Košarka dječaci 7 i 8 razred ŠRC Zaprešić – 13.02.2013.

       U srijedu 13.02.2013.god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 31.10.2012.u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:

 

 

 

Rezultati grupe A – odigrano 31.10.2012.

 

OŠ Pušća        OŠ I.B. Mažuranić                 10        :           18

 

OŠ Ante Kovačića     OŠ Ivana Perkovca    04        :           02

 

OŠ I.B. Mažuranić     OŠ Ivana Perkovca    18        :           16

 

OŠ Pušća        OŠ Ante Kovačića                 26        :           00

 

OŠ Ante Kovačića     OŠ I.B. Mažuranić     04        :           42

 

OŠ Ivana Perkovca    OŠ Pušća                    09        :           11

 

 

 

Rezultati grupe B – odigrano 31.10.2012.

 

 

OŠ Bistra        OŠ Lj. Gaja                  10        :           25

 

OŠ A. Augustinčića   OŠ P. Belasa   09        :           11

 

OŠ Lj. Gaja    OŠ Pavla Belasa         21        :           18

 

OŠ Bistra        OŠ A. Augustinčića     16        :           30

 

OŠ A. Augustinčića   OŠ Lj. Gaja       21        :           10

 

OŠ Pavla Belasa         OŠ Bistra        10        :           11

 

 

 

Odigrano 13.02.2013.:

 

 

 

1. OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Lj. Gaja  14 : 30        A1 – B2

 

2. OŠ A. Augustinčića  – OŠ Pušća    22 : 02       B1 – A2

 

 

 

Utakmica za I. mjesto

 

OŠ A. Augustinčića      OŠ Lj. Gaja 15        :          14

 

 

 

Utakmica za III. mjesto

 

I.B. Mažuranić           OŠ Pušća        19        :          16

 

 

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.         OŠ A. Augustinčića  „Naprijed“    Zaprešić

 

2.         OŠ Ljudevit Gaj         „Gaj“              Zaprešić

 

3.         OŠ I.B. Mažuranić     „Croatia“        Prigorje Brdovečko

 

4.         OŠ Pušća                    „Polet“           Pušća

 

5.         OŠ Bistra                    „Bistra“           Bistra

 

6.         OŠ Ivana Perkovca    „Sutla“           Šenkovec

 

7.         OŠ Pavla Belasa         „Belas“         Brdovec

 

8.         OŠ Ante Kovačića     „Bljesak“        Marija Gorica

 

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.