Arhiva autora: mbuzanic

O autoru mbuzanic

Predsjednik udruge

Rukomet dječaci 5 i 6 razred – 19.03.2014.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su polufinalne i finalne utakmice u rukometu za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Grupa A:                                                                 Grupa B:

1. OŠ Bistra                                                           1.OŠ Ljudevita Gaja

2. OŠ A. Augustinčića                                          2. OŠ Ivana Perkovca

3. OŠ Pavla Belasa                                               3. OŠ Jakovlje

 

Poredak A grupa:                                                 Poredak B grupa:

1. OŠ Bistra                                                           1. OŠ Ljudevit Gaj

2. OŠ A. Augustinčića                                          2. OŠ Jakovlje

3. OŠ Pavla Belasa                                               3. I. Perkovca

Nakon izvodenja sedmeraca u B grupi između OŠ I. Perkovca I OŠ Jakovlje ( 4:5) na drugo mjesto u skupini plasirala se OŠ Jakovlje.

1.  Jakovlje – Pavla Belasa           8  :   2

2.  I. Perkovca –  Jakovlje            2  :   2

3   Bistra  – A. Augustinčića        2  :   5

4   Lj. Gaja   – I. Perkovca            6  :   0

5.  Pavla Belasa – Bistra              2  :  10

6.  Jakovlje –  Lj. Gaja                   0  :  6

 Utakmica za III. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ I. Jakovlje   04 : 01

Utakmica za I. mjesto

Bistra –   OŠ Lj. Gaj     02 : 09 

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ Ljudevita Gaj       

2.    OŠ Bistra     

3.     OŠ A. Augustinčića   

4.     OŠ Jakovlje

5.     OŠ I. Perkovca              

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Odbojka djevojčice 5 i 6 r. ŠRC Zaprešić – 12.03.2014.

U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 12.03.2014. god.  odigrane su utakmice u odbojci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.

Grupa:

 1.    OŠ A. Augustinčića

2.     OŠ Ljudevita Gaj

3.     OŠ Pavla Belasa

 

1.         Ljudevita Gaja – Pavla Belasa 2  :   0           (25:19) (25:08)

2.         A. Augustinčića – Ljudevita Gaja 2 : 0          (25:19) (25:04)

3.         Pavla Belasa –  A. Augustinčića 0  :  2          (06:25) (23:25)

 

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ A. Augustinčića

                            2.     OŠ Ljudevita Gaj

                            3.     OŠ Pavla Belasa

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi:  Tomislav Malkoč,prof.

Odbojka dječaci 5 i 6 r. ŠRC Zaprešić – 12.03.2014.

 U Zaprešiću u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 12.03.2014. god.  odigrane su utakmice u odbojci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja za 5 i 6 razrede.

Grupa :

1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Bistra        

3. OŠ Ljudevit Gaj

4. OŠ A. Augustinčića

1. P. Belasa – A. Augustinčića          0  :   2    (16:25) (09:25)

2. Bistra –  Ljudevit Gaj                     0  :   2     (20:25) (21:25)

3. A. Augustinčića –  Ljudevit Gaj    2  :   1     (25:19) (13:25) (15:12)

4. P. Belasa – Bistra                           0  :   2     (24:26) (15:25)

5. Bistra – A. Augustinčića                 1  :   2     (25:22) (20:25) (03:15)

6. Ljudevit Gaj – P. Belasa                2  :   0     (25:10) (25:22)

 

Konačni poredak momčadi:

 1.    OŠ Ljudevita Gaj

2.    OŠ A. Augustinčića

3.    OŠ Bistra    

4.    OŠ Pavla Belasa      

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi:  Danijel Galić,prof.

 

Košarka djevojčice 5 i 6 r. – 05.03.2014.

Košarka djevojčice 5 i 6 razred  05.03.2014.

U Šenkovcu u školskoj športskoj športskoj dvorani  05.03.2014. god.  odigrane su utakmice u košarci za djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

A grupa :                                   B grupa:

1. OŠ Bistra                              1. OŠ A. Augustinčića

2. OŠ I.B.Mažuranić                2. OŠ Pavla Belasa

3. OŠ Ivana Perkovca             3. OŠ Ljudevita Gaja

 

1.   I.B.Mažuranić  –  I. Perkovca         16 : 00

2.   P. Belasa  – Ljudevita Gaja             12 : 08

3.   Bistra  –  I.B.Mažuranić                   08 : 02

4.   A. Augustinčića – Pavla Belasa      12 : 08

5.   I. Perkovca – Bistra                          00 : 14

6.   Ljudevita Gaja – A. Augustinčića   09 : 08

 

Za 3. Mjesto:  OŠ I.B.Mažuranić – P. Belasa   04 : 23

Za 1. Mjesto:  OŠ Bistra- OŠ A. Augustinčića  07 : 14

 

Konačni poredak momčadi:

 1.    OŠ A. Augustinčića

2.    OŠ Bistra

3.    OŠ Pavla Belasa    

4.    OŠ I.B.Mažuranić

5.    OŠ Ljudevita Gaja

6.    OŠ Ivana Perkovca


Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

Košarka dječaci 5 i 6 r. Šenkovec – 05.03.2014.

Košarka dječaci 5 i 6 razred  05.03.2014.

U Šenkovcu u športskoj dvorani ŠRC-a Zaprešić 05.03.2014. god.  odigrane su utakmice u košarci za dječake osnovnih škola zaprešićkog kraja.

A grupa :                                                               B grupa:

1. OŠ A. Augustinčića                                         1. OŠ Pavla Belasa

2. OŠ Ivana Perkovca                                         2. OŠ Bistra

3. OŠ Ljudevita Gaja

1.            I. Perkovca   –Ljudevita Gaja    09 :  12

2.            A. Augustinčića  – I. Perkovca    28 : 02

3.            Pavla Belasa – Bistra    10 : 04

4.            Ljudevita Gaja – A. Augustinčića    14 : 20

Za 3. Mjesto:  OŠ Ljudevita Gaja – Bistra     09 : 06

Za 1. Mjesto:  OŠ A. Augustinčića  – OŠ P. Belasa   25 : 09

Konačni poredak momčadi:

1.    OŠ A. Augustinčića

2.    OŠ Pavla Belasa

3.    OŠ Ljudevita Gaja    

4.    OŠ Bistra

5.    OŠ Ivana Perkovca

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

Nogomet (futsal) M 7 i 8 razred polufinale i finale – 12.02.2014.

U srijedu 12.02.2014. god. Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u nogometu za dječake 7 i 8 r. osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon odigranih kvalifikacija u natjecanju iz nogometa za dječake u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću poredak je bio sljedeći:

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica(15.09.2013):

1. OŠ Pavla Belasa             12

2. OŠ Luka                            

3. OŠ Ljudevita Gaja             6

4. OŠ Pušća                           3

5. OŠ Kupljenovo                  0
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (02,10,2013.):

1. OŠ Bistra                           9

2. OŠ I. Perkovca                 7    +8 (+13-5) 

3. OŠ A. Augustinčića           7    +2 (+ 9 -7)

4. OŠ Jakovlje                        3 

5. OŠ I.B. Mažuranić             1
Danas 12.02.2014. održani su susreti između ekipa A1 i B2  i  B1 i A2:

OŠ Pavla Belasa   – OŠ Ivana Perkovca  01 : 01  nakon penala ( 4 : 3)  A1 – B2

OŠ Bistra – OŠ Luka  02 : 04     B1 – A2

 

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ Pavla Belasa – OŠ Luka   02 : 01

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca-   OŠ Bistra   02 : 02 nakon penala ( 4 : 3)

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.     Naziv škole                                                     Naziv Školskog             Iz mjesta

športskog društva

1.   OŠ Pavla Belasa           “Belas”       Brdovec

2.   OŠ Luka                          “Luka”           Luka

3.   OŠ Ivana Perkovca         „Sutla“          Šenkovec

4.    OŠ Bistra                        „Bistra“          Bistra

5.    OŠ Antun Augustinčić     “August”        Zaprešić

6.    OŠ Ljudevit Gaj               „Gaj“              Zaprešić

7./8.OŠ Pušća                        “Polet”           Pušća

7./8.OŠ Jakovlja                    „Jakovlje“      Jakovlje

9.    OŠ I.B. Mažuranić          “ Croatia”       Prigorje Brdovečko

10.  OŠ Kupljenovo               “Mladost”       Kupljenovo

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Ninoslav Čop,prof.

 

Prvoplasirana ekipa OŠ Pavla Belasa izborila je nastup na županijskom natjecanju školskih športskih društava osnovnih škola Zagrebačke županije.

Košarka djevojčice 7 i 8 razred finale – 05.02.2014.

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01                              

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

 Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

                                                                                 

Odigrano 05.02.2014.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

Košarka M i Ž polufinale i finale 7 i 8 razred – 05.02.2014.

U srijedu 05.02.2014. god. u Zaprešiću u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić odigrane su finalne utakmice u košarci za dječake i djevojčice osnovnih škola zaprešićkog kraja.

Nakon kvalifikacija ekipa osnovnih škola održanih 16.10.2013. u konkurenciji dječaka u grupama poredak je bio:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice:

1.    OŠ Antuna Augustinčića – OŠ Ljudevita Gaja  17 : 16

2.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Pušća 19 : 13

3.    OŠ Ante Kovačića – OŠ Bistra 03 : 36

4.    OŠ Antuna Augustinčića – Pavla Belasa 21 : 15

5.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pušća 28 : 16

6.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Ante Kovačića 29 : 00

7.    OŠ Pušća – OŠ Antuna Augustinčića 14: 34

8.    OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Pavla Belasa 16 : 14

9.    OŠ Bistra – OŠ Ivana Perkovca 22 : 15

 Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića  6

2. OŠ Ljudevita Gaja 4

3. OŠ Pavla Belasa 2

4. OŠ Pušća 0

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Bistra 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Ante Kovačića 0

 

Odigrano 05.02.2014.:

 

1. OŠ A. Augustinčića  – OŠ I. Perkovca  26 : 00        A1 – B2

2. OŠ Bistra – OŠ Ljudevit Gaj    18 : 17       B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ I. Perkovca  –    OŠ Lj. Gaja     2 : 38

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Pušća    25 : 13

 

Konačni poredak momčadi:

r.br.  Naziv škole                  Naziv ŠŠD-a        Iz mjesta

1.    OŠ A. Augustinčića      „Naprijed“         Zaprešić

2.    OŠ Bistra                       „Bistra“                Bistra

3.    OŠ Ljudevit Gaj              „Gaj“                    Zaprešić

4.    OŠ Ivana Perkovca        „Sutla“                 Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa           „Belas“                 Brdovec

6./7.OŠ Pušća                     „Polet“                   Pušća

6./7.OŠ Ante Kovačića        „Bljesak“                Marija Gorica

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Marija Matošević,prof.

 

 

Na natjecanju iz košarke za djevojčice 7 i 8r. 05.02.2014.god. u športskog dvorani ŠRC-a Zaprešić u Zaprešiću odigrane su:

 

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice (09.10.2013.):

1.    OŠ A. Augustinčića – OŠ Ivana Perkovca   14 : 01

2.    OŠ I.B. Mažuranić – OŠ Pavla Belasa 11 : 06

3.    OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 09 : 38

4.    OŠ Lj. Gaja – OŠ I.B. Mažuranić 34 : 08

5.    OŠ Ivana Perkovca – OŠ Bistra 04 : 03

6.    OŠ Pavla Belasa – OŠ Ljudevita Gaja 06 :39

 

Poredak grupe A nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ Ljudevita Gaja 4

2. OŠ I.B. Mažuranić 2

3. OŠ Pavla Belasa 0

 

Poredak grupe B nakon odigranih utakmica (09.10.2013.):

1. OŠ A. Augustinčića 4

2. OŠ Ivana Perkovca 2

3. OŠ Bistra 0

Odigrano 05.02.2013.:

OŠ Lj. Gaja – OŠ Ivana Perkovca               22  :  00

OŠ A. Augustinčića – OŠ I.B. Mažuranić   32  :  02

 

Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčića – OŠ Ljudevit Gaj    15 : 23

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ivana Perkovca – OŠ I.B. Mažuranić  04 : 18

 

Konačni poredak momčadi:

 

1.    OŠ Ljudevita Gaja                                      „Gaj“        Zaprešić

2.    OŠ A. Augustinčića                                      „August“    Zaprešić

3.    OŠ I.B. Mažuranić                                        ”Croatia”      Prigorje Brdovečko

4.    OŠ I. Perkovca                                             „Sutla“       Šenkovec

5.    OŠ Pavla Belasa                                           “Belas”       Brdovec

6.    OŠ Bistra                                                      „Bistra“      Bistra

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Danijel Galić,prof.

 

 

 

Odbojka M 7 i 8 razred polufinale i finale – 29.01.2014.

U Zaprešiću dvorana ŠRC-a Zaprešić 29.01.2014. na natjecanju iz odbojke dječaci za 7 i 8 razrede osnovnih škola zaprešićkog kraja sudjelovali su:

 

 

 

 

Rezultati grupe A- odigrano 20.11.2013:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u A grupi: 

1. OŠ Luka – OŠ Pušća 0:2                           

2. OŠ I. B. Mažuranić – OŠ Ljudevita Gaja 0:2

3. OŠ Pušća – OŠ Ljudevita Gaja 0:2

4. OŠ Luka – OŠ I. B. Mažuranić 0:2

5. OŠ I. B. Mažuranić – OŠ Pušća 0:2

6. OŠ Ljudevita Gaja – OŠ Luka 2:0                  

 Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Ljudevita Gaja 6

2. OŠ Pušća 4

3. OŠ I. B. Mažuranić 2

4. OŠ Luka 0
Rezultati grupe B- odigrano 20.11.2013:

Prema Bergeru odigrane su sljedeće utakmice u B grupi:

1. OŠ Kupljenovo – OŠ A. Augustinčića 0:2

2. OŠ Bistra – OŠ Pavla Belasa 0:2

3. OŠ A. Augustinčića – OŠ Pavla Belasa 2:1

4. OŠ Kupljenovo – OŠ Bistra 0:2

5. OŠ Bistra – OŠ A. Augustinčića 0:2

6. OŠ Pavla Belasa – OŠ Kupljenovo 2:0                                      
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ A. Augustinčića 6

2. OŠ Pavla Belasa 5

3. OŠ Bistra 2

4. OŠ Kupljenovo 0

Odigrano 29.01.2014:

OŠ Lj. Gaja     – OŠ Pavla Belasa           02 : 00          A1 – B2

OŠ A. Augustinčića –  OŠ Pušća          01 : 02           B1 – A2
Utakmica za III. mjesto

OŠ Pavla Belasa – OŠ A. Augustinčića 00 : 02
Utakmica za I. mjesto

OŠ Lj. Gaja     – OŠ Pušća            02 : 00
Konačni poredak momčadi:

r.br.     Naziv škole                Naziv ŠŠD-a   Iz mjesta

1.         OŠ Ljudevit Gaj       „Gaj“                 Zaprešić

2.         OŠ Pušća                    „Polet“            Pušća

3.         OŠ A. Augustinčića   „August“         Zaprešić

4.         OŠ Pavla Belasa         „Belas“         Brdovec

5./6.     OŠ Bistra                    „Bistra“           Bistra

5./6.     OŠ I.B. Mažuranić     „Croatia“        Prigorje Brdovečko

7./8.     OŠ Kupljenovo          „Mladost“       Kupljenovo

7./8.     OŠ Luka                     „Luka“             Luka

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Andrea Tvorek,prof.

Odbojka Ž 7 i 8 razred polufinale i finale – 29.01.2014.

U Zaprešiću dvorana ŠRC-a Zaprešić 29.01.2014. na natjecanju iz odbojke djevojčice za 7 i 8 razrede osnovnih škola zaprešićkog kraja sudjelovali su:

 

 

 

 

Rezultati grupe A-odigrano 23.10.2013.:

1. OŠ I. Perkovca – OŠ Lj. Gaja (16:25)(07:25) 0:2                            

2. OŠ I.B.Mažuranić – OŠ  Pavla Belasa (15:25)(25:22)(07:15) 1:2                            

3. OŠ Pavla Belasa – OŠ Lj. Gaja (25:15)(25:13) 2:0                            

4. OŠ I. Perkovca – OŠ I.B.Mažuranić (07:25)(11:25)  0:2                         

5. OŠ I.B.Mažuranić – OŠ Lj. Gaja (25:22)(21:25) (14:16) 1:2                            

6. OŠ I. Perkovca – Pavla Belasa (11:25)(09:25) 0:2           
Poredak grupe A nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Pavla Belasa 6

2. OŠ Lj. Gaja 4

3. OŠ Ivane Brlić Mažuranić 4

4. OŠ I. Perkovca 0

Rezultati grupe B-odigrano 23.10.2013.:

1. OŠ Kupljenovo – OŠ Luka (20:25)(16:25) 0:2                           

2. OŠ Pušća – OŠ  A. Augustinčića (06:25)(22:25) 0:2                            

3. OŠ Luka – OŠ A. Augustinčića (01:25)(02:25) 0:2

4. OŠ Kupljenovo – OŠ Pušća (08:25)(11:25)  0:2                            

5. OŠ Pušća – OŠ Luka (25:15)(25:09)  2:0                            

6. OŠ A. Augustinčića – OŠ Kupljenovo (25:06)(25:10)  2:0  
Poredak grupe B nakon odigranih utakmica:

1. OŠ Antuna Augustinčića 6

2. OŠ Pušća 4

3. OŠ Luka 2

4. OŠ Kupljenovo 0

 

Odigrano 29.01.2014.:

OŠ Pavla Belasa   – OŠ Pušća  02 : 00    A1 – B2

OŠ Ljudevita Gaja   –  OŠ A. Augustinčića 00 : 02    B1 – A2

 

Utakmica za III. mjesto

OŠ Ljudevita Gaja   OŠ Pušća      02        :           00
Utakmica za I. mjesto

OŠ A. Augustinčić OŠ Pavla Belasa         02        :           00

 

Konačni poredak momčadi:

 

r.br.     Naziv škole                 Naziv ŠŠD-a   Iz mjesta

 

1.         OŠ A. Augustinčića  „August“        Zaprešić

2.         OŠ Pavla Belasa         „Belas“          Brdovec

3.         OŠ Ljudevit Gaj         „Gaj“                Zaprešić

4.         OŠ Pušća                    „Polet“            Pušća

5.         OŠ I.B. Mažuranić     „Croatia“         Prigorje Brdovečko

6.         OŠ Luka                     „ Luka „           Luka

7.         OŠ Ivana Perkovca    „Sutla“           Šenkovec

 

Voditelj-trener prvoplasirane momčadi: Tomislav Malkoč,prof.