Badminton djevojčice i dječaci OŠ zaprešićkog kraja – 11.12.2013.

Natjecanje u badmintonu za djevojčice i dječake započelo je u 11.12.2013.  8.00h u školskoj športskoj dvorani OŠ Ivana Perkovca.

BADMINTON  DJEČACI:

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u badmintonu za dječake:

A grupa

1. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2. OŠ Bistra

3. OŠ Jakovlje

4. OŠ Ljudevita Gaja

1.      OŠ Bistra – OŠ Lj. Gaja 3 : 0

2.      OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Jakovlje 3 : 2

3.      OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Lj. Gaj   3 : 0

4.      OŠ Jakovlje – OŠ Bistra 3 : 0

5.      OŠ Lj. Gaja – OŠ Jakovlje 0 : 3

6.      OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Bistra 3 : 0
Poredak:   1. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2. OŠ Jakovlje

3. OŠ Bistra

4. OŠ Ljudevita Gaja

B grupa

1. OŠ Antuna Augustinčića

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pavla Belasa

  1. OŠ A. Augustinčića – OŠ P. Belasa 0 : 3
  2. OŠ Pavla Belasa – OŠ I. Perkovca  0 : 3
  3. OŠ A. Augustinčića – OŠ I. Perkovca  0 : 3


Poredak:

1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Antuna Augustinčića
Polufinale:

OŠ I.B. Mažuranić – OŠ P. Belasa 3 : 2

OŠ I. Perkovca – OŠ Jakovlje 3 : 1

Uslijedila je utakmica za 3 i 4 mjesto:

OŠ P. Belasa  – OŠ Jakovlje  0 : 3   

 

Finalni susret održan je između:

OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Ivana Perkovca 2 : 3

 

Ukupni poredak dječaci:

 

1.           OŠ Ivana Perkovca

2.           OŠ Ivane Brlić Mažuranić

3.           OŠ Jakovlje

4.           OŠ Pavla Belasa

5.           OŠ Bistra

6./7. OŠ Antuna Augustinčića

        6./7. OŠ Ljudevita Gaja



BADMINTON  DJEVOJČICE:

 

 

Rezultati međuopćinsko-gradskog prvenstva školskih športskih društava osnovnih škola zaprešićkog kraja u badmintonu zadjevojčice:

A grupa

1. OŠ OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Jakovlje

 

1.      OŠ Ivana Perkovca – OŠ A. Augustinčića 3 : 0

2.      OŠ Pavla Belasa  – OŠ A. Augustinčića 3 : 0

3.      OŠ Ivana Perkovca – OŠ Pavla Belasa  3 : 0

 

Poredak:   1. OŠ Ivana Perkovca

2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ A. Augustinčića

 

B grupa

 

1. OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

  1. OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 0 : 3

Poredak:    1. OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2. OŠ Ljudevita Gaja


Polufinale:

OŠ I.B. Mažuranić – OŠ P. Belasa 3 : 1

OŠ I. Perkovca – OŠ Lj. Gaja 3 : 0

Uslijedila je utakmica za 3 i 4 mjesto:

 

 

OŠ P. Belasa  – OŠ Lj. Gaja 1 : 3   


Finalni susret održan je između: 

 OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Ivana Perkovca 3 : 0

 

Ukupni poredak djevojčice:

1.     OŠ Ivane Brlić Mažuranić

2.     OŠ Ivana Perkovca

3.     OŠ Ljudevita Gaja

4.     OŠ Pavla Belasa

5.     OŠ Antuna Augustinčića