Košarka M i Ž polufinale i finale 7 i 8 razred – 05.02.2014.

U srijedu 05.02.2014. god. u Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake i djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 16.10.2013. u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja  17 : 16

2.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36

4.    OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16

6.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00

7.    OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34

8.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14

9.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15

 Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića  6

2. OŠ Ljudevita Gaja 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Pušća 0

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Ante Kovačića 0

 

Odigrano 05.02.2014.:

 

1. OŠ A. Augustinčića  – OŠ I. Perkovca  26 : 00        A1 – B2

2. OŠ Bistra – OŠ Ljudevit Gaj    18 : 17       B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca  –    OŠ Lj. Gaja     2 : 38

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Pušća    25 : 13

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.  Naziv škole                  Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

1.    OŠ A. Augustinčića      „Naprijed“         Zaprešić

2.    OŠ Bistra                       „Bistra“                Bistra

3.    OŠ Ljudevit Gaj              „Gaj“                    Zaprešić

4.    OŠ Ivana Perkovca        „Sutla“                 Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa           „Belas“                 Brdovec

6./7.OŠ Pušća                     „Polet“                   Pušća

6./7.OŠ Ante Kovačića        „Bljesak“                Marija Gorica

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

 

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

Odigrano 05.02.2013.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.