Arhiva kategorije: Futsal

Nogomet (futsal) Ž 7 i 8 razred finale – 04.12.2013.

Natjecanje u nogometu za djevojčice osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 04.12.2013.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacionog centra Zaprešić.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 11 utakmica. Igralo se 4×7 min. Sudio je gosp.

Bionda.

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Bistra

4. OŠ A. Augustinčića

B grupu formirale su:

1. OŠ A. Kovačića

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Ljudevita Gaja

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ Pavla Belasa – A. Augustinčića   1 : 0                             

2.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra  0 : 1

3.    OŠ Kupljenovo – OŠ Ljudevita Gaja  0 : 0

4.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Bistra   1 : 1

5.    OŠ Pavla Belasa – Ivana Perkovca  2 : 0

6.    OŠ A. Kovačića – OŠ Kupljenovo  1 : 1

7     OŠ Ivana Perkovca – A. Augustinčića  2 : 1

8.    OŠ Bistra – – OŠ Pavla Belasa  2 : 1

9.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ A. Kovačića  1: 1


Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Ivana Perkovca

4. OŠ  A. Augustinčića

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ante Kovačića

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Ljudevita Gaja


Ukupni poredak:

  1. OŠ Bistra
  2. OŠ Ante Kovačića
  3. OŠ Pavla Belasa
  4. OŠ Kupljenovo
  5. OŠ I. Perkovca
  6. OŠ A. Augustinčića
  7. OŠ Ljudevita Gaja

Prva je bila momčad  OŠ Bistra koja se se plasirala na županijsko natjecanje ŠŠD-a Zagrebačke županije u šk. god. 2013./14.

Nogomet ( futsal) M 7 i 8 razred B grupa – 02.10.2013.

U srijedu 02.10.2013.god. u športskoj dvorani ŠRC-a “Zaprešić” u Zaprešiću odigrane su utakmice B grupe u nogometu dječaci 7i8r. (futsal).
Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Bistra a drugoplasirana OŠ I. Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 10 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 12 min. Sudio je gospodin Tomislav Bionda.

 

Nakon izvlačenja koje je održano u rujnu između jedanaest osnovnih škola u B grupu ušlo je 5  škole:
1. OŠ Bistra

2. OŠ Jakovlje

3. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

4. OŠ I. Perkovca

5. OŠ A. Augustinčića

 

1.  Jakovlje – A. Augustinčića                        2  :   1

2.  I. B. Mažuranić – I. Perkovca                   0  :   5

3.  A. Augustinčića – I. B. Mažuranić           3  :   0

4.  Bistra – Jakovlje                                        3  :   1

5.  I. B. Mažuranić – Bistra                             1  :   3

6.  I. Perkovca – A. Augustinčića                   1  :   1

7.  Bistra – I. Perkovca                                   3  :   0

8.  Jakovlje – I. B. Mažuranić                         4  :   4

9.  I. Perkovca – Jakovlje                                7  :   1

10.  A. Augustinčića – Bistra                            4  :   1

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra                         9

2. OŠ I. Perkovca                7    +8 (+13-5) 

3. OŠ A. Augustinčića          7    +2 (+ 9 -7)

4. OŠ Jakovlje                       3 

5. OŠ I.B. Mažuranić            1

Prve dvije momčadi (OŠ Bistra i OŠ I. Perkovca  ) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2013./2014.  u ŠRC Zaprešić, Zaprešić.

 

Nogomet ( futsal) M 7 i 8 razred A grupa – 25.09.2013.

 U srijedu 25.09.2013.god. u Športskom rekreacionom centru u Zaprešiću odigrane su utakmice A grupe u nogometu.

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Pavla Belasa a drugoplasirana OŠ Luka koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 10 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 12min. Sudio je gospodin Ante Rašić.
Nakon izvlačenja koje je održano u rujnu između jedanaest osnovnih škola u A grupu ušlo je 5 škola:

1. OŠ Luka

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Ljudevita Gaja

4. OŠ Pavla Belasa

5. OŠ Pušća
Igralo se redosljedom koji je određen Bergerovim tablicama i postignuti su sljedeći rezultati:

1.    OŠ Kupljenovo – OŠ Pušća                         0  :  6

2.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa        0  :  4

3.    OŠ Pušća – OŠ Ljudevita Gaja                    0  :  3

4.    OŠ Luka –  OŠ Kupljenovo                          3  :  0

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Luka                     0  :  4

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća                      3  :  1

7.    OŠ Luka – OŠ Pavla Belasa                        2  :  4

8.    OŠ Kupljenovo – OŠ Ljudevita Gaja          0  :10

9.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Kupljenovo             3  :  0

10. OŠ Pušća – OŠ Luka                                    4  :  5

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Pavla Belasa            12

2. OŠ Luka                            

3. OŠ Ljudevita Gaja            6

4. OŠ Pušća                          3

5. OŠ Kupljenovo                 0
Prve dvije momčadi (OŠ Pavla Belasa i OŠ Luka) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2013./14.

Nogomet ( futsal) 5 i 6 raz. u ŠRC Zaprešić – 06.03.2013.

 

 

 

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 06.03.2013. god.  odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Grupa A:

 

1. OŠ Luka

 

2. OŠ Jakovlje

 

3. OŠ Ljudevit Gaj

 

4. OŠ I.B. Mažuranić

 

5. OŠ Pušća
 

Poredak A grupa:

 

1. OŠ Ljudevit Gaj                 12

 

2. OŠ I.B. Mažuranić               7

 

3. OŠ Jakovlje                         6

 

4. OŠ Luka                               2

 

5. OŠ Pušća                            1

 

Grupa B:

 

1  OŠ Pavla Belasa

 

2. OŠ Ivana Perkovca

 

3. OŠ A. Augustinčića

 

4. OŠ Bistra

 

5. OŠ Ante Kovačića

 

Poredak B grupa:

 

1. OŠ Bistra                             9

 

2. OŠ A. Augustinčića             8

 

3. OŠ Ivana Perkovca             7

 

4. OŠ Pavla Belasa                 2

 

5. OŠ Ante Kovačića               1

 

1.  Jakovlje  – Pušća                          3 : 0

 

2.   I.Perkovca – Ante Kovačića       1 : 0

 

3    Lj. Gaj  – I.B.Mažuranić               5 : 0

 

4     A. Augustinčića – Bistra              1 : 0

 

5.   Pušća – Ljudevit Gaj                    1 : 4

 

6.   A. Kovačića – A. Augustinčića    0 : 3

 

7.   Luka – Jakovlje                            1 : 3

 

8.   P. Belasa – I.Perkovca                0 : 2

 

9.   Lj. Gaj  – Luka                              1 : 0

 

10. A. Augustinčića – P. Belasa        0 : 0

 

11. I.B.Mažuranić –  Pušća                4 : 0

 

12. Bistra –  Ante Kovačića                7 : 0

 

13. Luka  –  I.B.Mažuranić                 0 : 0

 

14. Pavla Belasa  –  Bistra                0 : 1

 

15. Jakovlje – Lj. Gaja                       0 : 2

 

16. I.Perkovca – A. Augustinčića       1 : 1

 

17. I.B.Mažuranić –  Jakovlje             4 : 3

 

18. Bistra – I.Perkovca                       4 : 1

 

19. Pušća       –  Luka                        1 : 1

 

20. Ante Kovačića –  P. Belasa         1 : 1

 

 

 

Utakmica za III. mjesto

 

OŠ I.B.Mažuranić   – OŠ A. Augustinčića  01 : 01 (01 : 02)

 

Utakmica za I. mjesto

 

OŠ Ljudevit Gaj      –   OŠ Bistra  1 : 0

 

 

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.   OŠ Ljudevit Gaj

 

2.   OŠ Bistra

 

3.   OŠ A. Augustinčića

 

4.   OŠ I.B. Mažuranić

 

5.  OŠ I. Perkovca

 

6.   OŠ Jakovlje

 

7.   OŠ P. Belasa

 

8.   OŠ Luka

 

9.   OŠ Pušća

 

10.  OŠ Ante Kovačića

 

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Nogomet ( futsal) 7 i 8 razred – 30.01.2013.

      




 Na gradsko-općinskom natjecanju OŠ zaprešićkog kraja sudjelovalo je 10 škola .Polufinale i finale odigrani su 30.01.2013. u ŠRC Zaprešić. Sudio je gosp. Tomislav Bionda. Utakmice su počele oko 8.00h.

Na natjecanju su sudjelovali:

 

r.br.       Naziv škole         Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

 

1.         OŠ Ivana Perkovca       „Sutla“              Šenkovec

 

2.         OŠ Bistra                          „Bistra“             Bistra

 

3.         OŠ Ljudevit Gaj             „Gaj“                 Zaprešić

 

4.         OŠ Pušća                          „Polet”              Pušća

 

5.         OŠ A. Augustinčića       „August“          Zaprešić

 

6.         OŠ Jakovlje                                                 Jakovlje

 

7.         OŠ Kupljenovo              „Mladost”        Kupljenovo

 

8.         OŠ Luka                                                        Luka

 

9.         OŠ Pavla Belasa                                         Brdovec

 

10.       OŠ I.B. Mažuranić         “Croatia”          Prigorje Brdovečko

 

Rezultati grupe A – odigrano 26.09.2012.:

 

OŠ                                             OŠ

 

OŠ A. Augustinčića             OŠ Pavla Belasa                01  :  00

 

OŠ I.Perkovca                      OŠ Luka                               05  :  00

 

OŠ Pavla Belasa                   OŠ I.Perkovca                   01  :  02

 

OŠ Bistra                                OŠ A. Augustinčića          00  :  00

 

OŠ I.Perkovca                      OŠ Bistra                             03  :  00

 

OŠ Luka                                  OŠ Pavla Belasa                02  :  00

 

OŠ I.Perkovca                      OŠ A. Augustinčića          01  :  00

 

OŠ Bistra                                OŠ Luka                               01  :  00

 

OŠ Luka                                  OŠ A. Augustinčića          00  :  02

 

OŠ Pavla Belasa                   OŠ Bistra                             01  :  02

 

 

 

žRezultati grupe B – odigrano 03.10.2012.:

 

OŠ                                OŠ

 

OŠ Ljudevita Gaja  OŠ Pušća                       05  :  00

 

OŠ I.B. Mažuranić  OŠ Kupljenovo           03  :  00

 

OŠ Pušća                   OŠ I.B. Mažuranić      00  :  02

 

OŠ Jakovlje               OŠ Lj. Gaja                   01  :  03

 

OŠ I.B. Mažuranić  OŠ Jakovlje                  04  :  03

 

OŠ Kupljenovo        OŠ Pušća                       00     01

 

OŠ Jakovlje               OŠ Kupljenovo           04  :  01

 

OŠ Lj. Gaja                OŠ I.B. Mažuranić      02     01

 

OŠ Kupljenovo        OŠ Lj. Gaja                   00     03

 

OŠ Pušća                   OŠ Jakovlje                  05     03

 

 

 

Odigrano 30.01.2013.:

 

OŠ Ivana Perkovca– OŠ I.B.Mažuranić      02 : 00            A1 – B2

 

OŠ Ljudevit Gaj – OŠ A.Augustinčića                                   01 : 00                     B1 – A2

 

Utakmica za I. mjesto

 

ŠŠD Sutla   OŠ I. Perkovca    ŠŠD Gaj     OŠ Lj. Gaja           01(04) : 01(05)

 

Utakmica za III. mjesto

 

ŠŠD  Polet OŠ I.B.Mažuranić  ŠŠD August OŠ  A.Augustinčića   01 : 04

 

Konačni poredak momčadi:

 

r.br.       Naziv škole         Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

 

1.         OŠ Ljudevit Gaj                   „Gaj“                    Zaprešić

 

2.         OŠ Ivana Perkovca             „Sutla“                  Šenkovec

 

3.         OŠ I.B. Mažuranić               “Croatia”             Prigorje Brdovečko

 

4.         OŠ Antuna Augustinčića  „August“             Zaprešić

 

5.         OŠ Bistra                                „Bistra“                Bistra

 

6.         OŠ Pušća                                „Polet“                 Pušća

 

7.         OŠ Pavla Belasa                                                   Brdovec

 

8.         OŠ Jakovlje                                                           Jakovlje

 

9.         OŠ Kupljenovo                    „Mladost”           Kupljenovo

 

10.       OŠ Luka                                                                  Luka

 

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Nogomet ( futsal) 7 i 8 raz. B skupina – 03.10.2012.

U srijedu 03.10.2012.god. u športskoj dvorani ŠRC-a “Zaprešić” u Zaprešiću odigrane su utakmice B grupe u nogometu (futsal).

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Ljudevita Gaja a drugoplasirana OŠ Ivane Brlić Mažuranić koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 10 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 07 min. Sudio je gospodin Tomislav Bionda.
Nakon izvlačenja koje je održano u rujnu između jedanaest osnovnih škola u B grupu ušlo je 5  škole:

1. OŠ Jakovlje

2. OŠ Ljudevita Gaja

3. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

4. OŠ Kupljenovo

5. OŠ Pušća

 

1.  Ljudevita Gaja – Pušća                  5  :   0

2.  I. B. Mažuranić – Kupljenovo       3  :   0

3.  Pušća – I. B. Mažuranić                 0  :   2

4.  Jakovlje – Ljudevita Gaja              1  :   3

5.  I. B. Mažuranić – Jakovlje             4  :   3

6.  Kupljenovo – Pušća                        0  :   1

7.  Jakovlje – Kupljenovo                   4  :   1

8.  Ljudevita Gaja – I. B. Mažuranić   2  :   1

9.  Kupljenovo – Ljudevita Gaja         0  :   3

10.  Pušća – Jakovlje                             5  :   3

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ljudevita Gaja       12

2.  I. B. Mažuranić        9 

3. OŠ Pušća                          6

4. OŠ Jakovlje                      3 

5. OŠ Kupljenovo                 0

Prve dvije momčadi (OŠ Ljudevita Gaja i OŠ I. B. Mažuranić  ) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2012./2013.  u ŠRC Zaprešić, Zaprešić.

Nogomet (futsal) 7 i 8 raz. A skupina – 26.09.2012.

U srijedu 26.09.2012. Športski školski savez „Zaprešićki kraj“ počeo je novu sezonu natjecanja za učenike.

Prvi na rasporedu je nogomet za učenike 7. i 8.razreda. Dvije su grupe po 5 ekipa a igra se u ŠRC“Zaprešić“

Ovu srijedu utakmice je odigrala A grupa.

 

Ekipe A grupe :

 

OŠ Bistra :   Luka Batina,Mauro Lukačević,Lovro Majkić,Bruno Matijević,Vid                      Lacković,Jakov Špićek,Fran Drviš,Ilija Pranjić,Roberto Aničić,Mateo Hanžek

OŠ I.Perkovac :  Niko Marić,Marko Vorih,Stjepan Hrgar,Alen Debeljak,Kristijan Golub,Zvonimir Puškaš,Bruno Braje,Branko Španjol,Srećko Nikolić,Josip Skledar

OŠ A.Augustinčić:   Matej Fistrić,Ivan Jolić,Lovro Markuš,Josip Ištuk,Franko Petrović,Mario Šurlan,Marko Čosić,Andrej Velagić,Karlo Šarić,Armano Šarunić,Marko Barun

OŠ Luka:   Mihael Fernežir,Manuel Šimunjak,Dominik Berislavić,Karlo Halambek,Petar Vuk,Josip Skender,Adrijan Jurina,Matija Belina Posavec,Darijo Posavec,Vedran Vrhovec

OŠ P.Belas:   David Ljubek,Robert Medvedec,Matija Bukovina,Antonio Dramac,Luka Goda,Antonio Planinčić,Luka Tolić,Adam Čujko,Kristian Marić,Dominik Orlović

 

REZULTATI odigranih utakmica :

OŠ A.Augustinčić  –   OŠ P.Belas                 1 : 0

OŠ I.Perkovac        –   OŠ Luka                      5 : 0

OŠ P.Belas           –     OŠ I.Perkovac            1 : 2

OŠ Bistra              –     OŠ A.Augustinčić       0 : 0

OŠ I.Perkovac      –     OŠ Bistra                     3 : 0

OŠ Luka                –     OŠ P.Belas

OŠ I.Perkovac      –     OŠ A.Augustinčić           :

OŠ Bistra              –     OŠ Luka                           :

OŠ Luka                –     OŠ A.Augustinčić        0 : 2

OŠ P.Belas           –     OŠ Bistra                      1 : 2

 

UKUPNI POREDAK :

  1. OŠ I.Perkovac
  2. OŠ A.Augustinčić
  3. OŠ Bistra
  4. OŠ P.Belas
  5. OŠ Luka

 

Prve dvije ekipe iz A i B grupe poslije Nove godine igraju polufinale i finale a pobjednik ide na županijsko natjecanje.

 

Nogomet (futsal) 5 i 6 razred dječaci – 07.03.2012.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 07.03.2012. god.  odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:

1. OŠ Kupljenovo

2. OŠ A. Augustinčića          

3. OŠ Bistra

4. OŠ Jakovlje  

Poredak A grupa:         

1. OŠ A. Augustinčića          

2. OŠ Jakovlje           

3. OŠ Bistra

4. OŠ Kupljenovo



Grupa B: 

1  OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ Luka

3. OŠ Ivana Perkovca

4. OŠ Pavla Belasa

 

Poredak B grupa:

1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Luka

4. OŠ Ivana Perkovac



1.   I. Perkovca – Pavla Belasa        0 : 0   B3:B4

2.   Bistra – Jakovlje                       0 : 1   A3:A4       

3     Ljudevit Gaj – Luka                           0 : 0            B1: B2

4     Kupljenovo – A. Augustinčića  0 : 4   A1:A2

5.   I. Perkovca – Ljudevit Gaj        0 : 2  B3:B1

6.   Bistra – Kupljenovo                  7 : 0   A3:A1

7.   Ljudevit Gaj – Pavla Belasa      2 : 1   B1:B4

8.   Kupljenovo – Jakovlje              0 : 8  A1:A4  

9.   A. Augustinčića – Bistra          2 : 0   A2:A3

10. Luka – I. Perkovca                    3 : 1   B2:B3

11. Jakovlje –  A. Augustinčića       1 : 4   A4:A2

12. Pavla Belasa –  Luka                 2 : 1   B4.: b2     


Održani su polufinalni susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ A. Augustinčića – OŠ P. Belasa 01 : 02     A1 – B2

OŠ Ljudevit Gaj – OŠ Jakovlje         05 : 02     B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Jakovlje    – OŠ A. Augustinčića 07 : 06

Utakmica za I. mjesto

OŠ Ljudevit Gaj         OŠ P. Belasa 2 : 0

Konačni poredak momčadi:                                                

1.                  OŠ Ljudevit Gaj     

2.                  OŠ P. Belasa                                         

3.                  OŠ Jakovlje                    

4.                  OŠ A. Augustinčića        

5.                  OŠ Luka                         

6.                  OŠ Bistra

7.                  OŠ I. Perkovca               

8.                  OŠ Kupljenovo              

                                                

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.