Arhiva kategorije: Rukomet

Rukomet

Rukomet djevojčice 5 i 6 raz. osnovnih škola – ŠRC Zaprešić – 26.03.2014.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su polufinalne i finalne utakmice u rukometu za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:                                                           Poredak A grupa:

1. OŠ Jakovlje                                                   1. OŠ Jakovlje

2. OŠ Ljudevit Gaj                                           2. OŠ Bistra      

3. OŠ Bistra                                                      3. OŠ Ljudevit Gaj

 

Brupa B:                                                           Poredak B grupa:

1. OŠ Ivana Perkovca                                     1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Pavla Belasa                                         2. OŠ Ivana Perkovca

 1.    Lj. Gaj  –  Bistra                 0  :   4         

2.    Jakovlje  – Lj. Gaj               4  :   2

3     I. Perkovca  –  P. Belasa   2  :   5         

4.   Jakovlje  –  Bistra                5  :   3        

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca  – Bistra OŠ            03 : 07

Utakmica za I. mjesto

OŠ Jakovlje –   OŠ Pavla Belasa     03 : 04

 

Konačni poredak momčadi:

 1.    OŠ Pavla Belasa

2.    OŠ Jakovlje   

3.    OŠ Bistra                

4.    OŠ I. Perkovca                                       

5.    OŠ Ljudevit Gaj              

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Ninoslav Čop,prof.

Rukomet dječaci 5 i 6 razred – 19.03.2014.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su polufinalne i finalne utakmice u rukometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:                                                                 Grupa B:

1. OŠ Bistra                                                           1.OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ A. Augustinčića                                          2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pavla Belasa                                               3. OŠ Jakovlje

 

Poredak A grupa:                                                 Poredak B grupa:

1. OŠ Bistra                                                           1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ A. Augustinčića                                          2. OŠ Jakovlje

3. OŠ Pavla Belasa                                               3. I. Perkovca

Nakon izvodenja sedmeraca u B grupi između OŠ I. Perkovca I OŠ Jakovlje ( 4:5) na drugo mjesto u skupini plasirala se OŠ Jakovlje.

1.  Jakovlje – Pavla Belasa           8  :   2

2.  I. Perkovca –  Jakovlje            2  :   2

3   Bistra  – A. Augustinčića        2  :   5

4   Lj. Gaja   – I. Perkovca            6  :   0

5.  Pavla Belasa – Bistra              2  :  10

6.  Jakovlje –  Lj. Gaja                   0  :  6

 Utakmica za III. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ I. Jakovlje   04 : 01

Utakmica za I. mjesto

Bistra –   OŠ Lj. Gaj     02 : 09 

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ Ljudevita Gaj       

2.    OŠ Bistra     

3.     OŠ A. Augustinčića   

4.     OŠ Jakovlje

5.     OŠ I. Perkovca              

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Rukomet M 7 i 8 razred – 06.11.2013.

U srijedu 06.11.2013.god. u športskoj dvorani ŠRC-a u Zaprešiću odigrane su utakmice A i B grupe u rukometu za dječake.

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Bistra

 

 

B grupu formirale su:

1. OŠ Jakovlje

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ Ivana Perkovca

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice A i B grupe:

 

1.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Bistra 10 : 05

2.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ I. Perkovca 11 : 04

3.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Pavla Belasa 04 : 05

4.    OŠ Jakovlje – OŠ Ljudevita Gaja 07 : 07

5.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 07 : 10

6.    OŠ I. Perkovca – OŠ Jakovlje 08 : 04

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Pavla Belasa 4

2. OŠ Antuna Augustinčića 2

3. OŠ Bistra 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Pavla Belasa drugoplasirana OŠ Antuna Augustinčića koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

 

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Jakovlje 0

 

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Ljudevita Gaja a drugoplasirana  Ivana Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 6 utakmica. Sudila je gđica. Silvija Bionda.

 

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Pavla Belasa i Antuna Augustinčića) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ Ivana Perkovca) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2013./14. u SC Inter, Zaprešić.