Nogomet 5 i 6 r. dječaci OŠ zaprešićkog kraja 13.04.2016.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 13.04.2016. god. odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake 5 i 6 r. osnovnih škola zaprešićkog kraja.os-a-augustincica-1-mj-201516-187-5

i OŠ Luka – nema slike

Nakon izvlačenja formirane su tri skupine. Sudjelovalo je 10 ekipa od 11 škola.

Igralo je 4 igrača + vratar sa futsal loptom.Sudio je gospodin Tomislav Bionda.

 Grupa A:

  1. OŠ I.Perkovca
  2. OŠ Luka
  3. OŠ Jakovlje
  4. OŠ I.B. Mažuranić

Poredak A grupa:  

  1. OŠ Jakovlje 5
  2. OŠ I.B. Mažuranić 4
  3. OŠ I.Perkovca 3
  4. OŠ Luka 0

Grupa B:

  1. OŠ A. Augustinčića
  2. OŠ Bistra
  3. OŠ Ljudevit Gaj

Poredak B grupa:

  1. OŠ A. Augustinčića  4
  2. OŠ Ljudevit Gaj 2
  3. OŠ Bistra    0

Grupa C:

  1. OŠ Kupljenovo
  2. OŠ Pavla Belasa
  3. OŠ Ante Kovačića

Poredak C grupa:

  1. OŠ Pavla Belasa  4
  2. OŠ Kupljenovo    2
  3. OŠ Ante Kovačića 0
  1. I. Perkovca – I.B. Mažuranić        1 : 2          A1:A4
  2. Luka – Jakovlje                              0 : 11        A2:A3  
  3. Bistra – Lj. Gaja                             3 : 4          B2:B3
  4. Pavla Belasa –Ante Kovačića      4 : 0          C2:C3
  5. I.B. Mažuranić – Jakovlje              1 : 2          A4:A3
  6. I. Perkovca – Luka                      15 : 0          A1:A2
  7. A. Augustinčića – Bistra               3 : 1          B1:B2
  8. Kupljenovo – P. Belasa                0 : 2          C1:C2
  9. Luka – I.B. Mažuramić                 0 : 5          A2:A4  
  10. Kupljenovo – A. Kovačića             1 : 0          C3:C1
  11. Jakovlje – I. Perkovca                    1 : 1          A3:A1
  12. A. Augustinčića – Ljudevit Gaj     5 : 0          B3:B1

Finalna grupa (A1, B1, C1):

  1. OŠ Jakovlje
  2. OŠ A. Augustinčića
  3. OŠ P. Belasa
  1. A. Augustinčića – P. Belasa           3 : 1          A2:A3
  2. Jakovlje – A. Augustinčića             0 : 1          A1:A2  
  3. P. Belasa – Jakovlje                        1 : 4           A2:A1

Poredak:

  1. OŠ A. Augustinčića          4
  2. OŠ  Jakovlje                      2
  3. OŠ P. Belasa                     0

Konačni poredak momčadi:

  1.            A. Augustinčića     
  2.            OŠ  Jakovlje
  3.            OŠ P. Belasa
  4.            OŠ I.B. Mažuranić
  5.            OŠ I. Perkovca
  6. 6./7.   OŠ Lj. Gaja                   
  7. 6./7.   OŠ Kupljenovo
  8. 8./9./10.  OŠ Bistra                      
  9. 8./9./10.  OŠ Luka                        
  10. 8./9./10.  OŠ Ante Kovačića        

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Tomislav Malkoč.prof.