Arhiva kategorije: Stolni tenis

Stolni tenis

Stolni tenis, natjecanje OŠ-a u Pušći – 27.11.2013.

U Pušći u OŠ Pušća 27.11.2013. održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

 

 

 

 

Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

 

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu zadječake:

 

A grupa

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pušća

Poredak:   1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pušća

  1. OŠ Pušća – OŠ A. Augustinčića 0 : 3
  2. OŠ Ivana Perkovca – OŠ Pušća    3 : 0
  3. OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca  2 : 3

B grupa

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ Pavla Belasa

Poredak:     1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Bistra

3. OŠ Pavla Belasa

  1. OŠ Bistra – OŠ Lj. Gaja 0 : 3
  2. OŠ Pavla Belasa – OŠ Bistra  0 : 3
  3. OŠ Lj. Gaja – OŠ Pavla Belasa  3: 0

 

Uslijedila je utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ A.Augustinčića  – OŠ Bistra 0 : 3  

 

Finalni susret održan je između:

OŠ Ivana Perkovca- OŠ Lj. Gaja 2 : 3

 

Ukupni poredak dječaci:

1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Bistra

4. OŠ Antuna Augustinčića

5./6. OŠ Pušća

5./6. OŠ Pavla Belasa


 Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu zadjevojčice:

Nastupile su 4 ekipe:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ A. Augustinčića

3. OŠ Ivana Perkovca

4. OŠ Ljudevita Gaja

 

U A grupi :

  1. OŠ Pavla Belasa
  2. OŠ Ivana Perkovca

OŠ Pavla Belasa –  OŠ Ivana Perkovca     3 : 2

 

U B grupi:

1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ Ljudevita Gaja

OŠ Ljudevita Gaja – OŠ A. Augustinčića  1 : 3


Uslijedila je utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ Ivana Perkovca     – OŠ Lj. Gaja  3 : 1    

Finalni susret održan je između:

OŠ A. Augustinčića – OŠ Pavla Belasa 3 : 1

 

Ukupni poredak djevojčice:

1.     OŠ Antuna Augustinčića

2.     OŠ Pavla Belasa

3.     OŠ Ivana Perkovca

4.     OŠ Ljudevita Gaja

 

Stolni tenis djevojčice i dječaci prvenstvo OŠ Zaprešićkog kraja u športskoj dvorani u Šenkovcu – 05.12.2012.

     U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca 05.12.2012. održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

 
Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

 

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za dječake:

A grupa

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

 

Poredak:   1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

  1. OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca 3 : 1

B grupa

1. OŠ Bistra

2. OŠ Ljudevita Gaja

 

Poredak:     1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Bistra

  1. OŠ Bistra – OŠ Lj. Gaja 0 : 3

 

Uslijedila je utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ I.Perkovca – OŠ Lj. Gaja  0 : 3    

Finalni susret održan je između:

OŠ Lj. Gaja – OŠ A.Augustinčića 2 : 3

 

Ukupni poredak dječaci:

  1.            OŠ Antuna Augustinčića
  2.            OŠ Bistra
  3.            OŠ Ljudevita Gaja
  4.            OŠ Ivana Perkovca

 

U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca 05.12.2012. održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.
Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za djevojčice:

 

Nastupile su 2 ekipe:

1.OŠ ljudevita Gaja

2.OŠ A. Augustinčića

 

Odigran je finalni susret

Lj. Gaja – A. Augustinčića 2 : 3

 

Ukupni poredak djevojčice:

  1.      OŠ Antuna Augustinčića
  2.      OŠ Ljudevita Gaja

Stolni tenis djevojčice – 07.12.2011.

U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i  dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

 

 Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za djevojčice:

 

A grupa



1. OŠ Bistra

2. OŠ Luka

 

 

1. OŠ Bistra – OŠ Luka  0 : 3

 

 

 

Poredak:    1. OŠ Luka

                   2. OŠ Bistra

                  

                  

             





                                  

B grupa



1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivana Perkovca

 

 

Poredak:    1. OŠ I. Perkovca

                   2. OŠ Pavla Belasa

                  

               



  1.   OŠ P. Belasa – I. Perkovca 0 : 3  

   

 

 

 



 

Uslijedile su polufinalne utakmice:

             A1                  :              B2

OŠ Luka          :       OŠ Pavla Belasa  3 : 0         

 

             B1                   :             A2

I. Perkovca  :      OŠ Bistra    0 : 3

 

Uslijedila je utakmica za 3 i 4 mjesto:

 

OŠ Pavla Belasa – OŠ Bistra 0 : 3   

 

 

Finalni susret održan je između:

 

OŠ Luka – I. Perkovca   3 : 0

 

Ukupni poredak djevojčice:

 

1.          OŠ Luka

2.          OŠ Ivana Perkovca

3.          OŠ Bistra

4.          OŠ Pavla Belasa

 



 

OŠ Luka

OŠ I.Perkovca

OŠ Bistra

OŠ Pavla Belasa

 

Stolni tenis dječaci – 07.12.2011.

U Šenkovcu u OŠ Ivana Perkovca održano je međuškolsko natjecanje u stolnom tenisu za djevojčice i dječake jedanaest osnovnih škola zaprešićkog kraja.


Natjecanje je započelo u 8.00h u školskoj športskoj dvorani.

 

 Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u stolnom tenisu za dječake:

A grupa

 

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Luka

3. OŠ Bistra

 

Poredak:    1. OŠ Luka

                   2. OŠ Bistra

                   3. OŠ I. Perkovca

                  

 

  1. I. Perkovca – OŠ Bistra 1 : 3
  2. OŠ Luka – OŠ Bistra 3 : 0
  3. I. Perkovca – OŠ Luka 0 : 3

                            

B grupa

 

1. OŠ P. Belasa

2. OŠ Ljudevita Gaja

 

Poredak:    1. OŠ Ljudevita Gaja

                   2. OŠ P. Belasa



  1. OŠ Pavla Belasa – OŠ Lj. Gaja 0 : 3

     

Uslijedile su polufinalne utakmice:

             A1                  :              B2

OŠ Luka    :         OŠ Pavla Belasa    3 : 0         

 

             B1                   :             A2

OŠ Bistra    :       OŠ Lj. Gaja    1 : 3

 

Uslijedila je utakmica za 3 i 4 mjesto:

 

OŠ P. Belasa – OŠ Bistra  0 : 3   

 

Finalni susret održan je između:

 

OŠ Lj. Gaja – OŠ Luka   2 : 3

 

Ukupni poredak dječaci:

 

1.          OŠ Luka

2.          OŠ Ljudevita Gaja

3.          OŠ Bistra

4.          OŠ Pavla Belasa

5.          OŠ Ivana Perkovca

 



 

OŠ Luka

OŠ Ljudevita Gaja

OŠ Bistra

OŠ Pavla Belasa

Oš I.Perkovca