Kalendar natjecanja ŠŠD zaprešićkog kraja

Zaprešić, 29.01.2019.

Raspored gradsko-općinskih natjecanja školskih športskih društava osnovnih škola Zaprešićkog kraja za šk. god. 2018/2019.:

• 06.02.2019. Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić, 8.00h – 11.00h, odbojka M    5 i 6 raz. (5 ekipa-igra se u 1 skupini na 2 seta do 25 ako je izjednačeno 3 set do 15) ukupno 10 utakmica

• 06.02.2019. Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić 11.00h – 15.00h, odbojka Ž     5 i 6 raz. (6 ekipa-igra se u 2 skupine sa na 2 seta do 25 ako je izjednačeno 3 set do 15) ukupno 8 utakmica

• 20.02.2019. Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić, 8.00h – 15.00h, 5 i 6 raz. rukomet Ž (6 ekipa – igra se u 2 skupine po 3 ekipe 6 utak. i za 3mj. i finale 2 utak. 2x15min) ukupno 8 utakmica

• 27.02.2019. Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić, 8.00h – 14.00h, 5 i 6 raz. A skupina nogomet M (6 ekipa – igra ukupno  10 utakmica 2x12min)

A skupina 27.02.2019.:

1. OŠ I.B. Mažuranić
2. OŠ I. Perkovca
3. OŠ Bistra
4. OŠ A. Augustinčić
5. OŠ Lj. Gaja

• 06.03.2019. Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić, 8.00h – 11.00h, 5 i 6 raz. B skupina nogomet M (6 ekipa – igra se u skupinama skupina 3 i 3 ekipe ukupno 6 utakmica 2x12min)

B skupina 06.03.2019.:

1. OŠ Pušća
2. OŠ Kupljenovo
3. OŠ P. Belasa
4. OŠ Jakovlje
5. OŠ A. Kovačića
6. OŠ Luka

• 06.03.2019. Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić, 11.00h – 15.00h, 7 i 8 raz. nogomet M finale (4 ekipe – igra se 2x15min) (A1-B2 i B1-A2 + za 3mjesto i finale) 4 utakmice ukupno

• 13.03.2019. Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić, 8.00h – 11.00h, 5 i 6 raz. nogomet M finale (4 ekipe – igra se 2x15min) (A1-B2 i B1-C1 + za 3mjesto i finale) ukupno 4 utakmice

• 20.03.2019. Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić, 8.00h – 15.00h, 5 i 6r. nogomet Ž  (10 ekipa – igra se u 3 skupine 4+3+3=15 utakmica 2x12min i pobjednici skupina za 1 mjesto 3 utakmice 2x12min) ukupno 18 utakmica

• 22.03.2019. PETAK OŠ I. PERKOVCA ŠENKOVEC 5 i 6 raz. košarka Ž 8.45h – 11.00h, (6 ekipa – igra se u 2 skupine po 3 ekipe 6 utak. 4x5min zadnja min čiste igre i za 3mj. i finale 4x5min čiste igre) ukupno 8 utakmica)

• 22.03.2019. PETAK OŠ I. PERKOVCA ŠENKOVEC 5 i 6 raz. košarka M 11.00h – 15.00h, (5 ekipa – igra u skupinama 3 i 2 ekipe 4 utak. 4x5min zadnja min čiste igre i za 3mj. i finale 4x5min čiste igre ) ukupno 6 utakmica

• 10.04.2019. Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić, 8.00h – 15.00h, 5 i 6 raz. rukomet M (7ili 8 ekipa – igra se u 2 skupine 2x15min)

Termin odigravanja za tenis odretiti će se naknadno :

• Tenis centar “Zaprešić”, Zaprešić, 8.00h – 15.00h, tenis Ž i M (pojedinačno natjecanje)

Molimo voditelje ekipa da obavezno ponesu ovjerene popise učenika od ravnatelja i liječnika.