Arhiva kategorije: Košarka

Košarkaške aktivnosti

Košarka prednatjecanje OŠ zaprešićkog kraja

Školska natjecanja 201415 160

 

 

     Prednatjecanje u košarci za dječake osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 22.10.2014.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacijskog centra Zaprešić.

 

 

 

Opširnije

 

 

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Ivana Perkovca
2. OŠ Ljudevita Gaja
3. OŠ Antuna Augustinčića

B grupu formirale su:

1. OŠ Bistra
2. OŠ Pušća
Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1. OŠ OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja 25 : 43
2. OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ljudevita Gaja 29 : 44
3. OŠ Bistra – OŠ Pušća 39 : 21
4. OŠ Antuna Augustinčića – Ivana Perkovca 28 : 20
Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ljudevita Gaja 4
2. OŠ Antuna Augustinčića 2
3. OŠ Ivana Perkovca 0

Prva je bila momčad OŠ Ljudevita Gaja a druga OŠ Antuna Augustinčića koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 2
2. OŠ Pušća 0

Prva je bila momčad OŠ Bistra a druga OŠ Pušća koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrane su 4 utakmica. Utakmice su trajale je 4 x 7 min. Sudio je gospodin Ivan Turk.

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ Antuna Augustinčića ) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Bistra i OŠ Pušća) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk.god. 2014./15. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

Košarka djevojčice 5 i 6 r. – 05.03.2014.

Košarka djevojčice 5 i 6 razred  05.03.2014.

U Šenkovcu u školskoj športskoj športskoj dvorani  05.03.2014. god.  odigrane su utakmice u košarci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

A grupa :                                   B grupa:

1. OŠ Bistra                              1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ I.B.Mažuranić                2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Ivana Perkovca             3. OŠ Ljudevita Gaja

 

1.   I.B.Mažuranić  –  I. Perkovca         16 : 00

2.   P. Belasa  – Ljudevita Gaja             12 : 08

3.   Bistra  –  I.B.Mažuranić                   08 : 02

4.   A. Augustinčića – Pavla Belasa      12 : 08

5.   I. Perkovca – Bistra                          00 : 14

6.   Ljudevita Gaja – A. Augustinčića   09 : 08

 

Za 3. Mjesto:  OŠ I.B.Mažuranić – P. Belasa   04 : 23

Za 1. Mjesto:  OŠ Bistra- OŠ A. Augustinčića  07 : 14

 

Konačni poredak momčadi:

 1.    OŠ A. Augustinčića

2.    OŠ Bistra

3.    OŠ Pavla Belasa    

4.    OŠ I.B.Mažuranić

5.    OŠ Ljudevita Gaja

6.    OŠ Ivana Perkovca


Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

Košarka dječaci 5 i 6 r. Šenkovec – 05.03.2014.

Košarka dječaci 5 i 6 razred  05.03.2014.

U Šenkovcu u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 05.03.2014. god.  odigrane su utakmice u košarci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

A grupa :                                                               B grupa:

1. OŠ A. Augustinčića                                         1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivana Perkovca                                         2. OŠ Bistra

3. OŠ Ljudevita Gaja

1.            I. Perkovca   –Ljudevita Gaja    09 :  12

2.            A. Augustinčića  – I. Perkovca    28 : 02

3.            Pavla Belasa – Bistra    10 : 04

4.            Ljudevita Gaja – A. Augustinčića    14 : 20

Za 3. Mjesto:  OŠ Ljudevita Gaja – Bistra     09 : 06

Za 1. Mjesto:  OŠ A. Augustinčića  – OŠ P. Belasa   25 : 09

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.    OŠ Pavla Belasa

3.    OŠ Ljudevita Gaja    

4.    OŠ Bistra

5.    OŠ Ivana Perkovca

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

Košarka djevojčice 7 i 8 razred finale – 05.02.2014.

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01                              

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

 Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

                                                                                 

Odigrano 05.02.2014.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Košarka M i Ž polufinale i finale 7 i 8 razred – 05.02.2014.

U srijedu 05.02.2014. god. u Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake i djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 16.10.2013. u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja  17 : 16

2.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36

4.    OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16

6.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00

7.    OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34

8.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14

9.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15

 Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića  6

2. OŠ Ljudevita Gaja 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Pušća 0

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Ante Kovačića 0

 

Odigrano 05.02.2014.:

 

1. OŠ A. Augustinčića  – OŠ I. Perkovca  26 : 00        A1 – B2

2. OŠ Bistra – OŠ Ljudevit Gaj    18 : 17       B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca  –    OŠ Lj. Gaja     2 : 38

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Pušća    25 : 13

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.  Naziv škole                  Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

1.    OŠ A. Augustinčića      „Naprijed“         Zaprešić

2.    OŠ Bistra                       „Bistra“                Bistra

3.    OŠ Ljudevit Gaj              „Gaj“                    Zaprešić

4.    OŠ Ivana Perkovca        „Sutla“                 Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa           „Belas“                 Brdovec

6./7.OŠ Pušća                     „Polet“                   Pušća

6./7.OŠ Ante Kovačića        „Bljesak“                Marija Gorica

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

 

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

Odigrano 05.02.2013.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

 

 

 

Košarka M 7 i 8 razred – 16.10.2013.

Prednatjecanje u košarci za dječake osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 16.10.2013.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacionog centra Zaprešić.

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Pušća

4. OŠ Ljudevita Gaja

B grupu formirale su:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Ante Kovačića

3. OŠ Bistra

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja  17 : 16                             

2.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36

4.    OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16

6.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00

7.    OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34

8.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14

9.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića  6

2. OŠ Ljudevita Gaja 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Pušća 0

Prva je bila momčad  OŠ Antuna Augustinčića  a druga OŠ Ljudevita Gaja koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Ante Kovačića 0

Prva je bila momčad  OŠ Bistra a druga OŠ Ivana Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.
Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 9 utakmica. Utakmice su trajale je 4 x 7 min. Sudio je gospodin Ivan Turk.

Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Antuna Augustinčića  OŠ Ljudevita Gaja) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Bistra i OŠ Ivana Perkovca nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk.god. 2013./14. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

Košarka Ž 7 i 8 razred – 09.10.2013.

Prednatjecanje u košarci za djevojčice osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 09.10.2013.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacijskog centra Zaprešić.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 6 utakmica. Igralo se 4x7min. Sudio je gosp. Ivan Turk.

 

 

 

 
Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ I.B. Mažuranić

3. OŠ Pavla Belasa
B grupu formirale su:

1. OŠ Bistra

2. OŠ A. Augustinčića

3. OŠ Ivana Perkovca

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

 
1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01                             

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:
1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0
Prva je bila momčad  OŠ Ljudevita Gaja a druga  OŠ Bistra te su se plasirale u daljnji dio natjecanja.

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:
1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0
Prva je bila momčad  OŠ Antuna Augustinčića a druga OŠ Ivana Perkovca te su se plasirale u daljnji dio natjecanja.
Prve dvije momčadi iz A grupe (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ I.B. Mažuranić) i prve dvije momčadi iz B grupe (OŠ Antuna Augustinčića i OŠ Ivana Perkovca nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk.god, 2013./14. u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić.

 

 

Košarka djevojčice 5 i 6 razred športska dvorana Šenkovec – 15.03.2013.

 

U Šenkovcu u školskoj športskoj športskoj dvorani  15.03.2013. god.  odigrane su utakmice u rukometu za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Grupa :

1. OŠ Bistra

2. OŠ Pavla Belasa Ljudevita Gaja

3. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

4. OŠ A. Augustinčića

 

  1.    Bistra –A. Augustinčića                                06 : 08         A1:A4
  2.    Lj. Gaja–  I.B. Mažuranić                              29 : 00         A2:A3

3    A. Augustinčića – I.B. Mažuranić               07 :  02        A4:A3

4    Bistra –  Lj. Gaja                                             02 : 29         A1:A2

5.   Lj. Gaja– A. Augustinčića                             14 : 02          A2:A4

6.   I.B. Mažuranić- Bistra                                    04 : 05         A3:A1

 

Konačni poredak momčadi:

1.     OŠ Ljudevita Gaja    6

2.     OŠ A. Augustinčića    4

3.     OŠ Bistra                    2

4.     OŠ I.B. Mažuranić     0

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.