Arhiva kategorije: Odbojka

Odbojka

3. mjesto za Zaprešićke odbojkašice na Prvenstvu školskih športskih društava osnovnih škola Republike Hrvatske

20150501_135148

 

Učenice Osnovne škole Antuna Augustinčića pod vodstvom prof. Tomislava Malkoča, osvojile su 3, mjesto na prvenstvu OŠ Republike Hrvatske  Tihana Rubčić, Lea Borovec, Lara Adamić-Golić, Lara Štimac, Nina Karamatić, Sara Rimac, Ana Antić, Ivana Dramac, Nika Šestan, Lukrecija Mesarić, Jana Rafaela Šimić i Leonarda Patafta, zbog ozljede, nažalost, nije igrala Mirna Safner.

Osvojenim prvim mjestima na gradskom, županijskom ( Zagrebačke županije) i regionalnom poludržavnom natjecanju, ostvarile su pravo nastupa na završnici državnog natjecanja održanoj od 29.04. – 01.05. u Poreču u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza.

Moramo napomenuti da je ovo već treća godina za redom da se učenice OŠ Antuna Augustinčića plasiraju na državno prvensvtvo i osvajaju medalje a time i bodove za upise u srednju školu.

Čestitamo na velikom uspjehu !

Odbojka djevojčice 7i8 r prednatjecanje 29.10.2014.

Školska natjecanja 201415 188

 

Prednatjecanje u odbojci za djevojčice osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 29.10.2014.god. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić“ u Zaprešiću.

 

Opširnije

 

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Ivana Perkovca
2. OŠ Antuna Augustinčića
3. OŠ Pavla Belasa
4. OŠ Luka

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u A grupi:

1. OŠ I. Perkovca – OŠ Pavla Belasa (10:25)(21:25) 0:2
2. OŠ A. Augustinčića – OŠ Pavla Belasa (25:10)(25:15) 2:0
3. OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka (25:18)(25:14) 2:0
4. OŠ I. Perkovca – OŠ Luka (25:16)(27:25) (15:13) 2:1
5. OŠ Luka – OŠ A. Augustinčića (03:25)(07:25) 0:2
6. OŠ I. Perkovca – A. Augustinčića (08:25)(05:25) 0:2

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića 6
2. OŠ Pavla Belasa 4
3. OŠ I. Perkovca 2
4. OŠ Luka 1

Prvoplasirana bila je momčad OŠ Antuna Augustinčića a drugoplasirana OŠ Pavla Belasa koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

B grupu formirale su:

1. OŠ Lj. Gaj
2. OŠ Pušća
3. OŠ Kupljenovo

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u B grupi:

1. OŠ Kupljenovo – OŠ Lj. Gaj (12:25)(17:25) 0:2
2. OŠ Pušća – OŠ Kupljenovo (25:08)(25:05) 2:0
3. OŠ Lj. Gaj – OŠ Pušća (19:25)(25:22) (12:15) 1:2

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Pušća 4
2. OŠ Lj. Gaja 3
3. OŠ Kupljenovo 0

Prvoplasirana bila je momčad OŠ Pušća a drugoplasirana OŠ Lj. Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.
Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića i OŠ Pavla Belasa) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Pušća i OŠ Lj. Gaja) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2014./2015. u ŠRC Zaprešić.

Odbojka dječaci 7i8r. prednatjecanje 29.10.2014.

Školska natjecanja 201415 216

 

    Prednatjecanje u odbojci za dječake osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 29.10.2014.god. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

 

Opširnije

 

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Kupljenovo
2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić
3. OŠ Antuna Augustinčića
4. OŠ Pušća
5. OŠ Ivana Perkovca

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u A grupi:

1. OŠ Kupljenovo – OŠ Pušća 0:2
2. OŠ I. B. Mažuranić – OŠ A. Augustinčića 0:2
3. OŠ Kupljenovo – OŠ A. Augustinčića 0:2
4. OŠ Pušća – OŠ I. B. Mažuranić 2:0
5. OŠ I. B. Mažuranić – OŠ I. Perkovca 2:0
6. OŠ I. Perkovca – OŠ A. Augustinčića 0:2
7. OŠ Pušća – OŠ A. Augustinčića 0:2
8. OŠ Kupljenovo – OŠ I. Perkovca 0:2
9. OŠ Kupljenovo – OŠ I. B. Mažuranić 0:2
10. OŠ Pušća – OŠ I. Perkovca 2:0

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ A. Augustinčića 8
2. OŠ Pušća 6
3. OŠ I. B. Mažuranić 4
4. OŠ Ivana Perkovca 2
5. OŠ Kupljenovo 0

Prva u grupi A bila je momčad OŠ A. Augustinčića a druga OŠ Pušća koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

B grupu formirale su:

1. OŠ Luka
2. OŠ Bistra
3. OŠ Pavla Belasa
4. OŠ Ljudevita Gaja

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u B grupi:

1. OŠ Bistra – OŠ Ljudevita Gaja 1:2
2. OŠ Bistra – OŠ Pavla Belasa 2:0
3. OŠ Lj. Gaja – OŠ Pavla Belasa 2:0
4. OŠ Luka – OŠ Bistra 0:2
5. OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 0:2
6. OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka 2:1

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ljudevita Gaja 6
2. OŠ Bistra 5
3. OŠ Pavla Belasa 2
4. OŠ Luka 1

Prva u grupi B bila je momčad OŠ Ljudevita Gaja a druga OŠ Bistra koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ A. Augustinčića i OŠ Pušća) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ Bistra) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu 2014./2015. u sportskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

Prvenstvo Republike Hrvatske u odbojci djevojčice 7 i 8 razred od 27.-29. 04. 2014. u Poreču.

Na državnom natjecanju školskih športskih društava u odbojci djevočice 7 i 8 razred održanom u Poreču od 27.-29.04. 2014. predstavljale su nas učenice OŠ Antuna Augustinčića iz Zaprešića:

 

Pročitaj cijelu vijest

Nina Karamatić, Lara Štimac, Lara Adamić-Golić, Mirna Safner, Sara Rimac, Ana Špoljarić,Ana Fabek, Ana Barišić, Ema Strunjak, Mateja Tomić, Marija Bjelivuk i Lorena Božić.

poreč3

 

Odbojkaška ekipa OŠ A. Augustinčića osvojila je izvrsno 3. mjesto pod vodstvom profesora Tomislava Malkoča.

Odbojka djevojčice 5 i 6 r. ŠRC Zaprešić – 12.03.2014.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 12.03.2014. god.  odigrane su utakmice u odbojci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.

Grupa:

 1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Ljudevita Gaj

3.     OŠ Pavla Belasa

 

1.         Ljudevita Gaja – Pavla Belasa 2  :   0           (25:19) (25:08)

2.         A. Augustinčića – Ljudevita Gaja 2 : 0          (25:19) (25:04)

3.         Pavla Belasa –  A. Augustinčića 0  :  2          (06:25) (23:25)

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ A. Augustinčića

                            2.     OŠ Ljudevita Gaj

                            3.     OŠ Pavla Belasa

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi:  Tomislav Malkoč,prof.

Odbojka dječaci 5 i 6 r. ŠRC Zaprešić – 12.03.2014.

 U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 12.03.2014. god.  odigrane su utakmice u odbojci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.

Grupa :

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Bistra        

3. OŠ Ljudevit Gaj

4. OŠ A. Augustinčića

1. P. Belasa – A. Augustinčića          0  :   2    (16:25) (09:25)

2. Bistra –  Ljudevit Gaj                     0  :   2     (20:25) (21:25)

3. A. Augustinčića –  Ljudevit Gaj    2  :   1     (25:19) (13:25) (15:12)

4. P. Belasa – Bistra                           0  :   2     (24:26) (15:25)

5. Bistra – A. Augustinčića                 1  :   2     (25:22) (20:25) (03:15)

6. Ljudevit Gaj – P. Belasa                2  :   0     (25:10) (25:22)

 

Konačni poredak momčadi:

 1.    OŠ Ljudevita Gaj

2.    OŠ A. Augustinčića

3.    OŠ Bistra    

4.    OŠ Pavla Belasa      

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi:  Danijel Galić,prof.