Kalendar natjecanja ŠŠD

Kalendar natjecanja ŠŠD zaprešićkog kraja

  Raspored gradsko-općinskih natjecanja školskih športskih društava osnovnih škola Zaprešićkog kraja za šk. god. 2023/2024.:

  • 24.01.2024. Futsal M  7 i 8 r. Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić, 8.00h – 10.30h finale (4 ekipe – igra se 2x15min)  (A1-B2 i B1-A2 + za 3 mjesto i finale) 4 utakmice ukupno
  • 31.01.2024. Odbojka M 8.00h – 15.00h, Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić (10 ekipa-igra se u dvije skupine utakmice na 2 seta do 25 ako je izjednačeno 3 set do 15)
  • 07.02.2024. Futsal Ž 5 i 6  8.00h – 15.00h Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić
  • 14.02.2024. Futsal M 5 i 6 raz. 8.00h – 15.00h Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić
  • 28.02.2024. Odbojka Ž 5i6r. 8.00h – 15.00h 10 ekipa-igra se u dvije skupine utakmice na 2 seta do 25 ako je izjednačeno 3 set do 15)
  • 06.03.2024. Košarka Ž 5 i 6 r.  8.00h – 13.00h  Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić (4 ekipe – igra se u polufinale i finale utak. 4x5min zadnja min čiste igre i igra se po sistemu passarela tj. niti jedan igrač ne može igrati sve tri prve četvrtine što znači da ekipa mora imati minimalno 8 igrača)  ukupno 4 utakmice
  • 13.03.2024. Košarka M 5 i 6 r. 8.00h – 15.00h raz.  Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić (6 ekipa– igra se u 2 skupine 3+3) utak. 4x5min zadnja min čiste igre 2 plasirani u skupinama igraju za 3 i 4 mj., a prvoplasirani za 1 i 2 mjesto ukupno 6 utakmica
  • 20.03.2024. Rukomet Ž 5 i 6 raz. 8.00h – 12.00h, Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić utakmice 2x12min
  • 27.03.2024. Rukomet M 5 i 6r. 8.00h – 15.00h   Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić 2x12min i pobjednici skupina za 1 mjesto 3 utakmice 2x12minutakmica 2x10min i pobjednici skupina za 1 mjesto 3 utakmice 2x12min)
  • 10.04.2024. Graničar učenici i učenice 3./4. raz.  8.00h – 14.00h Sportska dvorana ŠRC Zaprešić, Zaprešić Ekipu čine učenici 6x + učenice 6x  , igraju mješovito 4M+4Ž na dva seta na bodove do 15
  • 17.04.2024. Mini nogomet M 5 i 6  8.00h – 15.00h Igra se 7+1 (igrači trebaju imati kostobrane i štucne) vanjski sportski tereni (trava)  ŠRC Zaprešić, Zaprešićutakmica 2x15min i pobjednici skupina za 1 mjesto 3 utakmice 2x12min)
  • 24.04.2024. Mini nogomet Ž 5 i 6  8.00h – 15.00h Igra se 7+1 (igrači trebaju imati kostobrane i štucne) vanjski sportski tereni (trava)  ŠRC Zaprešić, Zaprešić
  • __________ Atletika  9.00h – 15.00h Termin će se odretiti naknadno : Mimi atletski centar Zaprešić pojedinačno natjecanje i ekipno
  • __________ Tenis Termin odigravanja za tenis odretiti će se naknadno : Tenis centar “Zaprešić”, Zaprešić,  8.00h – 15.00h, tenis Ž  i M (pojedinačno natjecanje)

 

 

 

 

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.