Kovačića Pušća            1   :    4                                  
  8. Bistra I. Perkovca             3   :    0                                  
  9. P. Belasa Lj. Gaja              0   :    0   
  10. Jakovlje Luka                     4   :    2
  11. A. A – A. Kovačića              3   :    0
  12. Kupljenovo Bistra             1   :    3     

Finalna grupa:

  • Belasa                1     0               1                                                                                     
  • Augustinčića     1     1               2                                                                                     
  • Bistra                 1            2        3     
  1. A. Augustinčića Bistra       2   :    2                                  
  2. P. Belasa A. Augustinčića 1   :    1                                  
  3. Bistra P. Belasa                  5   :    3         

Ukupni poredak:

  1. Bistra     
  2. Augustinčića
  3. Belasa       
  4. Gaja
  5. Pušća
  6. Kupljenovo
  7. Jakovlje
  8. Kovačića
  9. Perkovca
  10. Luka

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Oliver Faber,prof.

Prvoplasirana ekipa OŠ Bistra izborila je nastup na županijskom natjecanju školskih športskih društava osnovnih škola Zagrebačke županije.