Arhiva kategorije: Tenis

Prvenstvo OŠ Zaprešičkog kraja u tenisu 2009/10.

Poredak djevojčice:

1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ Bistra

3. OŠ Lj. Gaja

4. OŠ Luka

5. OŠ Kupljenovo
Poredak dječaci:

1. OŠ Luka

2. OŠ Bistra

3. OŠ A. Augustinčića

4. OŠ Lj. Gaja

Prvenstvo OŠ Zaprešičkog kraja u Tenisu za djevojčice i dječake 2009/10.

Prvo mjesto u konkurenciji dječaka osvojila je ekipa OŠ Luka koju su predstavljali Marin Tučić (8r), Josip Kajfeš (6r), Jurica Posavec (6r),  i Filip Kleković (6r).

   

Drugo mjesto osvojila je ekipa OŠ Bistra koju su predstavljali Dominik Grizelj (6r) i Ivan Grizelj (8r).

Treće mjesto osvojili su učenici OŠ Antuna Augustinčića Luka Petreković (8c), Jurica Kurtanjek (8c) i Martin Brežanski (5b).

Četvrto mjesto zauzeli su učenici OŠ Ljudevita Gaja u sastavu F. Vrbanić (8r), D.Vrbanić (8r) i Čengić (8r).

 

U konkurenciji djevojčica prvo mjesto osvojile su učenice OŠ Antuna Augustinčića Ana Mišetić (7r), Lucija Postružin (6d) i Željka Baća (6d).

Drugo mjesto zauzela je ekipa OŠ Bistra u sastavu Karla Vucić (6r), Petra Škreblin (6r) i Maja Topalović (8r).

Treće su bile učenice OŠ Ljudevita Gaja Franjić, Jurić i Juričić.

Četvrto mjesto zauzela je ekipa OŠ Luka u sastavu Iva Kajfeš (6r) i Teodora Kralj (6r).

OŠ Kupljenovo osvojila je peto mjesto u sastavu Maja Karlović (8r) i Tihana Vučajnik (8r).

 

Natjecanje u tenisu – 02.10.2008.

IMG_4808

U četvrtak 02.10.2008. održano je natjecanje osnovnih škola zaprešićkog kraja u tenisu za djevojčice i dječake.

Prvo mjesto u konkurenciji djevojčica osvojile su učenice OŠ Bistra Matea Kukec 8r i Karla Vucić 5r.

U konkurenciji dječaka učenici OŠ Luka osvojili su prvo mjesto Martin Tučić 7r i Tomislav Kralj 8r.

OŠ Luka
IMG_4813
Martin Tučić 7r i Tomislav Kralj 8r OŠ Luka

Drugo mjesto u konkurenciji dječaka osvojila je ekipa OŠ Bistra koju su predstavljali Dominik Grizelj (5r) i Ivan Grizelj (7r). Treće mjesto osvojili su učenici OŠ Ivane Brlić Mažuranić Goran Moconja (8r) i Matija Šekrst (8r). Četvrto mjesto zauzeli su učenici OŠ Antuna Augustinčića u sastavu Luka Petreković (7r), Bruno Lukić (8r) i Jurica Kurtanjek (8r). Peti su bili učenici OŠ Pušća Luka Lončarić (8r) i Antonio Baričević (7r). Šestoplasirana bila je OŠ Ljudevita Gaja u sastavu Vito Prtenjača (8r), Danijel Martinko (8r) i Nikola Kartelo (8r).
U konkurenciji djevojčica drugo mjesto zauzela je ekipa OŠ Ljudevita Gaja u sastavu Maja Štrkalj (8r), Kristina Kovačec (7r), i Jurić Mihaela (4r). Treće su bile učenice OŠ Antuna Augustinčića Uršula Kaštelan (7r) i Ana Mišetić (6r). Četvrto mjesto zauzela je ekipa OŠ Ivane Brlić Mažuranić u sastavu Lea Lozar (8r) i Gracija Gajski (8r).

Drugo mjesto za dječake zauzeli su:
IMG_4812
Dominik Grizelj (5r) i Ivan Grizelj (7r) OŠ Bistra

Treće mjesto:
IMG_4810
Goran Moconja (8r) i Matija Šekrst (8r) OŠ Ivane Brlić Mažuranić

Četvrto mjesto:
IMG_4769
Luka Petreković (7r), Bruno Lukić (8r) i Jurica Kurtanjek (8r) OŠ Antuna Augustinčića

Peto mjesto:

OŠ Pušća Luka Lončarić (8r) i Antonio Baričević (7r)

Šesto mjesto:
IMG_4781
Vito Prtenjača (8r), Danijel Martinko (8r) i Nikola Kartelo (8r) OŠ Ljudevita Gaja

Drugo mjesto djevojčice:
IMG_4803
Maja Štrkalj (8r), Kristina Kovačec (7r), i Jurić Mihaela (4r) OŠ Ljudevita Gaja

Treće mjesto:
IMG_4799
Uršula Kaštelan (7r) i Ana Mišetić (6r) OŠ Antuna Augustinčića

Četvrto mjesto:
IMG_4784
Lea Lozar (8r) i Gracija Gajski (8r) OŠ Ivane Brlić Mažuranić