Natjecanje u stolnom tenisu za učenike i učenice osnovnih škola zaprešićkog kraja 2009/2010

Međuškolsko natjecanje OŠ zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za učenice i učenike održano je u OŠ Pušća 02.12.2009.

U Pušći u OŠ Pušća održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj sportskoj dvorani.

 

            Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za dječake i djevojčice:



 

Ukupni poredak djevojčice:

 

1.    OŠ I.Perkovca

2.    OŠ Pušća

3.    OŠ A.Augustinčića

4.    OŠ Luka 

5./6.OŠ Pavla Belasa

5./6.OŠ Bistra

 

 

Ukupni poredak dječaci:

 

1.    OŠ I.Perkovca

2.    OŠ Pavla Belasa

3.    OŠ A.Augustinčića

4.    OŠ Pušća

5./6.OŠ Luka

  5./6.OŠ Bistra



Djevojčice:

 

A grupa



1. OŠ Pušća

2. OŠ Bistra

3. OŠ Luka

 

Poredak:    1. OŠ Pušća

                   2. OŠ Luka

                   3. OŠ Bistra

               



  1. OŠ Pušća – OŠ Luka 3 : 0
  2. OŠ Bistra – OŠ Luka 0 : 3
  3. OŠ Pušća – OŠ Bistra 3 : 0



                                  

B grupa



1. OŠ I. Perkovca

2. OŠ A. Augustinčić

3. OŠ P. Belasa

 

Poredak:    1. OŠ I.Perkovca

                   2. OŠ A. Augustinčić

                   3. OŠ P. Belasa

               



 

  1. I. Perkovca – OŠ P. Belasa 3 : 0              
  2. OŠ A. Augustinčić – OŠ P. Belasa 3 : 0
  3. I. Perkovca – OŠ A. Augustinčić 3 :2

 

 

Uslijedile su utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ A.Augustinčića – OŠ Luka  3 : 1                     

                   A2                    i          B2

Finalni susret održan je između pobjednika A i B grupe:

OŠ I.Perkovca – OŠ Pušća 3 : 0  

         A1              :              B1

 



 Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za dječake:

 

A grupa



1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ A. Augustinčić

3. OŠ Luka

 

Poredak:    1. OŠ Pavla Belasa

                   2. OŠ A. Augustinčić

                   3. OŠ Luka

               



  1. OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka 3 : 0
  2. OŠ A. Augustinčić – OŠ Luka 3 : 2
  3. OŠ Pavla Belasa – OŠ A. Augustinčić 3 : 1



                                  

B grupa

 



1. OŠ I. Perkovca

2. OŠ Bistra

3. OŠ Pušća

 

Poredak:         1. OŠ I.Perkovca

                        2. OŠ Pušća

                        3. OŠ Bistra







I. Perkovca – OŠ Pušća 3 : 0              

OŠ Bistra – OŠ Pušća 3 : 0

I. Perkovca – OŠ Bistra 3 :0       

     

 

Uslijedile su utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ A.Augustinčića – OŠ Pušća  3 : 1                       

                 A2                i           B2

Finalni susret održan je između pobjednika A i B grupe:

OŠ Pavla Belasa – OŠ I.Perkovca 0 :3        

              A1           :                B1