Arhiva kategorije: Futsal

Futsal 24.09.2014. ŠRC Zaprešić

Školska natjecanja 201415 008U srijedu je održano međuškolsko natjecanje Školskih športskih društava zaprešićkog kraja u futsalu grupa A.

 

Prvo mjesto osvojila je ekipa OŠ Pušća.

 

 

Saznaj više

Drugoplasirana bila je OŠ Luka.Školska natjecanja 201415 005

 

 

 

 

 

 

 

Nakon izvlačenja koje je održano jos u rujnu između jedanaest osnovnih škola u A grupu ušlo je 6 škola:

1. OŠ Luka
2. OŠ Pavla Belasa
3. OŠ Pušća
4. OŠ Jakovlje
5. OŠ Lj. Gaja
6. OŠ Kupljenovo

Igralo se redosljedom koji je određen Bergerovim tablicama i postignuti su sljedeći rezultati:

1. OŠ Luka– OŠ Kupljenovo 3 : 0
2. OŠ Pavla Belasa – OŠ Lj. Gaja 1 : 2
3. OŠ Pušća – OŠ Jakovlje 0 : 2
4. OŠ Kupljenovo – OŠ Jakovlje 0 : 6
5. OŠ Lj. Gaja – OŠ Pušća 0 : 4
6. OŠ Luka– OŠ Pavla Belasa 0 : 0
7. OŠ Pavla Belasa – OŠ Kupljenovo 2 : 0
8. OŠ Pušća – OŠ Luka 1 : 0
9. OŠ Jakovlje– OŠ Lj. Gaja 0 : 0
10. OŠ Kupljenovo – OŠ Lj. Gaja 0 : 4
11. OŠ Luka– OŠ Jakovlje 2 : 0
12. OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 0 : 2
13. OŠ Pušća – OŠ Kupljenovo 3 : 1
14. OŠ Jakovlje– OŠ Pavla Belasa 2 : 4
15. OŠ Lj. Gaja – OŠ Luka 1 : 1

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Pušća 8 (10 : 3)
2. OŠ Luka 6 (7 : 2)
3. OŠ Lj. Gaja 6 (7 : 6)
4. OŠ P. Belasa 5 (7 : 8)
5. OŠ Jakovlje 5 (4 : 6)
6. OŠ Kupljenovo 0 (1 :18)

Prve dvije momčadi (OŠ Pušća i OŠ Luka) nastupit će u polufinalnim i finalnim natjecanjima koja će se održati u veljači 2015. u ŠC Zaprešić, 8.00h – 12.00h.

OŠ Lj, GajaŠkolska natjecanja 201415 012

 

 

 

 

 

 

 

OŠ P. BelasaŠkolska natjecanja 201415 010

 

 

 

 

 

 

 

OŠ Jakovlje

Školska natjecanja 201415 007

 

 

 

 

 

 

 

Školska natjecanja 201415 003OŠ Kupljenovo

 

 

 

 

 

 

 

 

Nogomet (futsal) M 7 i 8 razred polufinale i finale – 12.02.2014.

U srijedu 12.02.2014. god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake 7 i 8 r. osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon odigranih kvalifikacija u natjecanju iz nogometa za dječake u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću poredak je bio sljedeći:

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica(15.09.2013):

1. OŠ Pavla Belasa             12

2. OŠ Luka                            

3. OŠ Ljudevita Gaja             6

4. OŠ Pušća                           3

5. OŠ Kupljenovo                  0
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (02,10,2013.):

1. OŠ Bistra                           9

2. OŠ I. Perkovca                 7    +8 (+13-5) 

3. OŠ A. Augustinčića           7    +2 (+ 9 -7)

4. OŠ Jakovlje                        3 

5. OŠ I.B. Mažuranić             1
Danas 12.02.2014. održani su susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Pavla Belasa   – OŠ Ivana Perkovca  01 : 01  nakon penala ( 4 : 3)  A1 – B2

OŠ Bistra – OŠ Luka  02 : 04     B1 – A2

 

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka   02 : 01

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca-   OŠ Bistra   02 : 02 nakon penala ( 4 : 3)

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.     Naziv škole                                                     Naziv Školskog             Iz mjesta

športskog društva

1.   OŠ Pavla Belasa           “Belas”       Brdovec

2.   OŠ Luka                          “Luka”           Luka

3.   OŠ Ivana Perkovca         „Sutla“          Šenkovec

4.    OŠ Bistra                        „Bistra“          Bistra

5.    OŠ Antun Augustinčić     “August”        Zaprešić

6.    OŠ Ljudevit Gaj               „Gaj“              Zaprešić

7./8.OŠ Pušća                        “Polet”           Pušća

7./8.OŠ Jakovlja                    „Jakovlje“      Jakovlje

9.    OŠ I.B. Mažuranić          “ Croatia”       Prigorje Brdovečko

10.  OŠ Kupljenovo               “Mladost”       Kupljenovo

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Ninoslav Čop,prof.

 

Prvoplasirana ekipa OŠ Pavla Belasa izborila je nastup na županijskom natjecanju školskih športskih društava osnovnih škola Zagrebačke županije.