Gimnastika 25.11.2022. natjecanje za Osnovne škole zaprešićkog kraja u staroj dvorani OŠ A. Augustinčića

Natjecanje u gimnastici za djevojčice započelo je  25.11.2022.  u 9.00h u staroj dvorani OŠ Antuna Augustinčića koja je prenamijenjena za potrebe gimnastičke dvorane.

Održano je zahvaljujući gospodinu Nikoli Malekoviću, prof. koji nam kao predsjednik Gimnastičkog kluba Zaprešić pomogao u organizaciji i provedbi natjecanja.

Ekipni poredak:

1. mjesto ekipno OŠ Lj. Gaj                                                      Pojedinačni rank:

Leona Ralic                                                                                                  3
Marta Brkić                                                                                                  9
Lara Matijevic                                                                                              4
Iva Turkovic                                                                                                 2
Petra Brzica                                                                                                 6

EKIPNO 142,9                    1. mjesto

2. mjesto ekipno OŠ A. Augustincic

Larisa Kovač                                                                                              1
Sara Ševo                                                                                                   7
Helena Karakaš                                                                                         15
Lea Valek Golić                                                                                          5
Mika Jembrih Bosner                                                                               19

EKIPNO 138                          2.mjesto

3. mjesto ekipno OŠ Lj. Gaj

Ana Krizmanic                                                                                           11
Ivona Moslavac                                                                                         12
Eva Prstačić                                                                                               15
Rea Tenžera                                                                                              24
Lotta Rihter                                                                                               20
Mara Ivić                                                                                                    22

EKIPNO 129,9                      3. mjesto

4. mjesto ekipno OŠ Kupjenovo

Tena Udbinac                                                                                            14
Karla Petruša                                                                                            13
Antea Ćosić                                                                                               17
Sara Antolić                                                                                               18

EKIPNO 128 4

5. mjesto ekipno OŠ A. Augustincic

Filipa Brkić                                                                                                  8
Luna Vincelj                                                                                             10
Nera Junuzović                                                                                        23
Elena Šušković                                                                                         21

EKIPNO 123,9 5

 

Pojedinačni ukupni poredak:

1. Larisa Kovač 36,2 1
2. Iva Turkovic 36,1 2
3. Leona Ralic 36 3
4. Lara Matijevic 35,7 4
5. Lea Valek Golić 35,4 5
6. Petra Brzica 35,1 6
7. Sara Ševo 34,4 7
8. Filipa Brkić 34,3 8
9. Marta Brkić 34 9
10. Luna Vincelj 33,8 10

 

 1. mjesto OŠ Lj. Gaj

2. mjesto OŠ A. Augustinčić

3. mjesto OŠ Lj. Gaj

4. mjesto OŠ Kupljenovo