Arhiva kategorije: Stolni tenis

Stolni tenis

Stolni tenis dječaci – 01.12.2010.

U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.


Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

 

 

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za dječake:

 

A grupa

1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ A. Augustinčić

4. OŠ Bistra

 

Poredak:    1. OŠ A. Augustinčić

                   2. OŠ Bistra

                   3. OŠ Ljudevita Gaja

                   4. OŠ Kupljenovo

  1. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Bistra 2 : 3
  2. OŠ Kupljenovo – OŠ A. Augustinčić 0 : 3
  3. OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčić 1 : 3
  4. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Kupljenovo 3 : 0
  5. OŠ Kupljenovo – OŠ Bistra 0 : 3
  6. OŠ A. Augustinčić – OŠ Ljudevita Gaja 3 : 0

                                

B grupa

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Luka

 

Poredak:    1. OŠ Ivana Perkovca

                   2. OŠ Luka

                   3. OŠ Pavla Belasa

  1. I. Perkovca – OŠ Luka 3 : 0              
  2. OŠ P. Belasa – OŠ I. Perkovca 3 : 0
  3. OŠ Luka – OŠ P. Belasa 3 :0

    

Uslijedile su polufinalne utakmice:

             A1                  :              B2

OŠ A. Augustinčić    :         OŠ Luka    2 : 3         

 

             B1                   :             A2

OŠ Ivana Perkovca    :       OŠ Bistra    3 : 0

 

Uslijedile su utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ A.Augustinčića – OŠ Bistra  3 : 0   

 

Finalni susret održan je između:

OŠ Luka – OŠ I.Perkovca 3 : 2

 

Ukupni poredak dječaci:

1.          OŠ Luka

2.          OŠ Ivana Perkovca

3.          OŠ A.Augustinčića

4.          OŠ Bistra

5.          OŠ Ljudevita Gaja

6./7.        OŠ Kupljenovo

6./7.        OŠ Pavla Belasa

 

 



 

OŠ Luka

OŠ I.Perkovca

OŠ A.Augustinčića

OŠ Bistra

OŠ Ljudevita Gaja

Oš Kupljenovo

OŠ Pavla Belasa

 

Stolni tenis djevojčice – 01.12.2010.

U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

 

 Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za djevojčice:

A grupa

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Luka

Poredak:    1. OŠ Ivana Perkovca

                   2. OŠ Luka

                   3. OŠ Pavla Belasa

   

  1. OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka 2 : 3
  2. OŠ Ivana Perkovca – OŠ Pavla Belasa 3 : 2
  3. OŠ Luka – OŠ Ivana Perkovca 2 : 3

                           

B grupa

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ A. Augustinčić

 

Poredak:    1. OŠ A. Augustinčić

                   2. OŠ Bistra

                   3. OŠ Ljudevita Gaja

   

  1. OŠ Lj. Gaja – OŠ A. Augustinčić 0 : 3              
  2. OŠ Bistra – OŠ Lj. Gaja 3 : 0
  3. OŠ A. Augustinčić – OŠ Bistra 3 :0 

    

Uslijedile su polufinalne utakmice:

             A1                  :              B2

I. Perkovca          :       OŠ Bistra  0 : 3           

             B1                   :             A2

OŠ A. Augustinčić     :       OŠ Luka    2 : 3

 

Uslijedile su utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ Bistra – OŠ Luka 0 : 3    

 

Finalni susret održan je između:

OŠ I.Perkovca – A.Augustinčića 2 : 3

 

Ukupni poredak djevojčice:

1.          OŠ A.Augustinčića

2.          OŠ Ivana Perkovca

3.          OŠ Luka

4.          OŠ Bistra

5./6. OŠ Pavla Belasa

5./6. OŠ Ljudevita Gaja

 

 



 

OŠ A.Augustinčića

OŠ I.Perkovca

OŠ Luka

OŠ Bistra

OŠ Pavla Belasa

Oš Ljudevita Gaja

 

Natjecanje u stolnom tenisu za učenike i učenice osnovnih škola zaprešićkog kraja 2009/2010

Međuškolsko natjecanje OŠ zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za učenice i učenike održano je u OŠ Pušća 02.12.2009.

U Pušći u OŠ Pušća održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj sportskoj dvorani.

 

            Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za dječake i djevojčice:



 

Ukupni poredak djevojčice:

 

1.    OŠ I.Perkovca

2.    OŠ Pušća

3.    OŠ A.Augustinčića

4.    OŠ Luka 

5./6.OŠ Pavla Belasa

5./6.OŠ Bistra

 

 

Ukupni poredak dječaci:

 

1.    OŠ I.Perkovca

2.    OŠ Pavla Belasa

3.    OŠ A.Augustinčića

4.    OŠ Pušća

5./6.OŠ Luka

  5./6.OŠ Bistra



Djevojčice:

 

A grupa



1. OŠ Pušća

2. OŠ Bistra

3. OŠ Luka

 

Poredak:    1. OŠ Pušća

                   2. OŠ Luka

                   3. OŠ Bistra

               



  1. OŠ Pušća – OŠ Luka 3 : 0
  2. OŠ Bistra – OŠ Luka 0 : 3
  3. OŠ Pušća – OŠ Bistra 3 : 0



                                  

B grupa



1. OŠ I. Perkovca

2. OŠ A. Augustinčić

3. OŠ P. Belasa

 

Poredak:    1. OŠ I.Perkovca

                   2. OŠ A. Augustinčić

                   3. OŠ P. Belasa

               



 

  1. I. Perkovca – OŠ P. Belasa 3 : 0              
  2. OŠ A. Augustinčić – OŠ P. Belasa 3 : 0
  3. I. Perkovca – OŠ A. Augustinčić 3 :2

 

 

Uslijedile su utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ A.Augustinčića – OŠ Luka  3 : 1                     

                   A2                    i          B2

Finalni susret održan je između pobjednika A i B grupe:

OŠ I.Perkovca – OŠ Pušća 3 : 0  

         A1              :              B1

 



 Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za dječake:

 

A grupa



1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ A. Augustinčić

3. OŠ Luka

 

Poredak:    1. OŠ Pavla Belasa

                   2. OŠ A. Augustinčić

                   3. OŠ Luka

               



  1. OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka 3 : 0
  2. OŠ A. Augustinčić – OŠ Luka 3 : 2
  3. OŠ Pavla Belasa – OŠ A. Augustinčić 3 : 1



                                  

B grupa

 



1. OŠ I. Perkovca

2. OŠ Bistra

3. OŠ Pušća

 

Poredak:         1. OŠ I.Perkovca

                        2. OŠ Pušća

                        3. OŠ Bistra







I. Perkovca – OŠ Pušća 3 : 0              

OŠ Bistra – OŠ Pušća 3 : 0

I. Perkovca – OŠ Bistra 3 :0       

     

 

Uslijedile su utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ A.Augustinčića – OŠ Pušća  3 : 1                       

                 A2                i           B2

Finalni susret održan je između pobjednika A i B grupe:

OŠ Pavla Belasa – OŠ I.Perkovca 0 :3        

              A1           :                B1

 

 

 

 

 

Natjecanje u stolnom tenisu za učenice osnovnih škola zaprešićkog kraja – 11.12.2008.

U Zaprešiću u OŠ Antuna Augustinčića održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake deset osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Natjecanje je započelo u 8.00h u sportskoj dvorani OŠ Antuna Augustinčića.

 Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj sportskoj dvorani.

  Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za djevojčice:

 

A grupa



1. OŠ Bistra

2. OŠ I.Perkovca

3. OŠ I.B.Mažuranić

 

Poredak:    1. OŠ I.Perkovca

                   2. OŠ I.B.Mažuranić

                   3. OŠ Bistra

               

  1. OŠ Bistra – OŠ I.B.Mažuranić 2 : 3              
  2. OŠ I.Perkovca – OŠ I.B.Mažuranić 3 : 1
  3. OŠ I.Perkovca – OŠ Bistra 3 : 1

 

B grupa



1. OŠ Kupljenovo           0

 

2. OŠ A.Augustinčića     3

 

 

Poredak:    1. OŠ A.Augustinčića

                    2. OŠ Kupljenovo



 

      1. OŠ Kupljenovo – OŠ A.Augustinčića 3:0

 

 

Uslijedile su utakmica za 3 i 4 mjesto:

 

I.B.Mažuranić – OŠ Kupljenovo 3 : 0    A2 i B2

 

 

Finalni susret održan je između pobjednika A i B grupe:

 

OŠ I.Perkovca – OŠ A.Augustinčića 3 :1   A1 : B1

 

Ukupni poredak djevojčice:

 

1.    OŠ I.Perkovca

2.    OŠ A.Augustinčića

3.    I.B.Mažuranić

4./5.    OŠ Kupljenovo

4./5.    OŠ Bistra

1.OŠ I.Perkovca

 

2.OŠ A.Augustinčića

 

3.I.B.Mažuranić

 

4./5.OŠ Kupljenovo

 

4./5.OŠ Bistra

 

 

Natjecanje u stolnom tenisu za učenike osnovnih škola zaprešićkog kraja – 11.12.2008.

U Zaprešiću u OŠ Antuna Augustinčića održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake deset osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj sportskoj dvorani.

  Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za dječake:

 A grupa

1. OŠ Luka

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ A.Augustinčić

 

Poredak:    1. OŠ A.Augustinčić

                   2. OŠ Luka

                   3. OŠ Kupljenovo

               

  1. OŠ Luka – OŠ A.Augustinčić 0 : 3
  2. OŠ Kupljenovo – OŠ A.Augustinčić 0 : 3
  3. OŠ Luka – OŠ Kupljenovo 3 : 0



                                  

B grupa

1. OŠ Bistra

2. OŠ I.B.Mažuranić

3. OŠ I.Perkovca

 Poredak:    1. OŠ I.Perkovca

                   2. OŠ I.B.Mažuranić

                   3. OŠ Bistra

               

  1. OŠ Bistra – OŠ I.Perkovca 0 : 3              
  2. OŠ I.B.Mažuranić – OŠ I.Perkovca 0 : 3
  3. OŠ Bistra – OŠ I.B.Mažuranić 0 : 3

Uslijedile su utakmica za 3 i 4 mjesto:

 

I.B.Mažuranić – OŠ Luka  3 : 0    A2 i B2

 

Finalni susret održan je između pobjednika A i B grupe:

 OŠ I.Perkovca – OŠ A.Augustinčića 3 :1   A1 : B1

 

Ukupni poredak dječaci:

1.          OŠ I.Perkovca

2.          OŠ A.Augustinčića

3.          I.B.Mažuranić

4.          OŠ Luka  

5./6.        OŠ Kupljenovo

5./6.        OŠ Bistra

 

 

1.          OŠ I.Perkovca

 

2.          OŠ A.Augustinčića

 

3.          OŠ I.B.Mažuranić

 

4.          OŠ Luka

 

5./6.  OŠ Kupljenovo

 

5./6. OŠ Bistra

Natjecanje u tenisu – 02.10.2008.

IMG_4808

U četvrtak 02.10.2008. održano je natjecanje osnovnih škola zaprešićkog kraja u tenisu za djevojčice i dječake.

Prvo mjesto u konkurenciji djevojčica osvojile su učenice OŠ Bistra Matea Kukec 8r i Karla Vucić 5r.

U konkurenciji dječaka učenici OŠ Luka osvojili su prvo mjesto Martin Tučić 7r i Tomislav Kralj 8r.

OŠ Luka
IMG_4813
Martin Tučić 7r i Tomislav Kralj 8r OŠ Luka

Drugo mjesto u konkurenciji dječaka osvojila je ekipa OŠ Bistra koju su predstavljali Dominik Grizelj (5r) i Ivan Grizelj (7r). Treće mjesto osvojili su učenici OŠ Ivane Brlić Mažuranić Goran Moconja (8r) i Matija Šekrst (8r). Četvrto mjesto zauzeli su učenici OŠ Antuna Augustinčića u sastavu Luka Petreković (7r), Bruno Lukić (8r) i Jurica Kurtanjek (8r). Peti su bili učenici OŠ Pušća Luka Lončarić (8r) i Antonio Baričević (7r). Šestoplasirana bila je OŠ Ljudevita Gaja u sastavu Vito Prtenjača (8r), Danijel Martinko (8r) i Nikola Kartelo (8r).
U konkurenciji djevojčica drugo mjesto zauzela je ekipa OŠ Ljudevita Gaja u sastavu Maja Štrkalj (8r), Kristina Kovačec (7r), i Jurić Mihaela (4r). Treće su bile učenice OŠ Antuna Augustinčića Uršula Kaštelan (7r) i Ana Mišetić (6r). Četvrto mjesto zauzela je ekipa OŠ Ivane Brlić Mažuranić u sastavu Lea Lozar (8r) i Gracija Gajski (8r).

Drugo mjesto za dječake zauzeli su:
IMG_4812
Dominik Grizelj (5r) i Ivan Grizelj (7r) OŠ Bistra

Treće mjesto:
IMG_4810
Goran Moconja (8r) i Matija Šekrst (8r) OŠ Ivane Brlić Mažuranić

Četvrto mjesto:
IMG_4769
Luka Petreković (7r), Bruno Lukić (8r) i Jurica Kurtanjek (8r) OŠ Antuna Augustinčića

Peto mjesto:

OŠ Pušća Luka Lončarić (8r) i Antonio Baričević (7r)

Šesto mjesto:
IMG_4781
Vito Prtenjača (8r), Danijel Martinko (8r) i Nikola Kartelo (8r) OŠ Ljudevita Gaja

Drugo mjesto djevojčice:
IMG_4803
Maja Štrkalj (8r), Kristina Kovačec (7r), i Jurić Mihaela (4r) OŠ Ljudevita Gaja

Treće mjesto:
IMG_4799
Uršula Kaštelan (7r) i Ana Mišetić (6r) OŠ Antuna Augustinčića

Četvrto mjesto:
IMG_4784
Lea Lozar (8r) i Gracija Gajski (8r) OŠ Ivane Brlić Mažuranić

Sa dodjele medalja

Uručena odličja sudionicima međuškolskih športskih natjecanja – 23.09.2008.

Nakon održanih svih finala u tenisu, stolnom tenisu, nogometu, rukometu, odbojci, košarci i šahu, u OŠ Pušća Školski športski savez “Zaprešićki kraj” dodijelio je učenicima svih osnovnih škola zaprešićkog kraja koji su sudjelovali na natjecanjima pokale, medalje i diplome za postignute rezultate.

Sportaše je najprije pozdravila Sandra Sabol Valenčak, pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti Grada Zaprešića, istaknuvši pritom višestruku važnost sporta koji ne samo da dobro djeluje na tijelo, već i na duh te ujedno oslobađa od stresa. Čestitala je ovogodišnjim pobjednicima i poželjela im mnogo uspjeha ubuduće. Čestitkama se pridružio i ravnatelj OŠ Pušća Arsen Šarunić koji je pozdravio sve goste te im poželio ugodan boravak u njihovoj osnovnoj školi. Djeca 2. razreda za dobrodošlicu su izvela irski ples, a polaznici Judo kluba Pušća predstavili su svoje rezultate i rad.

Na kraju su podijeljena odličja svim učenicima koji su ove godine sudjelovali na međuškolskim športskim natjecanjima. Odličja su im uručili profesori i ravnatelji osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Najbolje rezultate ove godine u ukupnom poretku postigli su učenici OŠ Antuna Augustinčića iz Zaprešića, drugo mjesto zauzela je OŠ Ljudevita Gaja, također iz Zaprešića, a treće OŠ Bistra.