Košarka dječaci 7 i 8 razred – 31.10.2012.

Prednatjecanje u košarci za dječake osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 31.10.2012.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacionog centra Zaprešić.

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

 

1. OŠ Pušća

2. OŠ Ante Kovačića

3. OŠ Ivana Perkovca

4. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

 

B grupu formirale su:

 

1. OŠ Bistra

2. OŠ Antuna Augustinčića

3. OŠ Pavla Belasa

4. OŠ Ljudevita Gaja

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

 

1.    OŠ Pušća – OŠ I.B. Mažuranić 10 : 18                             

2.    OŠ Bistra – OŠ Ljudevita Gaja 10 : 25

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Ivana Perkovca 04 : 02

4.    OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Pavla Belasa 09 : 11

5.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Ivana Perkovca 18 : 16

6.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 21 : 18

7.    OŠ Pušća – OŠ Ante Kovačića 26: 00

8.    OŠ Bistra – OŠ Antuna Augustinčića 16 : 30

9.    OŠ Ante Kovačića – OŠ I.B. Mažuranić 04 :42

10. OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja 21 :10

11. OŠ Ivana Perkovca – OŠ Pušća 09 :11

12. OŠ Pavla Belasa – OŠ Bistra 10 :11

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ I.B. Mažuranić 6

2. OŠ Pušća 4

3. OŠ Ivana Perkovca 2

4. OŠ Ante Kovačića 0

 

Prva je bila momčad  OŠ I.B. Mažuranić a druga OŠ Pušća koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ Bistra

4. OŠ Pavla Belasa

 

Prva je bila momčad  OŠ Antuna Augustinčića a druga OŠ Ljudevita Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 12 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 10 min. Sudio je gospodin Nikola Podolšak.

 

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ I.B. Mažuranić i OŠ Pušća ) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Antuna Augustinčića i OŠ Ljudevita Gaja nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk.god. 2012./13. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

OŠ Ljudevita Gaja

OŠ Antuna Augustinčića

OŠ Ivane Brlić Mažuranić

OŠ Pavla Belasa

OŠ Bistra

OŠ Ivana Perkovca

Oš Ante Kovačića