Arhiva kategorije: Futsal

Futsal 24.09.2014. ŠRC Zaprešić

Školska natjecanja 201415 008U srijedu je održano međuškolsko natjecanje Školskih športskih društava zaprešićkog kraja u futsalu grupa A.

 

Prvo mjesto osvojila je ekipa OŠ Pušća.

 

 

Saznaj više

Drugoplasirana bila je OŠ Luka.Školska natjecanja 201415 005

 

 

 

 

 

 

 

Nakon izvlačenja koje je održano jos u rujnu između jedanaest osnovnih škola u A grupu ušlo je 6 škola:

1. OŠ Luka
2. OŠ Pavla Belasa
3. OŠ Pušća
4. OŠ Jakovlje
5. OŠ Lj. Gaja
6. OŠ Kupljenovo

Igralo se redosljedom koji je određen Bergerovim tablicama i postignuti su sljedeći rezultati:

1. OŠ Luka– OŠ Kupljenovo 3 : 0
2. OŠ Pavla Belasa – OŠ Lj. Gaja 1 : 2
3. OŠ Pušća – OŠ Jakovlje 0 : 2
4. OŠ Kupljenovo – OŠ Jakovlje 0 : 6
5. OŠ Lj. Gaja – OŠ Pušća 0 : 4
6. OŠ Luka– OŠ Pavla Belasa 0 : 0
7. OŠ Pavla Belasa – OŠ Kupljenovo 2 : 0
8. OŠ Pušća – OŠ Luka 1 : 0
9. OŠ Jakovlje– OŠ Lj. Gaja 0 : 0
10. OŠ Kupljenovo – OŠ Lj. Gaja 0 : 4
11. OŠ Luka– OŠ Jakovlje 2 : 0
12. OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 0 : 2
13. OŠ Pušća – OŠ Kupljenovo 3 : 1
14. OŠ Jakovlje– OŠ Pavla Belasa 2 : 4
15. OŠ Lj. Gaja – OŠ Luka 1 : 1

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Pušća 8 (10 : 3)
2. OŠ Luka 6 (7 : 2)
3. OŠ Lj. Gaja 6 (7 : 6)
4. OŠ P. Belasa 5 (7 : 8)
5. OŠ Jakovlje 5 (4 : 6)
6. OŠ Kupljenovo 0 (1 :18)

Prve dvije momčadi (OŠ Pušća i OŠ Luka) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u veljači 2015. u ŠC Zaprešić, 8.00h – 12.00h.

OŠ Lj, GajaŠkolska natjecanja 201415 012

 

 

 

 

 

 

 

OŠ P. BelasaŠkolska natjecanja 201415 010

 

 

 

 

 

 

 

OŠ Jakovlje

Školska natjecanja 201415 007

 

 

 

 

 

 

 

Školska natjecanja 201415 003OŠ Kupljenovo

 

 

 

 

 

 

 

 

Nogomet (futsal) M 7 i 8 razred polufinale i finale – 12.02.2014.

U srijedu 12.02.2014. god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake 7 i 8 r. osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon odigranih kvalifikacija u natjecanju iz nogometa za dječake u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću poredak je bio sljedeći:

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica(15.09.2013):

1. OŠ Pavla Belasa             12

2. OŠ Luka                            

3. OŠ Ljudevita Gaja             6

4. OŠ Pušća                           3

5. OŠ Kupljenovo                  0
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (02,10,2013.):

1. OŠ Bistra                           9

2. OŠ I. Perkovca                 7    +8 (+13-5) 

3. OŠ A. Augustinčića           7    +2 (+ 9 -7)

4. OŠ Jakovlje                        3 

5. OŠ I.B. Mažuranić             1
Danas 12.02.2014. održani su susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Pavla Belasa   – OŠ Ivana Perkovca  01 : 01  nakon penala ( 4 : 3)  A1 – B2

OŠ Bistra – OŠ Luka  02 : 04     B1 – A2

 

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka   02 : 01

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca-   OŠ Bistra   02 : 02 nakon penala ( 4 : 3)

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.     Naziv škole                                                     Naziv Školskog             Iz mjesta

športskog društva

1.   OŠ Pavla Belasa           “Belas”       Brdovec

2.   OŠ Luka                          “Luka”           Luka

3.   OŠ Ivana Perkovca         „Sutla“          Šenkovec

4.    OŠ Bistra                        „Bistra“          Bistra

5.    OŠ Antun Augustinčić     “August”        Zaprešić

6.    OŠ Ljudevit Gaj               „Gaj“              Zaprešić

7./8.OŠ Pušća                        “Polet”           Pušća

7./8.OŠ Jakovlja                    „Jakovlje“      Jakovlje

9.    OŠ I.B. Mažuranić          “ Croatia”       Prigorje Brdovečko

10.  OŠ Kupljenovo               “Mladost”       Kupljenovo

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Ninoslav Čop,prof.

 

Prvoplasirana ekipa OŠ Pavla Belasa izborila je nastup na županijskom natjecanju školskih športskih društava osnovnih škola Zagrebačke županije.

Nogomet (futsal) Ž 7 i 8 razred finale – 04.12.2013.

Natjecanje u nogometu za djevojčice osnovnih škola Zaprešićkog kraja održano je 04.12.2013.god. u športskoj dvorani Športskog rekreacionog centra Zaprešić.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 11 utakmica. Igralo se 4×7 min. Sudio je gosp.

Bionda.

Nakon održanog izvlačenja u A grupu ušle su škole:

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Bistra

4. OŠ A. Augustinčića

B grupu formirale su:

1. OŠ A. Kovačića

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Ljudevita Gaja

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ Pavla Belasa – A. Augustinčića   1 : 0                             

2.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra  0 : 1

3.    OŠ Kupljenovo – OŠ Ljudevita Gaja  0 : 0

4.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Bistra   1 : 1

5.    OŠ Pavla Belasa – Ivana Perkovca  2 : 0

6.    OŠ A. Kovačića – OŠ Kupljenovo  1 : 1

7     OŠ Ivana Perkovca – A. Augustinčića  2 : 1

8.    OŠ Bistra – – OŠ Pavla Belasa  2 : 1

9.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ A. Kovačića  1: 1


Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Ivana Perkovca

4. OŠ  A. Augustinčića

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ante Kovačića

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Ljudevita Gaja


Ukupni poredak:

  1. OŠ Bistra
  2. OŠ Ante Kovačića
  3. OŠ Pavla Belasa
  4. OŠ Kupljenovo
  5. OŠ I. Perkovca
  6. OŠ A. Augustinčića
  7. OŠ Ljudevita Gaja

Prva je bila momčad  OŠ Bistra koja se se plasirala na županijsko natjecanje ŠŠD-a Zagrebačke županije u šk. god. 2013./14.

Nogomet ( futsal) M 7 i 8 razred B grupa – 02.10.2013.

U srijedu 02.10.2013.god. u športskoj dvorani ŠRC-a “Zaprešić” u Zaprešiću odigrane su utakmice B grupe u nogometu dječaci 7i8r. (futsal).
Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Bistra a drugoplasirana OŠ I. Perkovca koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 10 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 12 min. Sudio je gospodin Tomislav Bionda.

 

Nakon izvlačenja koje je održano u rujnu između jedanaest osnovnih škola u B grupu ušlo je 5  škole:
1. OŠ Bistra

2. OŠ Jakovlje

3. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

4. OŠ I. Perkovca

5. OŠ A. Augustinčića

 

1.  Jakovlje – A. Augustinčića                        2  :   1

2.  I. B. Mažuranić – I. Perkovca                   0  :   5

3.  A. Augustinčića – I. B. Mažuranić           3  :   0

4.  Bistra – Jakovlje                                        3  :   1

5.  I. B. Mažuranić – Bistra                             1  :   3

6.  I. Perkovca – A. Augustinčića                   1  :   1

7.  Bistra – I. Perkovca                                   3  :   0

8.  Jakovlje – I. B. Mažuranić                         4  :   4

9.  I. Perkovca – Jakovlje                                7  :   1

10.  A. Augustinčića – Bistra                            4  :   1

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra                         9

2. OŠ I. Perkovca                7    +8 (+13-5) 

3. OŠ A. Augustinčića          7    +2 (+ 9 -7)

4. OŠ Jakovlje                       3 

5. OŠ I.B. Mažuranić            1

Prve dvije momčadi (OŠ Bistra i OŠ I. Perkovca  ) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2013./2014.  u ŠRC Zaprešić, Zaprešić.

 

Nogomet ( futsal) M 7 i 8 razred A grupa – 25.09.2013.

 U srijedu 25.09.2013.god. u Športskom rekreacionom centru u Zaprešiću odigrane su utakmice A grupe u nogometu.

Prvoplasirana bila je momčad  OŠ Pavla Belasa a drugoplasirana OŠ Luka koje se se plasirale u daljnji dio natjecanja.

Natjecanje je počelo oko 8.00h i odigrano je 10 utakmica. Utakmice su trajale je 2 x 12min. Sudio je gospodin Ante Rašić.
Nakon izvlačenja koje je održano u rujnu između jedanaest osnovnih škola u A grupu ušlo je 5 škola:

1. OŠ Luka

2. OŠ Kupljenovo

3. OŠ Ljudevita Gaja

4. OŠ Pavla Belasa

5. OŠ Pušća
Igralo se redosljedom koji je određen Bergerovim tablicama i postignuti su sljedeći rezultati:

1.    OŠ Kupljenovo – OŠ Pušća                         0  :  6

2.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa        0  :  4

3.    OŠ Pušća – OŠ Ljudevita Gaja                    0  :  3

4.    OŠ Luka –  OŠ Kupljenovo                          3  :  0

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Luka                     0  :  4

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća                      3  :  1

7.    OŠ Luka – OŠ Pavla Belasa                        2  :  4

8.    OŠ Kupljenovo – OŠ Ljudevita Gaja          0  :10

9.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Kupljenovo             3  :  0

10. OŠ Pušća – OŠ Luka                                    4  :  5

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Pavla Belasa            12

2. OŠ Luka                            

3. OŠ Ljudevita Gaja            6

4. OŠ Pušća                          3

5. OŠ Kupljenovo                 0
Prve dvije momčadi (OŠ Pavla Belasa i OŠ Luka) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u drugom polugodištu šk. god. 2013./14.

Nogomet ( futsal) 5 i 6 raz. u ŠRC Zaprešić – 06.03.2013.

 

 

 

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 06.03.2013. god.  odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

 

Grupa A:

 

1. OŠ Luka

 

2. OŠ Jakovlje

 

3. OŠ Ljudevit Gaj

 

4. OŠ I.B. Mažuranić

 

5. OŠ Pušća
 

Poredak A grupa:

 

1. OŠ Ljudevit Gaj                 12

 

2. OŠ I.B. Mažuranić               7

 

3. OŠ Jakovlje                         6

 

4. OŠ Luka                               2

 

5. OŠ Pušća                            1

 

Grupa B:

 

1  OŠ Pavla Belasa

 

2. OŠ Ivana Perkovca

 

3. OŠ A. Augustinčića

 

4. OŠ Bistra

 

5. OŠ Ante Kovačića

 

Poredak B grupa:

 

1. OŠ Bistra                             9

 

2. OŠ A. Augustinčića             8

 

3. OŠ Ivana Perkovca             7

 

4. OŠ Pavla Belasa                 2

 

5. OŠ Ante Kovačića               1

 

1.  Jakovlje  – Pušća                          3 : 0

 

2.   I.Perkovca – Ante Kovačića       1 : 0

 

3    Lj. Gaj  – I.B.Mažuranić               5 : 0

 

4     A. Augustinčića – Bistra              1 : 0

 

5.   Pušća – Ljudevit Gaj                    1 : 4

 

6.   A. Kovačića – A. Augustinčića    0 : 3

 

7.   Luka – Jakovlje                            1 : 3

 

8.   P. Belasa – I.Perkovca                0 : 2

 

9.   Lj. Gaj  – Luka                              1 : 0

 

10. A. Augustinčića – P. Belasa        0 : 0

 

11. I.B.Mažuranić –  Pušća                4 : 0

 

12. Bistra –  Ante Kovačića                7 : 0

 

13. Luka  –  I.B.Mažuranić                 0 : 0

 

14. Pavla Belasa  –  Bistra                0 : 1

 

15. Jakovlje – Lj. Gaja                       0 : 2

 

16. I.Perkovca – A. Augustinčića       1 : 1

 

17. I.B.Mažuranić –  Jakovlje             4 : 3

 

18. Bistra – I.Perkovca                       4 : 1

 

19. Pušća       –  Luka                        1 : 1

 

20. Ante Kovačića –  P. Belasa         1 : 1

 

 

 

Utakmica za III. mjesto

 

OŠ I.B.Mažuranić   – OŠ A. Augustinčića  01 : 01 (01 : 02)

 

Utakmica za I. mjesto

 

OŠ Ljudevit Gaj      –   OŠ Bistra  1 : 0

 

 

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.   OŠ Ljudevit Gaj

 

2.   OŠ Bistra

 

3.   OŠ A. Augustinčića

 

4.   OŠ I.B. Mažuranić

 

5.  OŠ I. Perkovca

 

6.   OŠ Jakovlje

 

7.   OŠ P. Belasa

 

8.   OŠ Luka

 

9.   OŠ Pušća

 

10.  OŠ Ante Kovačića

 

 

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.